Şimdi Ara

AnyBalance (Çok Amaçlı Servis Sağlayıcı Sorgulama Sistemi) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
414
Cevap
12
Favori
15.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell faturasız hat sahiplerinde hiç ses seda yok. Anlaşılan kullanıcı pek kalmadı öyle konuşma veya mesajlaşma paketi kullanan
    O zaman sıra Vodafone'da. Faturalı/faturasız hat sahipleri bana PM atsınlar. Yeni modüle başlayacağız.

Sebo, çevredekilerini bir yokla bakalım bilgiler için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 21 Kasım 2013; 14:02:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

Turkcell faturasız hat sahiplerinde hiç ses seda yok. Anlaşılan kullanıcı pek kalmadı öyle konuşma veya mesajlaşma paketi kullanan
    O zaman sıra Vodafone'da. Faturalı/faturasız hat sahipleri bana PM atsınlar. Yeni modüle başlayacağız.

Sebo, çevredekilerini bir yokla bakalım bilgiler için.

vodafone kolay da sen vodafone faturalı bulmamış mıydın
  • Hazirlayanlarin emegine saglik.vodafoneda zaten bakiye ve paket bilgileri widgeti vardi.aveaya gecince cok aramistim.widgeti koydum super oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sebastian Shaw kullanıcısına yanıt
    o sırası gelene kadar kaçtı :)
    sen yine ver bana bulabildiklerini faturalı/faturasız. biliyorsun ne kadar çok test verisi olursa o kadar kolay hata ayıklanır.
    Kullanıcılar da böyle paketli paketli olursa daha güzel olur (mesela Turkcell faturasızda kimi bulduysam kimsede paket yok para atıp konuşuyorlar, böylesi de kod yazmak için uygun değil).
  • güle güle kullanın, başka tanıdık vodafone'lu kaldıysa onları da çağırın, şu anda onlara ihtiyacımız var (bir de turkcell faturasızları)
  • quote:

o sırası gelene kadar kaçtı :)
    sen yine ver bana bulabildiklerini faturalı/faturasız. biliyorsun ne kadar çok test verisi olursa o kadar kolay hata ayıklanır.
    Kullanıcılar da böyle paketli paketli olursa daha güzel olur (mesela Turkcell faturasızda kimi bulduysam kimsede paket yok para atıp konuşuyorlar, böylesi de kod yazmak için uygun değil).

Tamamdir chronos ben sana bulabildigim kadar hat bulup atacagim

• widgetlar güzel görünüyor fakat dil yüzünden biraz zorlanıyoruz . sizden türkçe konusunda biranönce güzel haberlerinizi bekliyoruz.
  • yakopsi Y kullanıcısına yanıt
    Çeviri dosayaları zaten yapımcıya gönderdim, birkaç yerde açıklama yapılacak bölümler var. Onların onayını alınca iş bitmiş sayılır.

O zamana kadar (ondan sonra da) tüm kullanıcılarda ricam, programı arkadaşlarınıza da tanıtın, etrafınıza yayın :)
    Google play'de ilk türkçe yorumlar da geldi, ama daha fazla yorum yaparsanız program daha çok dikkat çeker.
  • Tabiki arkadaşlarımıza bahsedicez bu programdan...
    Widget da sürelerin üstünde isimlerini yazma şansımız yok mu acaba beceremedim bi türlü
     AnyBalance (Çok Amaçlı Servis Sağlayıcı Sorgulama Sistemi)

Birde bu günlük haftalık diye ayrılan yerdeki -ile yazılan rakam neyi ifade ediyor . Günlük veya haftalıkkkonuştuğum süremi yoksa kalan zamandan okdr zamanın edildiğini mi söylüyor biraz acıklarmısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakopsi -- 22 Kasım 2013; 13:57:36 >

Standart widgetlerde öyle bir imkan yok, ama widget tipinde (1-2, 1-7 değer seçeneklerin olduğu yerde) HTML widget seçerseniz istediğinize ulaşırsınız.
    Gördüğüm kadarıyla widget boyutunu büyük kullanıyorsunuz zaten, HTML 1main+4 olanını denemenizi tavsiye ederim (veya diğerlerini).
    HTML bilginiz iyiyse biraz vakit harcayıp komple custom widget bile yapabilirsiniz.
  • Ana mesaj düzenlendi, daha detaylı anlatım eklendi ve şekillendirildi, konu içinden alınan ekran görüntüleri eklendi. Dikkat! Konu ismi değiştildi.
    Programa dair her türlü sorunuzu konu içinde sorup beni haberdar edin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 22 Kasım 2013; 17:19:23 >
  • quote:

Standart widgetlerde öyle bir imkan yok, ama widget tipinde (1-2, 1-7 değer seçeneklerin olduğu yerde) HTML widget seçerseniz istediğinize ulaşırsınız.
    Gördüğüm kadarıyla widget boyutunu büyük kullanıyorsunuz zaten, HTML 1main+4 olanını denemenizi tavsiye ederim (veya diğerlerini).
    HTML bilginiz iyiyse biraz vakit harcayıp komple custom widget bile yapabilirsiniz.

Html anlamam fakat önerinizden sonra biseyler yapmaya çalıştım ve sonunda şöyle birşey yaptım. 4+1 widget kullanarak.
     AnyBalance (Çok Amaçlı Servis Sağlayıcı Sorgulama Sistemi)

Hiç fena değil, sanırım istediğiniz de buydu zaten.
  • quote:

Hiç fena değil, sanırım istediğiniz de buydu zaten.

