Şimdi Ara

Antalya da iyi bir Lpg Montaj ustası tavsiyeleriniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
17.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar size çok iyi kaliteli bir ustamızı ve esnafın ismini verebilirim eski sanayi sitesi kurgu otogaz Harun usta ile görüşün diyebilirim benim selamımı muhakkak iletin Yusuf koparan dersiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • YUSUFPRİNSİZMİR kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederi. sanırım prins kitini tek uygulayan yer harun usta antalyada...ay başında randevu almaya gittiğimde selamınızı ileteceğim.
  • canyucel07 C kullanıcısına yanıt
    Antalyada Uysal Otogaz,

Başka yerde maceraya aramaya gerek yok.

Saygılarımızla,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antalya 'da Protek Otogaz Galip ve Alper Usta üstüne tanımam .

Atiker Gold Obd2 li taktırdım , ne arıza ışığı ne bilmem ne , aracın maşallahı var , montaj 10 numara.

Merak eden varsa yok prim yada % almıyorum kardeşim , sadece yaşadığım tecrübe. İlgi alaka zaten süper. telefonda yada whatsapp 'da bile aklına takılan olursa cevap alıyorsun . Galip usta zaten elektronik mezunu , bu işin de piri.
    Aleyküm selam kendisinin yanından beni arayabilir ben kendisine gerekli ilgi ve alaka için konuşabilirim tekrar hayırlı olsun efendim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buradaki yorumlara bakarak 2000 model opel corsa aracıma protekotagazdan atiker marka lpg taktdırdım. Yaklaşık bir aydır kullanıyorum, çok memnunum. Galip Bey insan olarak da usta olarak da mükemmel biri. Kesinlikle tavsiye ederim Protek otogazı
  • 2012 yaris otomatik aracım var Antalyadayım, Toyota dan bi arkadaş Uludağ otogaz ı tavsiye etti, bilgisi olan varsa marka ve usta konusunda tavsiye bekliyorum.

• Yok mu tavsiyesi olan? Landirenzo düşünüyordum fakat sıkıntı yaşayanlar olmuş, fiyat olarak 2800tl dediler. Brc ve kit mtm araştırıyorum fiyat marka usta tavsiyeleri bekliyorum.

• macropolo kullanıcısına yanıt
    Antalya akdeniz sanayi sitesi uysal otogaz 👍

• cnkcoskun C kullanıcısına yanıt
    Hba otogaz İbrahim bey ile zavoli üzerine anlaştık, kısmetse hafta sonu takacak. Uardım için teşekkürler.

• macropolo kullanıcısına yanıt
    Siz bilirsiniz

• HBA oto ibrahim usta, protek galip usta...tavsiyem odur, konuya epey hakim, oldukça çok yorum okumuş bir kullanıcı olarak
  • Burdaki ve diğer forum sitelerinde ara araştırmam sonucu 2014 corolla 1.33 aracıma Protek Otogaz Galip ustaya atiker grand marka lpg taktırdım..öncelikle ustaya değinecek olursam 10 numara biri ve işine çok önem veriyor.. hatta ben gittigimde tesisat kablolarını hazırlamıştı bile :) işçiliği çok iyi.. iş bitene kadar basındaydım araçla ilgili ne sorum olduysa içtenlikle cevapladı.. her işini kendisi özenerek yaptı.. ayrıca unutmadan yeri değişmiş bilginize.. eski sanayiden çıkmış daha sakin bir yerde(eski sanayideki karakolun karşısındaki michlenin aradan girince karşınıza çıkar) yapıyor işini.. elektrik tesisatını kendisi yapıyor, tankın montajını eski sanayideki kurgu otogaza yaptırıyor.. daha taktıralı birkaçı gün oldu o yüzden tam net bilgi veremeyeceğim ama o gün test icin aldığımız 50 liralık gazla 220-230 km yol gittim..bu mesafe yapılırken gazdan ayağımı pek cekmedim yüksek devirli kullandım muhtemelen sakin kullanımda gideceğim yol artar.. performans olarak herhangi bir düşüş yaşamadım.. gönül rahatlıgıyla tavsiye edebilirim..

• Arkadaşlar Opel Vectra aracıma Atiker sıralı sistem taktırdım fakat aracım çok yakıyor kaç defa ayar yaptırmama rağmen bir türlü düzelme olmadı şuan 40 Kr yakıyor Antalya'da yakıtı ayarlayabilecek usta tavsiyesi bekliyorum

akdeniz san.sitesinde hba ömer usta- önderotogaz ali önde -tamgaz şaban usta
    eski sanayi sitesind daşkayaotogaz yavuz usta
     Antalya da iyi bir Lpg Montaj ustası tavsiyeleriniz
  • Teşekkürler

hayırlı günler
    ant.akdeniz san hbaotogaz önderotogaz tamgaz
    eski sanayide daşkaya otogaz
    alanyada güllerotogaz
    manavgartda ünal lpg ......
     Antalya da iyi bir Lpg Montaj ustası tavsiyeleriniz Antalya da iyi bir Lpg Montaj ustası tavsiyeleriniz

• Lpg taktirip taktirmama konusunda cok kararsizlik yasadim(yilda 10 bin km.yi gecemem).Buradaki yorumlara gore bugun Galip ustayi ziyarete gidip bilgi ve randevu alacagim,hayirlisi olur insallah.

akdeniz san.sit de ÖNDEROTOGAZ HBA TAMGAZ
    ESKİ SAN DAŞKAYAOTOGAZ ANK.CELALUSTA
    MANAVGARDA ÜNAL LPG ALANYADA GÜLLEROTOGAZ.......
     Antalya da iyi bir Lpg Montaj ustası tavsiyeleriniz
    protek otogaz galip usta terettütsüz gidip taktırabilirsin daha 10 gün olmadı 2016 1.6 corollama atiker grand taktırdım 10 numara işçilik sıfır sıkıntı harika performans.galip usta işinin ehli. biz iki arkadaş gittik 2005 mazda 1.6 vardı onada atiker grand montajı yapıldı.markada atiker olunca aklına soru işareti gelmesin beyin yazılımı yerli enjektörü tekli enjektör romanonun italyan malı.enjektör tek tek olunca monifolda 2cm uzaklıkta montaj yapılıyor bununda artıları yüksek
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.