Şimdi Ara

ANTİFACEBOOK TOPLULUĞU (1245 ÜYE) DH EN FAZLA ÜYESİ OLAN TOPLULUK (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.861
Cevap
17
Favori
111.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • önemli olan baştan üye olmamaktı üye olduktan sonra silseniz nolur silmeseniz nolur
    zaten adamlar kullanıcı sözleşmelerine yazmışlar açık açık sözleşmeyi okumadan atlarsınız işte böyle her siteye
  • olsun silmekte önemli ben silerim sen silersin içeride bulunacak eski arkadaş kalmaz yeni üyeler gelmez vs
  • ban yemişiz

en son yazanları da ekledim...

113 kişiyiz
  • 114 kişiyiz 10a iki kişi yazmışsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marvel_Recai -- 20 Aralık 2007; 18:21:41 >
  • BENDE BU GRUBA KARŞIYIM O NEY ÖYLE MEMBERS
    ÜYELER YAZSAN OLMUYOMU?
  • bende arkdşlar bende.NEFRET EDİYORUM
  • quote:

Orjinalden alıntı: zincirbora

al beni forum bile açarız

Anti FEYSBUK forumu açarız üyelere yine profil doldurturuz. Kurtuluş yok kardeşim, bi şekilde sanal alemde hiç iz bırakmasak fake mailimizden bile annemizin kızlık soyadına kadar herşeyi bulurlar. Ama yinede böyle saçma sitelere karşıyım.

• beni de ekle.bu tür sitelerle hiç işim olmaz
  • Ben de varım..
  • Hocam iyi güzel de bu klubu kurarken kendine hiç sormadın mı

"Netten bulduğum arkadaştan ne hayır gelir!" mi diyorsunuz? diye

bende sana bi soru sorayım.
    - o zmn niye klüpleşiyoz burda?
  • Walla bende üye değilim ama aslında o kadar da kötü değil zaman gecirir işte internet cafemiz war gelipte saatlerce kalan war.
  • facebook çopcatan sitesi deilki insana eski arklarını bulduruyo kotu bişey mi yapıo?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Prerogative

BENDE BU GRUBA KARŞIYIM O NEY ÖYLE MEMBERS
    ÜYELER YAZSAN OLMUYOMU?

facebookta bir grup var diyorki "facebook türkçe olmasın ameleler dolmasın"
  • benide yazın anti-fesbuğcularaaa
  • Gurubunuzu yeni gördüm ve kesinlikle katılmak istiyorum
  • quote:

Facebooktan nefret ediyor, posta kutunuzu işgal eden mailleri okumadan siliyor musunuz?

Paylaşımlara kapalı, popüler kültüre karşı bir insan mısınız?

Küreselleşmeden tiksiniyor, ona yardım eden her türlü alet edevattan nefret mi ediyorsunuz?

En önemlisi

"Netten bulduğum arkadaştan ne hayır gelir!" mi diyorsunuz?

Cevabınız EVET'se

İşte o zaman doğru adrestesiniz

Antifacebook

Nefretinizi içinize atmayın

zapteyle...zapteyle...

ya bu nasıl bir mantıktır anlamıyorum...he yonjaya karşı gelirsin çünkü yonja beyni ile ürolojik bölgesi yer değiştirmiş bir grup ergenlik zırvasını sırtında taşıyan insanın oluşturduğu kümedir...

evvela bu ilk post nedir böle nasıl bir anıttır???buna bi el atayım diorm...

quote:

Facebooktan nefret ediyor, posta kutunuzu işgal eden mailleri okumadan siliyor musunuz?

önüne gelen application ı ekleyip profilden mail gönderme ayarlarını yapmazsan tabii böle abuk subuk bir neden yüzünden vazgeçersin...
    quote:

başımıza taş yağacak.bende bu saçma fikre "kominist misin?" "yok ben sucuk kesiyorum" gibi gibi saçma bir cevapla cevap vermek ve o kalın yazıya ateş etmek istiyorum..nedir bu böle yani??popüler kültür nedir abi?neyin şekli peşindesin?facebook popüler kültür die mi kullanıyorsunuz yoksa hoşunuza gitmedi die mi??bira içmekte popüler bir kültür bundan 5-6 sene önce yerinde yeller esen , eski bir gelenek olan nargile içmekte artık popüler kültür..önemli olan popüler olduğu için bundan vazgeçilmesi , yani sevmedim kapatayım mantığı değilde ; "popüler oldu la kapatayım" mantığı...vayyy halimize o zaman.ama normal bunlar gelişmekte olan bir ülkeyiz...aldığı nefes farklı olacak marjinal kişiliğin...
    quote:

Küreselleşmeden tiksiniyor, ona yardım eden her türlü alet edevattan nefret mi ediyorsunuz?