Tam istediğim gibi olmasa da gün hafta ay numaralarının olduğu yeri degistirdim. Tekrar teşekkürler

• Vodafone'un self servis uygulamasında güncelleme sıklığını ayarlayamadığınız gibi, widget üzerinde de herhangi bir refresh butonu olmadığı için Anybalance'ın daha kullanışlı olacağına karar verdim. Dün abimden rica ettim böyle bir program var Vodafone için javascript yazabilir misin diye, sağolsun halletti. Vodafone self servis'te "Paket bakiyelerim" bölümündeki kalan sms, internet ve dakika bilgileri ile her birinin paket ismi ve bitiş tarihleri görülebiliyor. Kalan TL bilgisi "Bakiyem" bölümüne yer aldığı için oraya da ayrı bir sorgu çalıştırmak gerekiyordu ama kendim hep paket tutarım kadar TL yüklediğim için gerek yok dedim.

AnyBalance (Çok Amaçlı Servis Sağlayıcı Sorgulama Sistemi)  AnyBalance (Çok Amaçlı Servis Sağlayıcı Sorgulama Sistemi) AnyBalance (Çok Amaçlı Servis Sağlayıcı Sorgulama Sistemi)

Provider dosyasını aşağıdaki linkten indirerek telefonunuzda Download klasörürün içine atın. Daha sonra programda "Add from file..." seçeneği ile yükleyebilirsiniz.

http://www1.zippyshare.com/v/55405686/file.html

Not: Javascript sadece kendi faturasız hattımda kullandığım Komple Özgürlük paketi ile yazıldığı için farklı bir sorgulama gerektiren paketlerde ve faturalı hatlarda çalışmayabilir. Bununla ilgili karşılaşabileceğiniz hatalarda maalesef yardımcı olmam mümkün değil zira dediğim gibi ben yapmadım yazılımcı olan abime ilk ve son sürüm olmak üzere yaptırdım. Sizde çalışmaması durumunda konu sahibine self servis şifrenizi göndererek geliştiricilere iletmesini ve onların hazırlamasını beklemek durumundasınız.

• clearsky C kullanıcısına yanıt
    Güzel bir çalışma yaptı abiniz, tebrik ederim. Yaptığınız modülü yapımcılara iletebilirim ama söylediğiniz kadarıyla modül konusunda teknik destek sağlamayı düşünmüyorsunuz. Bu durumda genel kataloğa eklenmesi çok sağlıklı olmayacaktır.
    Kendiniz genel bir modül geliştirilmesine katılmak istemez misiniz? Bana bilgilerinizi PM atsanız?
  • Chronos1121 kullanıcısına yanıt
    Açıkcası, bir çok özel bilgime ulaşılabileceği için şifremi bu konuda oldukça kötü bir şöhrete sahip Ruslara göndermeye sıcak bakmadığımdan abimden rica etmiştim Esasen Vodafone Self Servis sitesinde paket bakiyelerim bölümünde bilgilerini gören herkeste çalışacaktır. Faturalı hatlar için eğer farklı bir URL den sorgulama yapıyorsa çalışmayabilir. Bir kaç farklı vodafone kullanıcısı deneyebilirse, genel kataloğa konulup konulamayacağına karar verilebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • clearsky C kullanıcısına yanıt
    karar sizin, yalnız bu ruslar hem programı yapıp hem de yüksek reytinge ulaşmayı başaran bir takımdır, şüphenelecek bir durum olsaydı acımasız internet camiası onalara hoşgörülü davranıp program puanını yükseltirmiydi? Ayrıca şifrenin değiştirlmesi 1 tane ücretsiz mesaj atmanıza bakar. ;)

Modül konusunda şimdiden söyleyebilirim ki faturalı hatlar için paket sorgusu hariç fatura tutarı ve fatura tarihi de sorgulanmalı. Ayrıca faturasız şu haliyle bile kalan bakiye sorgusu mutlaka eklenmeli, çünkü kataloğa eklendiğinde herkese hitap etmesi gerekiyor modülün. ve tabi abiniz her türlü teknik destek vermek zorunda kalacak :))
    bence siz onunla şimdiden konuşun, kabul edecek mi? :)

Destek vermek istemezse muhtemelen kataloğa eklenmez, ama siz bu mesajınızla herkesin ne kadar basit bir şekilde kendine özgü modül oluşturulabilieceğini gösterdiniz. Bu konuda size teşekkür ederim.

• emege sağlık fakat bu lisanslama olayini anlamadim nasil yapacagimi.

avea yikilan paket hattimda sorunsuz çalışti ama Turkcell faturali hatta calismiyor. o uyelik kisminda hattin faturalimi faturasizmi olacagi iste secenek yok . Turkcell de daha aktif degil sanirim bu program

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR_345241 -- 25 Kasım 2013; 1:29:25 >
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Turkcell sadece faturalı kısmı hazırlandığı için faturalı/faturasız seçeneği yok. Faturasız hat sahiplerin katılımı çok düşük maalesef.
    Bir de Turkcell dün itibariyle web sitesini komple yeniledi ve şu anda yaptığımız servis sağlayıcı doğal olarak devre dışı kaldı. Onu en kısa zamanda yenileyeceğiz.
    Haberlerimizi takip edin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 25 Kasım 2013; 8:00:45 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.