Şimdi Ara

AOC C24G1 MONİTÖR [ANA KONU] (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
939
Cevap
15
Favori
73.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 5-6 aylık monitörümün alttaki açma kapama tuşu kırıldı kırılan parçayı siyah bir bantla yapıştırdım öyle kullanıyorum. Altta olduğu için hiç belli olmuyor. Bulunduğum ilde servis yok muhtemelen kargoyla göndermem gerekecek. Sizce yine de servise göndermeli miyim yoksa o şekilde kullanmak veya ürünü sürekli stand-by konumunda bırakıp servisle filan hiç uğraşmamak mı mantıklı. Göndersem kaç günde gelir kim bilir

• Göndermeyi düşünüyorsan ilk önce servisle garanti kapsamına alır mı diye bi sor derim hocam, ben sürekli stand-by olarak kullanıyorum kapatmıyorum asla monitörü.

Gönderme tercihini sorarsan bence gönderme kargo ülkemizde riskli bir iş.

• SMTZHR kullanıcısına yanıt

Haklısın hocam teşekkür ederim. Artık bende stand-by kullanacağım mecburen

• Arkadaşlar MBR 1 yapıyorum ama monitörü kapatıp açtığımda MBR sıfırlanıyor. Bu herkeste mi oluyor? 

• daltun47 D kullanıcısına yanıt

Bende de öyle hocam.

• 1200 e iner mi bf de?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • balistik81 kullanıcısına yanıt

Onu hiç kimse bilemez hocam ama amazon bf ve prime day harmanlarsa güzel markalarda veya bu monitörde güzel indirim olabilir bence.

• VA panel ilk tercihim. 24g2u ips flat kullanan bayagi ovuyor. Su rezil ips panelin rezil kontrastini nasil ovuyorlar anlamiyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: balistik81

VA panel ilk tercihim. 24g2u ips flat kullanan bayagi ovuyor. Su rezil ips panelin rezil kontrastini nasil ovuyorlar anlamiyorum?

Valla hocam 24g2u bizim aldığımız fiyata göre performansı çok iyi. Parlaklığı da yeterli düzeyde bence. Hem va hem ıps panel kullanıcısı olarak ıps flat ekran bana da daha iyi geliyor.

• Tercih meselesi demek hocam. Kesinlikle VA cok daha iyi gorunuyor bana

• Aynen hocam. İkisini de canlı canlı görmek gerek.

• Sitesinde driverları ve software leri var hangilerini kullanıyorsun bunların

• ROUGE44 R kullanıcısına yanıt

Konu yazısının en altında setup link yazar hocam onu indirin.

• Bende monitör arayışındaydım ve bu monitörde karar kıldım. Ölü piksel ve başka oluşabilecek sorunlardan dolayı internetten monitör almaya çekiniyordum. Yaşadığım yerde Mediamarkta gittim ölü piksel testi yapmadılar bende uyuz oldum ordan almadım. Daha sonra Vatan Bilgisayara gittim. Direkt depodan getirdiler ve sağolsunlar ölü piksel testi de yaptılar bir sorun çıkmadı.

Olmazsa olmaz dediğiniz kurmam gereken bir şey var mı monitörle ilgili ?

• Konunu sonunda pc programı tarafından tuşları kullanmadan ayar yapabileceğiniz bir program var ve kullanıcıların bazı renk ayarları mevcut hocam. Hayırlı olsun güle güle kullanın AOC C24G1 MONİTÖR [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: SMTZHR

Konunu sonunda pc programı tarafından tuşları kullanmadan ayar yapabileceğiniz bir program var ve kullanıcıların bazı renk ayarları mevcut hocam. Hayırlı olsun güle güle kullanın  

Teşekkür ederim :)

• Selam dostlar,

Sanırım dünyada ilk defa karşılaşılan bir hatayla karşı karşıyayım.

AOCc24G1 144 Hz monitörümu MSI 2060 Super Gaming X ekran kartımda HDMI kablosuyla birlikte 144Hz 1920X1080 olarak sorunsuz kullanıyordum. Ancak HDMI kablosunu çıkartıp DisplayPort girişini bağladığım zaman görüntü 640x480 olarak kalıyor ve ne yaptıysam çözünürlüğü değiştiremedim.

Tüm sürücülerim güncel Windows, ekran kartı, BIOS vs hepsi son sürümü yüklü zaten HDMI takılıyken bu sorunu yaşamıyorum ne yapmam gerekiyor lütfen desteğinize ihtiyacım var şimdiden çok teşekkürler.

Birkaç ekran görüntüsü ekledim.

Monitörün fişini çekip 1 dakika beklemek herhangi bir çözüme yol açmadı.

Ekran kartı driverina temiz kurulum yaptım fakat sorun devam ediyor

• BlueshDream B kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam, kartı farklı bir monitör ile DP bağlayarak denediniz mi ? Bunu şu yüzden söylüyorum arkadaşımda MSİ GTX1060 vardı o da bu tarz giriş sorunu yaşamıştı sonradan öğrendi ki problem ekran kartındaymış.

• Merhaba, bu monitörü masa askısı ile kullanan var mı? Kullanıp önerebileceğiniz bir ürün varsa memnun olurum.

• Keisaku kullanıcısına yanıt
    Ben çift monitörü mü de masa askısı ile kullanıyorum hocam. Biri dik biri yatay şekilde. AOC C24G1 MONİTÖR [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.