Şimdi Ara

Antonio Banderas King Of Seduction ABSOLUTE (Süper Kalıcı) F/P Ürünü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
4
Favori
15.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bjkali

quote:

Orijinalden alıntı: berkan 197

King Of Seduction Absolute parfümü için soruyorum hocam, kaç fıs sıkıyorsunuz ve ortalama kaç saat kalıyor, kaç saat farkedilebiliyor etraftan?

Parfümü omuz başlarıma ve saçımın arka kısmına ense bölgesine sıkıyorum. Örneğin 2 fıs sağ omuz, 2 fız sol omuz, 2 fıs enseye sıktığımda kıyafetimde ertesi güne kadar kalıyor. Tabi kokularda ten uyumu önemli olduğu için öncelikle denemenizi öneririm. Fakat kokudan az çok anlarım, çoğu kişide kalacak bir koku bu.

Gençler için uygun bir koku mu ? Nerden alabilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

quote:

quote:

King Of Seduction Absolute parfümü için soruyorum hocam, kaç fıs sıkıyorsunuz ve ortalama kaç saat kalıyor, kaç saat farkedilebiliyor etraftan?

Parfümü omuz başlarıma ve saçımın arka kısmına ense bölgesine sıkıyorum. Örneğin 2 fıs sağ omuz, 2 fız sol omuz, 2 fıs enseye sıktığımda kıyafetimde ertesi güne kadar kalıyor. Tabi kokularda ten uyumu önemli olduğu için öncelikle denemenizi öneririm. Fakat kokudan az çok anlarım, çoğu kişide kalacak bir koku bu.

Nerede ikamet ediyorsunuz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Nerede ikamet ediyorsunuz

Ankara

• Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    Kızılay Ykm mağazasında vardır. Veya kızılay metroda özdemir parfümeride vardır.
  • quote:

Kızılay Ykm mağazasında vardır. Veya kızılay metroda özdemir parfümeride vardır.

Eyvallah, kokusu fresh mi yoksa odunsu mu ? Olgun bi koku istemiyorum, kızların da hoşuna gitmeli

• quote:

quote:

Eyvallah, kokusu fresh mi yoksa odunsu mu ? Olgun bi koku istemiyorum, kızların da hoşuna gitmeli

Absolute olanı (bronz kutulu) tam bir kış kokusu. Biraz odunsu biraz şekerli bir koku. Absolute olmayanı (gri kutulu) fresh
  • alıcam. haber için teşekkürler
  • quote:

quote:

quote:

Absolute olanı (bronz kutulu) tam bir kış kokusu. Biraz odunsu biraz şekerli bir koku. Absolute olmayanı (gri kutulu) fresh

Hangisini tavsiye edersin ? Kalıcılık farkı var mı ?

• Absolute kullanan varsa yorum alabilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blue seduction da on numara

• blue seduction kullanıyorum harbiden harika bir koku bunu da denemek için internetten aldım kalıcılığı diğerlerinden daha iyi mi merak ediyorum çünkü blue fazla kalıcı değil ama koku nefis lanet olsun
  • bende bunu alcaktım forumlarda iyi değil falan yazıyodu vazgeçniştim.alsammı acaba en fazla 50-60 liram gider gibi
  • Bende iki gündür kullanıyorum hala anlayamadım tam kokuyu ama blue seduction ı gözün kapalı her türlü deneyebilirsin birde police to be king
  • http://m.mizu.com/#/app/product-detail/antonio-banderas-king-seduction-absolute-edt-erkek-parfum-100-ml

Mizuda 100ML 45 TL

• kıng of seductıon ve absolute her iki seriyide denedim. kıng of seduction güzel fakat fark edilirliği düşük bana göre. king of sedıctıon absolute versiyonu ise özellikle fark edilirliği iyi, kalıcılığı normal fakat denemeden almayın çünkü beğenmeyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mscot

kıng of seductıon ve absolute her iki seriyide denedim. kıng of seduction güzel fakat fark edilirliği düşük bana göre. king of sedıctıon absolute versiyonu ise özellikle fark edilirliği iyi, kalıcılığı normal fakat denemeden almayın çünkü beğenmeyebilirsiniz.

Her iki kokuda güzel, Ablosute olanı daha kalıcı. Bu koku ile alakası yok, Denemeden hiç bir koku alınmaz. Çünkü koku görecelidir. Herkesin beğendiğini bir başkası beğenmeyebilir.
  • Yaza gider mi bunlardan biri

• quote:

Orijinalden alıntı: komodoejderi

Yaza gider mi bunlardan biri

Yaz için King Of Seduction iyi gider.
  • quote:

quote:

Şuan kullanuyo musun hala ben alıcam denemek istiyorum aama mağazalarda yok sipariş vermem gerek. Kış parfümü diyenler var içeriğine baltım yaz için gibi, ama ağır mı acaba

• quote:

quote:

quote:

Şuan kullanuyo musun hala ben alıcam denemek istiyorum aama mağazalarda yok sipariş vermem gerek. Kış parfümü diyenler var içeriğine baltım yaz için gibi, ama ağır mı acaba

Absolute olanı yaz için yoğun fakat king of olanı (normali) yazın kullanılabilir.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.