Şimdi Ara

ANTİFACEBOOK TOPLULUĞU (1245 ÜYE) DH EN FAZLA ÜYESİ OLAN TOPLULUK (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.860
Cevap
17
Favori
111.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Enteresan bir grup.Ama katılmak istemem.Ben Facebook kullanıyorum.Memnunumda.Eski arkadaşları bulmak açısından güzel.Türkçe olmadığından da belli bir seviyede. Abuk subuk grup ve applicationları eklemezsen gayet de başarılı. Ne yapsın CIA filan benim kişisel bilgimi.Kullansın benim için problem yok. Onların ulaşabileceği hiçbir suçum yok :D
  • Facebook'a üye değilim.
    Ancak şu yaptığınız şey çok saçma ya

Hele konuyu açan arkadaş küreselleşmeye ve ona destek olan herşeye karşıysanız gibisinden laflar etmiş bide.
    Kardeş senin ozaman medeniyetten elini ayağını çekmen lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Criminal Origin

Hele konuyu açan arkadaş küreselleşmeye ve ona destek olan herşeye karşıysanız gibisinden laflar etmiş bide.
    Kardeş senin ozaman medeniyetten elini ayağını çekmen lazım

(Ç)alıntı o yaz ben yazmadım
  • küreselleşmeye karşı değilim ama facebook'a karşıyım. Hiç üye olmadım ve mailboxıma gelen facebook davetlerinden de daral geldi artık. özellikle facebook özel bilgilerin başka yerlere satılabileceği gibi bi açıklama yaptıktan sonra gidip facebooka özel bilgilerini girenlere uyuz oluyorum. Listeye beni de ekleyin
  • burda bende olmalıyım .. benide ekleyin
  • yahu neyini beğenmiyosunuz şahane kız düşüyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Patch

BENİ DE EKLEYİİİNNNN

benim gerçek arkadaşlarım beni zaten bir şekilde buluyor böyle aptal şeylere gerek yok

+ 1453
  • benide ekle dostum.
  • Google'a facebook ve asker yazın.TSK'nın asker kaçağı olan 370 kişiyi facebooktan nasıl bulduğunu görün :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: enginem

Google'a facebook ve asker yazın.TSK'nın asker kaçağı olan 370 kişiyi facebooktan nasıl bulduğunu görün :)

http://www.haberciler.com/news_detail.php?id=1021599
    işte de link.Vay anasını dedim :)
    Demekki biz safmışız. Kimilerinin gizleyecek birşeyleri varmış. Hayırlı işler
  • güncellendi
  • Benide eklermisin dostum...

AntiFacebook
  • Ekleyin beni de, sonuna kadar destek.
  • ekle ekle
  • facebook ve benzeri turde sitelerden ne kadar nefret etsemde su tanim cok cok yanlis olmus hele bide en onemlisi diye vurgulamissin ..

En önemlisi

"Netten bulduğum arkadaştan ne hayır gelir!" mi diyorsunuz?

netten gelecek arkadastan hayir gelmez gibi bir durum soz konusu olamaz ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: bo2a

facebook ve benzeri turde sitelerden ne kadar nefret etsemde su tanim cok cok yanlis olmus hele bide en onemlisi diye vurgulamissin ..

En önemlisi

"Netten bulduğum arkadaştan ne hayır gelir!" mi diyorsunuz?

netten gelecek arkadastan hayir gelmez gibi bir durum soz konusu olamaz ..

bence hhayır gelmez kızla buluşmaya gittiğinde buz dolu küvvette dikişlerle kendini bulursan şaşma o zmn!!!

ekle bu arada kardeşim !!!
  • yasın lan beni de yasın uyuzzzzzzzzzzzzzz oluyorum şu olaya

yonjayada youtuba da alayına
  • benide yaz kardeş,normal arkadası olmayan asosyal kişilerin katılıdığı bu topluluğu hiç sevmiyorum.
  • facebook'un amacını anlamamışsınız ki canlarım siz
    arkadaş bulmuyorsunuz, arkadaşlarınızı buluyorsunuz. ben ilkokul arkadaşımı buldum orda...
  • ANTİFACEBOOK timine bende katılmak istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.