Şimdi Ara

Antalya da iyi bir Lpg Montaj ustası tavsiyeleriniz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
17.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kesinlikle Protek Otogaz ve Galip denen bu kişiyi tavsiye etmem.2018 model yeni benzinli Doblo aldım ve burda yazılanlara güvenerek gittim. Aracıma Atiker Grand Marka kiti taktı muayene için gerekli evrakları verdi. Ancak aracım muayeneden geçmedi çünkü evrak yanlış hazırlanmış. Bu sefer evraktaki hataları bulduğunu ve düzelttiğini söyledi. Ben de muayene tekrarına gittim. Ancak aracım yine evraktaki hesap hatalarından dolayı kaldı. Bu kişi ve onun mühendisi hatalarını kabul etmeyip aracın ruhsatında hata var dediler. Bana mevcut tankı söküp daha küçük bir tank takmayı ve o şekilde tekrar muayeneye girmemi tavsiye etti. Ancak bunu kabul etmedim. Baktım hem hatasını kabul etmiyor hem de oralı değil; başka bir LPG bayiine gittim. Bana projenin hatalı hazırlandığını söylediler. Aracın yük-ağırlık oranlarının yanlış yazıldığını söylediler.İyi ki buna inanıp tankı söktürüp de daha küçük bir tank taktırmamışım. Sonuç olarak burayı kimseye tavsiye etmem. Antalya'da kurumsal ve büyük LPG bayiileri dururken, kurumsal olamayan müşteri sorunuyla ilgilenmeyen Protek Otogaz ve Galip'i tevsiye etmem. Eğer benim gibi Doblo ve benzeri aracınız varsa sakın buraya gitmeyin. Yanlış ve hatalı proje hazırlayıp sizi gönderiyorlar.

• Kesinlikle Protek Otogaz ve Galip denen bu kişiyi tavsiye etmem.2018 model yeni benzinli Doblo aldım ve burda yazılanlara güvenerek gittim. Aracıma Atiker Grand Marka kiti taktı muayene için gerekli evrakları ve projeyi verdi.Ancak aracım muayeneden geçmedi çünkü evrakı yanlış hazırlamış. Bu sefer evraktaki hataları bulduğunu ve düzelttiğini söyledi. Ben de muayene tekrarına gittim. Ancak aracım yine evraktaki hesap hatalarından dolayı kaldı. Bu kişi ve onun mühendisi hatalarını kabul etmediler. Aracın Tofaş fabrikasından orjinal teknik belgesini getirttim ve götürdüm. Evrakın fotoğrafını çekti ve mühendisine attı. Bana da aynı gün haber vereceğini söyledi. Ancak aradan günler geçti ne aradı ne sordu. Ne kendisi ne de mühendisi proje hazırlamayı bilmiyorlar.Bana mevcut tankı söküp daha küçük bir tank takmayı ve o şekilde tekrar muayeneye girmemi de tavsiye etti.Baktım hem hatasını kabul etmiyor hem de oralı değil; başka bir LPG bayiine gittim. Bana projenin hatalı hazırlandığını söylediler. Aracın yük-ağırlık oranlarının yanlış yazıldığını söylediler.İyi ki buna inanıp tankı söktürüp de daha küçük bir tank taktırmamışım. Sonuç olarak burayı kimseye tavsiye etmem. Antalya'da kurumsal ve büyük LPG bayiileri dururken, kurumsal olamayan müşteri sorunuyla ilgilenmeyen Protek Otogaz ve Galip'i tevsiye etmem. Eğer benim gibi Doblo ve benzeri aracınız varsa sakın buraya gitmeyin. Yanlış ve hatalı proje hazırlayıp sizi gönderiyor. Antalya'da birçok kurumsal ve işini düzgün yapan daha iyi LPG bayileri var.

• Bir up çekelim : Araç mitsubishi attrage 1.2

Atiker gold/grand hangisi tam uyumlu bilmiyorum Protek Otogaz/Galip Usta
    Brc Sequent32 , Prins Tenchomax Uysal Otogaz/Ömer Usta

Hangisini önerirsiniz? İkiside iyi hatta usta olarak protek biraz daha övülüyor ama kit farkıda var. Brc kiti diğer kitlerden biraz üstün gözüküyor tabi daha pahalı 3800-3900 civarı atiker çok daha uygun...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hba otogaz Prins Technomax anlaşıldı. Görüşler Editlenecek...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin bu galip ustanızın ustalığı ancak donanımhaber ustalığıdır Bu ihtiyarın ve yanındaki elemanların taktığı şeyden hayır gelmez ben bu adamlara zamanında montaj yaptırdım düzgün ayarlayamadılar sonra üç kez aracı götürdüm üçünde de ayarlayamadılar en son kendi LPG me kendim ayar çektim ve oldu gerisini siz düşünün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seytan 666 -- 22 Aralık 2019; 10:48:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wiper07

protek otogaz galip usta terettütsüz gidip taktırabilirsin daha 10 gün olmadı 2016 1.6 corollama atiker grand taktırdım 10 numara işçilik sıfır sıkıntı harika performans.galip usta işinin ehli. biz iki arkadaş gittik 2005 mazda 1.6 vardı onada atiker grand montajı yapıldı.markada atiker olunca aklına soru işareti gelmesin beyin yazılımı yerli enjektörü tekli enjektör romanonun italyan malı.enjektör tek tek olunca monifolda 2cm uzaklıkta montaj yapılıyor bununda artıları yüksek
    Galip usta kendi kendine reklam yorumu atma..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seytan 666 -- 22 Aralık 2019; 10:44:57 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.