Şimdi Ara

ANTİFACEBOOK TOPLULUĞU (1245 ÜYE) DH EN FAZLA ÜYESİ OLAN TOPLULUK (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.861
Cevap
17
Favori
111.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi loading sen demisinki ilk mesajda
    '' Paylaşımlara kapalı, popüler kültüre karşı bir insan mısınız? ''
    madem öyle olanlar buraya üye bu forumda öyle bir yer bence burasıda kapanmalı.
    yani yanlış anlamasım mod ve adminler o mantığa göre öyle.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tapdk

facebook'un amacını anlamamışsınız ki canlarım siz
    arkadaş bulmuyorsunuz, arkadaşlarınızı buluyorsunuz. ben ilkokul arkadaşımı buldum orda...

Milletin de amma arkadaşı varmış kaybettiği. Kimi görsem günde nerden baksanız 3 - 4 saatini facebook başında geçiriyor. Aylardır bu durumda çevremde gözlemlediğim çoğu kişi. Millet binlerce arkadaşını kaybetmiş de haberimiz yokmuş.

Ne amaçla kurulursa kurulsun facebook'un şuanki işlevi eski arkadaşlarımızı bulmaktan ziyade çöpçatan siteliği yapmaktır bunu hiçkimse inkar edemez. Bütün gün kafadan isim sallayıp resimlerden kız beğenenlerin sayısı eski arkadaşlarını arayanların sayısından yüzlerce kat daha fazla.

• güncellendi
  • ekle kardeşim beni de..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Biberon

quote:

Orjinalden alıntı: tapdk

facebook'un amacını anlamamışsınız ki canlarım siz
    arkadaş bulmuyorsunuz, arkadaşlarınızı buluyorsunuz. ben ilkokul arkadaşımı buldum orda...

Milletin de amma arkadaşı varmış kaybettiği. Kimi görsem günde nerden baksanız 3 - 4 saatini facebook başında geçiriyor. Aylardır bu durumda çevremde gözlemlediğim çoğu kişi. Millet binlerce arkadaşını kaybetmiş de haberimiz yokmuş.

Ne amaçla kurulursa kurulsun facebook'un şuanki işlevi eski arkadaşlarımızı bulmaktan ziyade çöpçatan siteliği yapmaktır bunu hiçkimse inkar edemez. Bütün gün kafadan isim sallayıp resimlerden kız beğenenlerin sayısı eski arkadaşlarını arayanların sayısından yüzlerce kat daha fazla.

senin amacın buymuş benimki değil.arkadaşlarımın içinde tanımadığım yok , msnden ulaşamadıklarıma oradan ulaşıyorum.
    he bu neye işarettir??senin mantığın başlamış yakında yonjaya döner bende burda bazı fikirlerinize katılmasamda bas bas "beni alın" die bağırırım...
    bi de fitil oluyorum ki ergenlik tribinde bulunan genç arkadaşlarımıza "ekle benide ekle alayına uyuzum" diip daha sitenin içeriğine bakmadan önyargıda bulunanlara...
    he nedir?birisi de youtube yazmış...bende google'a...ama dur o isyanlarda müdahale etme ona..marjinal çocuğu oynuyo o şu anda triplere girmiş...
    akıl yüce allahım akıl...

• Bende şu an itibariyle aranızdayım.Beni facebooktaki hesabımı sildirmeye yol açan cnntürkte kamera karşısına geçen bilişim güvenliğiyle ilgili bir uzman oldu.Bu tür sitelerin zararlarını ve kişisel bilgilerin tehlikede olması nedeniyle derhal facebook hesabımı sildim.Zaten gerçek resim kullanmıyordum ama iyi oldu adım soyadım doğum tarihim vs vardı.Ellerinde her hangi bir bilgim kalmamıştır umarım
  • benide ekle dostum en nefret ettiğim şeylerden biri
  • Bu kulübe beni de ekleyin. Birden neden bu kadar parladı bu site anlamadım? Gazetenin karikatürlerinde bile facebook üzerinden espri yapılıyordu bir ara.
  • valla hesabım var ne yalan soyliim. ama girip baktıım yok. eger biri bulursa beni gmail ime gelio mesaj. bakıyorum tanıdıksa. o kadar.

olayı facebook teamcilige dokmeye ben de karsıyım. anti facebook!
  • benide ekleyin hesabımı sildim kaybettiğim arkadaşım yok benim
  • güncellendi
  • benide yaz kardeşş
  • Beni de yazın nefret ettiim bir site
  • Benide yazın,
  • Bende Bende
  • Sabancı bile iş sırasında yasaklamış bu siteyi aklın yolu birdir.
  • Grubumu buldum

Beni de eklerseniz sevinirim.
  • Düzene yenik düştüm, beni çıkarın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suzitusi -- 24 Aralık 2009; 13:50:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: suzitusi

ayrıca kiralık katillerin kurbanlarını facebooktan bulduklarını duymuştum, bilmiyorum ne kadar doğru.....

çok pis salladın be aabi
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.