Şimdi Ara

Anthem (2019) [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
938
Cevap
11
Favori
34.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşte tam olarak öyleydi. Ea online helpten vip demoyu eklettikyen sonra “hakkiniz yoktur” kismi kayboldu. Önceden bu uyariya “tamam” yanitini verince masa üstüne atiyordu oyunu kaptarak. Şimdi ise direkt lobide bekletiyor.

Ekleme: bu arada bende davetiye kodu falan yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QbLaY!!! -- 25 Ocak 2019; 14:3:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinde davetiye olan bir arkadaş gönderebilirse çok makbule geçer :)
  • Davetiye varsa bende alabilirim teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZiveR

Hmm,
    Bende Nvidia kod ile oyunu hesabıma ekledim hatta 3 tane davetiye geldi, onlarıda dağıttım. Fakat ben oyunun demosunu calıstırdığımda Connection bölümünden sonra server kapalı olmasından dolayı hata verip sonrasında VIP e giriş hakkınız bulunmuyor satın almalısınız tarzında birşey söylüyor. Sizde Nvidia ile oyunu hesabınıza eklediyseniz, aynı hatayı veriyor mu acaba ? @QbLaY!!!
    Ben arkadaş daveti ile katıldım ama aynı sıkıntı var. Davet linkinde You already have access to the Anthem VIP Demo yazıyor ama oyun içinde You dont have access diyor
  • qvx Q kullanıcısına yanıt
    evet ben de şimdi farkettim.
  • Konuya baktım herkes davet kodu falan yazmış. Oyunun demosu normal kullanıcılara açık olmayacak mı?
  • keremec kullanıcısına yanıt
    Bugün başlayacak olan Vip Demo 25-27 si arasında oynanacak.Herkese açık olarakta 1-3 Şubat arası oynanabilecek.Bu nedenle eğer bu demoya erişiminiz yoksa 1 Şubat'tan itibaren oynayabileceksiniz.
  • Tün davetiyeleri verdim demoyu deneyeceklere keyifli zamanlar dilerim.
  • Davetiye varsa alabilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açmadılar gitti yaa.. öff..
  • Vrataski V kullanıcısına yanıt
    Valla ben iş yerindeyim o yüzden direk deniyemiyorum. Siz sonucu bana yazarsınız :)) Haber bekliyorum 8 den sonra 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyuna giris hakkim olup olmadigina nerden bakabilirim bir ara bunla alakali kodlar girmistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anthem (2019) [ANA KONU]

Daha açık demo bile değil.. bunu bile kaldıramadı EA. Rezillik geliyor hazır olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZiveR

Valla ben iş yerindeyim o yüzden direk deniyemiyorum. Siz sonucu bana yazarsınız :)) Haber bekliyorum 8 den sonra 😁
    O hatayı vermiyor artık ama serverlar dolu olduğu için giremedim şu an.
  • We are sorry but EA server's reached maximum capacity!

Şaka gibi daha kısıtlı demoda serverlar kilitlendi. Bakalım ne zaman düzelecek.
  • Deneyimlerinizi yazıya dökmenizi bekliyoruz, iyi oyunlar. =)
  • ben daha giremedim ama girenlerde düşüyor serverdan
  • Bu nasıl bir saçmalıktır böyle.Koskoca ea games kıçı kırık online oyunu oynatamıyormu? Basit bir firma olsa anlarım.Onuda geçtim komple herkese bile açık değil.
  • battlefield'da bir kere sorun yaşamadım daha kapalı demo'da serverlar çöktü. sanırım EA 10 kişilik server açtı. Açık demo'da böyle olacaktır. Böyle bir reziillik görülmedi.
  • twitchde herkes menüde
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.