bak bak küreselleşmeye de girmişsırtımı tapınırcasına zincirlemek ve zikirler çekmek istiyorum.biz bu hallere nasıl düştük..ya kardeşim senin bağlandığın internet küreselleşmenin allahı , yazdığın klavye küreselleşmenin allahı , burda konuştuğun insanlar küreselleşmenin allahı , biklgisayarındaki işlemci küreseleşmenin allahı , forum.donanimhaber.com küreselleşmenin ağa babası...google küreselleşmenin göbek adı..neyin küreselleşmesinden bahsediosun...ona yardım eden her türlü alet edevattan nefret ediyorsan buraya ulaştığın bilgisayarını bir zahmet çöpe at...
    zaten nette arkadaş için oraya giriyorsan yonjaya gir..seks için canını ortaya koyacak multi istekli ; everestin tepesinden nişantaşına inen 100000 erkek seni bekliyor...
    nefretimizi küreselleşme araçlarıyla buraya kusun arkadaşlar...sonrada facebook küreselleştiriyor vay be...fatih kısaparmak'tan(yanlış olabilir şimdi dizelerini pek seviyorum ben)"bu ne yaman çelişki eyyyy antifacebook nefretizanları" şarkısını armağan ediyorum...
    facebook hesabım var ve bulamadığım birçok arkadaşımı buldum..son aylarda baya popüler oldu facebook ama "popüler oldu kapatayım" demedim ki popüler kültür fanatiği değilimdir..bi de bunu anlamıyorum bi afralar tafralar " popüler olma la" derler , yolda görürsün sümükleri aka aka yeni ve rağbet gören zırvaları anlatır...deseydin "facebook itici geliyor" eyw derdim zaten amacından sapan sitelerde (bknz.yonja.com(bak valla kaktüs gibi oldum tüylerim havaya kalktı ismini bilem duyunca)benimde işim yok fakat yok popüler kültür yok şu yok bu yanlış olmuş...
    heee şimdi bi çoğu da arkadaşımızın şahanmuhteşerişilmez maddelerine bakarak buraya dahil olmuştur ve facebook hesabını kapatmıştır iice dumur olurum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PuRE HaTReD -- 20 Aralık 2007; 23:44:34 >

• quote:

Orjinalden alıntı: PuRE HaTReD

quote:

En önemlisi

"Netten bulduğum arkadaştan ne hayır gelir!" mi diyorsunuz?

Cevabınız EVET'se

İşte o zaman doğru adrestesiniz

Antifacebook

Nefretinizi içinize atmayın

zapteyle...zapteyle...

ya bu nasıl bir mantıktır anlamıyorum...he yonjaya karşı gelirsin çünkü yonja beyni ile ürolojik bölgesi yer değiştirmiş bir grup ergenlik zırvasını sırtında taşıyan insanın oluşturduğu kümedir...

evvela bu ilk post nedir böle nasıl bir anıttır???buna bi el atayım diorm...

quote:

önüne gelen application ı ekleyip profilden mail gönderme ayarlarını yapmazsan tabii böle abuk subuk bir neden yüzünden vazgeçersin...
    quote:

başımıza taş yağacak.bende bu saçma fikre "kominist misin?" "yok ben sucuk kesiyorum" gibi gibi saçma bir cevapla cevap vermek ve o kalın yazıya ateş etmek istiyorum..nedir bu böle yani??popüler kültür nedir abi?neyin şekli peşindesin?facebook popüler kültür die mi kullanıyorsunuz yoksa hoşunuza gitmedi die mi??bira içmekte popüler bir kültür bundan 5-6 sene önce yerinde yeller esen , eski bir gelenek olan nargile içmekte artık popüler kültür..önemli olan popüler olduğu için bundan vazgeçilmesi , yani sevmedim kapatayım mantığı değilde ; "popüler oldu la kapatayım" mantığı...vayyy halimize o zaman.ama normal bunlar gelişmekte olan bir ülkeyiz...aldığı nefes farklı olacak marjinal kişiliğin...
    quote:

bak bak küreselleşmeye de girmişsırtımı tapınırcasına zincirlemek ve zikirler çekmek istiyorum.biz bu hallere nasıl düştük..ya kardeşim senin bağlandığın internet küreselleşmenin allahı , yazdığın klavye küreselleşmenin allahı , burda konuştuğun insanlar küreselleşmenin allahı , biklgisayarındaki işlemci küreseleşmenin allahı , forum.donanimhaber.com küreselleşmenin ağa babası...google küreselleşmenin göbek adı..neyin küreselleşmesinden bahsediosun...ona yardım eden her türlü alet edevattan nefret ediyorsan buraya ulaştığın bilgisayarını bir zahmet çöpe at...
    zaten nette arkadaş için oraya giriyorsan yonjaya gir..seks için canını ortaya koyacak multi istekli ; everestin tepesinden nişantaşına inen 100000 erkek seni bekliyor...
    nefretimizi küreselleşme araçlarıyla buraya kusun arkadaşlar...sonrada facebook küreselleştiriyor vay be...fatih kısaparmak'tan(yanlış olabilir şimdi dizelerini pek seviyorum ben)"bu ne yaman çelişki eyyyy antifacebook nefretizanları" şarkısını armağan ediyorum...
    facebook hesabım var ve bulamadığım birçok arkadaşımı buldum..son aylarda baya popüler oldu facebook ama "popüler oldu kapatayım" demedim ki popüler kültür fanatiği değilimdir..bi de bunu anlamıyorum bi afralar tafralar " popüler olma la" derler , yolda görürsün sümükleri aka aka yeni ve rağbet gören zırvaları anlatır...deseydin "facebook itici geliyor" eyw derdim zaten amacından sapan sitelerde (bknz.yonja.com(bak valla kaktüs gibi oldum tüylerim havaya kalktı ismini bilem duyunca)benimde işim yok fakat yok popüler kültür yok şu yok bu yanlış olmuş...
    heee şimdi bi çoğu da arkadaşımızın şahanmuhteşerişilmez maddelerine bakarak buraya dahil olmuştur ve facebook hesabını kapatmıştır iice dumur olurum...

Sonuna kadar katılıyorum.Dostum.

Bu gruptakiler Küresel ısınmaya son ama Penguencikler de üşümesin mantelitesiyle hareket ediyolar

• tam ben yaa nefret ediyorum bu facebook fln acayip uyuzum
  • Nickimi değiştirirseniz sevinirim...
  • Çok gereksiz şey bu Facebook.

Benide ekle lütfen.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.