Şimdi Ara

Antalyali arkadaslar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akdeniz üniversitesini kazandim. Kultur mahallesinde ev tuttuk.Burasi nasil biyerdir, insanlari nasildir, cafesi marketi varmidir? Bilgi verirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hayırlı olsun.genelde özel yurtların, apartların olduğu bir bölge, ev tutanlar falanda genelde öğrenci.üniversiteye çok yakın olduğu için tercih ediliyor.gelir düzeyi yüksek bir muhit değil yani geriye kalan aileler falan için söylüyorum tamamen ucuz diye ikamet ettikleri bir mahalle.dandik bir iki cafesi var, market çok zaten.o konularda sıkıntı çekmezsin.ama öyle takılacağın yerler yok.kalmadan kalmaya kullanırsın, üniversite etrafındaki ve içindeki cafelerde falan takılırsın zaten uzak değil hemen dibinde bu mahallenin.
  • winwinwin W kullanıcısına yanıt
    Istanbul'dan geliyorum. Esyali ev kiraladik gerci ama burdaki kiralarla yarisir derecede. Ogrenciyemi giydiriyorlar anlamadim.

• valla pek iyi diyemem ama eh işte üniversiteye yakın.zaten öğrenci adamsın hayırlı olsun
  • öğrenciye giydiriyorlardır.400'e bulman lazım orada bir yer.okula yakın olması tek artısı diyeyim sana o mahallenin, diğer yönleri hep eksi maalesef.
  • tek geliyorsan, apartda tercih edebilirsin tek kişi kalırsan odada, elektrik,su vs tüm faturalar dahil eşyalı apart 500tl'ye bulman lazım.apart olarak seçeneğin çok o mahallede zaten apartda kalanların çoğu ya öğrenci ya da orada burada günlük işlerde çalışan bekarlar.
  • Ben ordayim suan bimin yann tarafinda kaliyorum. Sikintin olmaz hersey var sabaha karsi bile olsa karnini doyurabilecegin bir cok yer var gerci köprünün yol boyu hizasinda hersey mevcut .d

2kisiyiz.900 liraya full 0 esyali tuttuk. 700e falanda vardi ama esyalar eskiydi. Apart dusunmuyoruz. Ev zaten tutuldugu icin cevresi hakkinda bilgi almak istemistim.

• Fiyat gayet iyi bende kültürdeyim,yeme icmede hic sikinti yasamazsin oralarda .ayrica sehirin heryerine otobus mevcut kültüre 300mt mesafede otobus depolama merkezi var. Gece sabaha kadar açık kokorecci ,pideci vs var ,cafe icinde uni icinde takilirsin otobusle sehir merkezine inersin 20dk surer,kaleiçi vs tam öğrenci mekanidir hafta sonu hele igne atsan yere düşmez onlarca bar cafe vs mevcut.

• bence fiyat hiçte normal değil.antalya'nın etileri denebilecek fener mahallesinde 140m2 mobilyalı ev bile 1000tl hemde site içerisinde ana cadde üzeri.kültür mahallesinde boş eve max 400, mobilyalı max 650tl eder.neyse hayırlı olsun artık.güle güle oturun.o mahallede evin asıl ederini görmek için bir örnek;

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-kiralik-universite-civarinda-kiralik-1-plus1-sifir-daire-sifir-mobilyali-175092367/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winwinwin -- 18 Ağustos 2014; 2:11:25 >

Dikkat ederseniz cogu ilanlar kiz ogrenciye. Cok arastirdik. 0 esyali, bu fiyata ve erkek ogrenciye ev imkansiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kestoo -- 18 Ağustos 2014; 3:49:35 >
  • up

• hocam oradan LF09 veya LF10 a binersen üni-meltem-atatürk araştırma has.-
    100.yıl -markantalya -doğu garajı-ve lara
    yani 2 otobüsle iyi yerlere gidebilirsin
  • Dostum 900 e sizi fena öpmüşler. Kültür mah. ev sahipleri çakaldır. Öğrenciyi öpmeye çalışırlar. Bende kültürde kalıyorum.500 e eşyasız. Spotçudan bin liraya kralını dizersin zaten
  • Nick Bulamayan Genç kullanıcısına yanıt
    dostum valla esyalar 0 ve luks sayilabilecek cinsten. Bende biraz pahali oldugunu dusunuyorum ama...

• evi tuttuysan satın almadın ya, kendin yerleşince bir ay çevredeki yerlere bak, çıkacak olursan PTT'den evi tahliye etmek istediğini yazılı olarak iadeli taahhütlü olrak ev sahibine 1 ay önceden yolla.hiç tazminatsız vs. tahliye edersin evi.ama hele önce bir yerleş bakalım madem tuttuysan zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kestoo

dostum valla esyalar 0 ve luks sayilabilecek cinsten. Bende biraz pahali oldugunu dusunuyorum ama...

Konyaaltı'nda lcd tv,çift klimalı 2+1 denize 5 dk,okula 15 dk mesafede ev 900 tl kardeşim.Eşyalar sıfır,evde bulaşık makineside var...
  • Nick Bulamayan Genç kullanıcısına yanıt
    Buzdolabı,Çamasır m.,Bulasık m,klima hepsi mevcut. Bina yasi 0.benimkide okula 400metre 900tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kestoo -- 19 Ağustos 2014; 16:04:46 >
  • Ziyaretine gelirim kardes hayirli olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-kiralik-evyap-dan-kultur-de-2-plus1-asansorlu-90m2-esyali-daire-163122769/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true
    Ev bu arkadaslar. Beyaz esyalar ve lcd tv kutuda bekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kestoo -- 19 Ağustos 2014; 16:03:36 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.