Şimdi Ara

Anthem (2019) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
938
Cevap
11
Favori
34.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatan pc den ekran karti ile gelmisti bana bu oyun. Digital pre order statusune giriyor mu, vip demoya erisimimiz var mi, bilgisi olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QbLaY!!!

Vatan pc den ekran karti ile gelmisti bana bu oyun. Digital pre order statusune giriyor mu, vip demoya erisimimiz var mi, bilgisi olan var mi?
    Tabi ki , Originde aktive ettiyseniz Vip demo ya giriş yapabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarın aktif olacak sanırım demo.Dün indi hala bekliyorum.Merak ettiğim oyunlardan.25-27 arası oynanacak.
  • Demoya erişim 25 inde başlayacak bu nedenle şu an demoya giriş yapılabilsede serverlar aktif değiller.Oyuna girdiğinizde zaten bu uyarı ile birlikte serverların aktif olmadığını gösteriyor.Alfa sürümünde ilk gün çeşitli bağlantı sorunları mevcuttu eğer demoya erişim başladığında yoğunluk olursa bir süre bağlantı sorunları yaşanabilir.Her ne kadar indirilen sürüm demoda olsa 43 gb boyutuyla aslında tam sürümdeki dosyaları içeriyor gibi görünüyor diğer türlü demo için 43 gb indiriyorsak tam sürümde bu boyut artabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Demoya erişim 25 inde başlayacak bu nedenle şu an demoya giriş yapılabilsede serverlar aktif değiller.Oyuna girdiğinizde zaten bu uyarı ile birlikte serverların aktif olmadığını gösteriyor.Alfa sürümünde ilk gün çeşitli bağlantı sorunları mevcuttu eğer demoya erişim başladığında yoğunluk olursa bir süre bağlantı sorunları yaşanabilir.Her ne kadar indirilen sürüm demoda olsa 43 gb boyutuyla aslında tam sürümdeki dosyaları içeriyor gibi görünüyor diğer türlü demo için 43 gb indiriyorsak tam sürümde bu boyut artabilir.
    Alpha zaten daha çok server stres test gibiydi. Aşırı lag da vardı. Demo'da böyle olmaz diye umuyorum.

Oyunun sadece kısıtlı içerik demosu 43 gb olabilir. Tam versiyonu baştan indirmek gerekecek zaten. Ama bu demo açık beta da aynen devam edecek diye okumuştum.

• Ign vip demo için şu anda canlı yayın düzenliyor.Demonun final sürümüne yakın bir sürüm olacağını ve tam sürümde ufak bazı düzenlemelerin olabileceğinden bahsettiler.Ayrıca demoda level 10 karakterle başlanacak ve tek bir sınıf açık olacak.Seviye atladıkçada diğer sınıfların açılacağı belirtildi.

• Demo için yine playstation plus istiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sudkaldo -- 24 Ocak 2019; 21:40:42 >
  • sudkaldo kullanıcısına yanıt
    Sony aktif Plus üyeliği olmadan online oyuna izin vermez. Yani evet plus şart.
  • Davetiye isteyen özelden ulaşsın.
  • VİP demo ne zaman açılıcak belli bir saati varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZiveR

Tabi ki , Originde aktive ettiyseniz Vip demo ya giriş yapabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Nvidea gift ile gelen oyunda Vip demo seçeceği yokmuş. Redditte de konusu açılmış bu durumla alakalı. Fakat Ea online helpte durumunuzu anlatirsaniz bir şansınız olabilir. İlk konuştuğum kişi maalesef dedigi halde 2.kez online help’e girdigimde anında hesabıma vip demo seçeneğini eklediler.

Forumda gift ile alan arkadaşlar vardı. Bu bilgi işlerine yarayabilir.

• Merhabalar, 3 adet demo davetiyem var. İsteyen olursa pm atsın lütfen.
  • 8 pm türkiye saati ile. (saat düzeltildi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kortor -- 25 Ocak 2019; 17:52:34 >
  • Hmm,
    Bende Nvidia kod ile oyunu hesabıma ekledim hatta 3 tane davetiye geldi, onlarıda dağıttım. Fakat ben oyunun demosunu calıstırdığımda Connection bölümünden sonra server kapalı olmasından dolayı hata verip sonrasında VIP e giriş hakkınız bulunmuyor satın almalısınız tarzında birşey söylüyor. Sizde Nvidia ile oyunu hesabınıza eklediyseniz, aynı hatayı veriyor mu acaba ? @QbLaY!!!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki kişiye demo daveti attım. son bir tane kaldı. (tükendi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabotage1907 -- 25 Ocak 2019; 12:7:37 >
  • Elinde fazla davetiye kodu olan varsa gönderirse sevinirim :)

• ZiveR kullanıcısına yanıt
    Akşam 7 gibi açılacak sanırım hocam.
    https://yourcountdown.to/anthem-vip-demo

linkte geri sayım var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal_my666 -- 25 Ocak 2019; 12:11:37 >
  • davetiye kodu olan bir arkadaş ulaşabilirse çok memnun olurum.
  • metal_my666 kullanıcısına yanıt
    Açıklanan saat Türkiye saati ile 8 pm'e geliyor.

Alpha da 8'de açılmıştı.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.