Şimdi Ara

Antalya da iyi bir Lpg Montaj ustası tavsiyeleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
17.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Antalyada iyi bir lpg montaj ustası arıyorum. usta tavsiyelerinizi bekliyorum. zavoli, lovata vb. tercihlerim arasında. 1000 - 1600 tl civarı fiyatlar uygundur.

Aracım 2006 seat altea 1.6 102 hp 8 v 4 silindir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cempatik -- 17 Ağustos 2011; 12:07:53 >

• Eski Sanayi Protek OtoGaz.
  • brc düşünürsen yeni sanayi uysal otogazın iyi olduğunu duydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: okis

brc düşünürsen yeni sanayi uysal otogazın iyi olduğunu duydum

yok brc düşünmüyorum. biraz tatsız anılarım var bu kitle ilgili :)
  • Galip Bey ve ekibi (Alper ve Erkan Bey) bildiğim kadarı ile Atiker,Zavoli ve Kit MTM montajı yapmaktalar.
    İletişim için;http://www.protekotogaz.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinnitem1 -- 17 Ağustos 2011; 19:20:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinnitem1

Galip Bey ve ekibi (Alper ve Erkan Bey) bildiğim kadarı ile Atiker,Zavoli ve Kit MTM montajı yapmaktalar.
    İletişim için;http://www.protekotogaz.com/

teşekkürler zavoli ye bakarken gördüm protek gazı. biraz araştırıp olumlu referanslar da almak istedim.
    Galip bey aklımda.
  • HBA Otogaz İbrahim Bey. Araştırın, farkı görün..

Saygılar..
  • PROTEK LPG otogaz; Galip usta ve ekibi tek geçerim referansları da olurum.. imzamdaki ikinci w210 kasa Mercedes ime 1 yıl ve 20.000km önce kitMTM marka LPG taktılar sadece 15.000 bakımında LPG filitresi değiştirmek için uğradım... 10 numara işçilik ve 10 numara ilgi alaka.... (montajdan sonra da) Antalya denince PROTEK LPG , Galip Usta'yı tek geçerim...
    İnternetten araştırısanız telefon numarası Google da vardır... ATiker Zavolli ve KitMTM bayisidir,,, Hangi kiti takarsa taksın başarılı olacağına inanıyorum zira çok profesyoneller...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avast_ -- 18 Ağustos 2011; 8:41:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikemal80

HBA Otogaz İbrahim Bey. Araştırın, farkı görün..

Saygılar..
    Nereye baksam bir hba otogaz ibrahiö usta iki protek galip usta çıkıyor. :) yüzlerce lpg montaj yeri vs olmasına rağmen bu iki isim her zaman ön plana çıkıyor :)
  • İşçilik, bilgi beceri ve tecrube olarak sağlam bir ustadır İbrahim Bey.. insan olarak da beyefendidir. ilk karşılaşmanızda ve muhabbetinizde bunu kendiniz de farkedeceksiniz. donusum maliyetleri 3 aşagı 5 yukarı heryerde aynı, sizde bilirsiniz ki 3 kuruş ucuza montajlayan firma peşin alımlarla maliyetini düşürüp bunu müşteriye yansıtan firmadır. ama gözden kaçmaması gereken şudur ki, sorunsuz montaj ve olası sıkıntılardan dolayı oluşacak minimum sanayi ziyaretleridir. ekonomi yapmak için araçlarımıza taktırdıgımız kitler zaman ve sorun olarak bize geri dönerse burada problemler ve şikayetler başlıyor olacaktır. o nedenle burada "USTA" seçimi maliyet kaygısından cok cok önde tutulmalıdır.Bu tamamen şahsi görüşümdür..

Saygılar..
  • Teşekkür ederim arkadaşlar.

GÜNCEL
  • 2005 Honda Jazz otomatik vites için montaj kiti ve usta tavsiyesi var mı?
  • Eski sanayide Ankaralı Celal Usta'yı (Kurgu Otogaz) önerdiler. Tanıyan bilen yorum yapabilir mi?
  • Bugün itibari ile Eski Sanayi Protek Otogaz Galip Ustaya montajı yaptırdım. Atiker Obd sistem montaj ettik. yaklaşık 30 dk aracı test ettim. an itibari ile mis gibi montaj yapmış benzinde tüpte test ettim. ikisi arasında hiç bir fark yok göremdim. Galip ustanın ününü önceden duymuştum beni yanıltmadı harika bir montaj yapmış. Araç yağ gibi akıyor.
  • 3 yıl 55 000 km kitmtm 0 sorun... teşekkürler PROTEK LPG Galip Usta ve Ekibi..
  • merhaba
    hba otogaz hakkında ne düşünürsünüz.
    brc taktırsam kimi önerirsiniz, prins taktırsam kimi önerirsiniz.
  • Tüpü taktıralı tam 1 ay oldu. Aracım 2012 Seat Ibiza 1.4. Protek Otogaz Galip Ustaya Atiker OBD Montajı yaptırmıştım. Normalde aracım benzinlide 46 kuruş yakıodu şuan 23 kuruş yakıyor benzinide katarsak 25 kuruş civarı yakar. Güçten hiç düşme olmadı. Gerçi aracım 86 beygir çok bi gücü yoktu :D ama olanda azalmadı. Atikeri bana çok kötülemişlerdi iyki taktırmışım diyorum gidip yabancı markalara bi dünya para dökmeyin derim.
  • Aracım 2007 Renault Megane II 1.4, Antalya'da usta ve kit tavsiyesi alabilir miyim arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deLaBambi

Aracım 2007 Renault Megane II 1.4, Antalya'da usta ve kit tavsiyesi alabilir miyim arkadaşlar?

tavsiyem uysal otogaz. kit ise zawolidir.. ömer beyle görüşmeniz doğrultusunda size yardımcı olucaklardır..
  • merhaba,
    ben de antalya da yaşıyorum ama, lpg markasından ziyade, iyi bir ustaya ihtiyacım var.
    yönlendirme şansınız varsa bilgi vermenizi rica ederim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.