Şimdi Ara

AOC C24G1 MONİTÖR [ANA KONU] (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
939
Cevap
15
Favori
73.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: meself

Ben çift monitörü mü de masa askısı ile kullanıyorum hocam. Biri dik biri yatay şekilde.
    Çok güzel görünüyor hocam güle güle kullanın. Ürünlerin linki mevcut mu acaba?
  • Keisaku kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam daha iyisi sizin olsun. Kusura bakmayın mesajları geç gördüm. Gece mesaisinde anca vakit bulabiliyorum
  • Kardes and kart yok diye neden freesyncı kapattın ? Ben nvıdıa kartla kullanıyorum Gsync ın acık olması ıcın freesync kapalımı olması gerekıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır monitörün freesync seçeneği açık değilse g sync kullanmazsın
  • İlk mesajda yazılanı kastediyorsunuz galiba, konu açıldığında Nvidia kartlara freesync desteği henüz gelmemişti.

• Arkadaşlar merhaba. AOC C24G1 model monitörümü bir hafta şehir dışında olduğum için kullanmadım. Eve döndüğümde ise bu görüntülerle karşılaştım. İlk başta fotoğraflardaki gibi ekranın neredeyse tamamı iptal durumdayken on dakika sonra videodaki gibi oldu. Tekrar bi 10 dakika geçtikten sonra ise sadece ekranın aşağı tarafında 3 4 çizgi kadar bu dalgalanmadan vardı. daha sonra ise tamamen geçti. Gün içerisinde tekrar kapatıp bir süre bekledikten sonra açtım ve bu sefer sadece ekranın alt tarafında bir iki parmak kadar bir yer bu şekildeydi. Bundan bir ay kadar önce benzeri bir problem tekrar olmuştu ama sadece görev çubuğunun hizasında olduğu ve sadece 1 2 dakika sürdüğü için anlık bir hata sandım. Bu tarz bir sorun yaşayan oldu mu aranızda? Monitörü sizce garantiye göndermeli miyim?

AOC C24G1 MONİTÖR [ANA KONU]

• Geçmiş olsun hocam. Yetkili servis ile görüşüp bir fikir edinin. Durduk yere böyle olması donanımsal bir sıkıntı olduğunu gösteriyor.
  • Komple sistemle birlikte satın aldığım 4 aylık C27G1 Monitörümü oturma mesafeme göre bana büyük geldiğinden C24G1 ile takas yapmak istiyorum. Muadil ve mantıklı teklifleriniz varsa özel mesajla dönüş yapabilirsiniz.

• merhaba arkadaşlar

monitör C24G1 2.el aldım 2.5 yıl garanti var ama ölü piksel baktım sol çok belli olmuyor

örnek resim bu gibi aynısı var sol'da ben PS5 için monitör aldım ondan 2.5 garanti var onu servis göndersem? yoksa devam edelim?

PS5 MONİTÖR RENK AYARLA GÜZEL RENK VARMI? ÖRNEK NBA 2K21 VE FİFA 21 GİBİ OYNUYORUM

YARDIMCI OLUR MUSUN BEN İŞİTME ENGELLİYİM KELİME KÖTÜ OLDUĞU ÖZÜR DİLERİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Sercio -- 21 Haziran 2021; 16:9:46 >
  • 4Sercio kullanıcısına yanıt
    Fotoğrafta ölü piksel göremedim ben hocam tam olarak nerede.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4Sercio kullanıcısına yanıt

Ölü piksel değil de bir çeşit gölge durumu var, bu ve benzer monitörlerde yaygın bir durum.

Sorundan sayılmadığı için garanti kapsamında herhangi bir işlem de yapılmaz muhtemelen, boşu boşuna göndermeyin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: leventserdar

Ölü piksel değil de bir çeşit gölge durumu var, bu ve benzer monitörlerde yaygın bir durum.

Sorundan sayılmadığı için garanti kapsamında herhangi bir işlem de yapılmaz muhtemelen, boşu boşuna göndermeyin bence.

anladım çok sağol Hocam bence çok belli olmuyor önemli değil bence Monitör çok hoşuma gitti

• Açma kapama tuşu kırılan oldu mu aranızda, garanti kapsamından çözüm üretirler mi acaba bilgi sahibi olan var mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ralf_Jones kullanıcısına yanıt

Hocam ben de aynısını yaşadım. Bir hafta gittim geldim, geldiğimde monitör öyleydi. Alttan sıktım büktüm düzeldi. 1 ay sonra ise sağdan boydan boya bir kırmızı çizgi indi. Onu düzeltemedim. Geçen hafta tecpro İstanbul şubesine servise gönderdim. Aksesuar bekleniyor diyor servis sitesinde hala.

• Şuan araştırdığım kadarıyla en uygun amazon da gözüküyor.

Uzun süredir kullanan arkadaşlar nasıl memnun musunuz?

• Oguzyar kullanıcısına yanıt

Bende hala herhangi bir sorun yok maşallah AOC C24G1 MONİTÖR [ANA KONU] 

• SMTZHR kullanıcısına yanıt

Bu fiyat ortalamasında alınabilecek en iyi monitör olarak gözüküyor araştırdığım kadarıyla AOC C24G1 MONİTÖR [ANA KONU] 

• Oguzyar kullanıcısına yanıt

Aynen hala öyle görünüyor

• 3 sene olacak sanırım hocam. Şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ekranı aparattan nasıl aşşağı indirebilirim? Çok yukarıda

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.