Şimdi Ara

ANONYMOUS'UN YENİ YAMASI İÇİN OY VERİN / ANKET (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
3
Favori
948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git

ANONYMOUS'UN YENİ YAMASI İÇİN OY VERİN / ANKET

(En Son Oy Tarihi: 8.2.2021)
Giriş
  • Ben nioh'a oy verdim ama niye verdim anlamadım evet o oyun listedeki en iyisi bana göre ancak çevirseler bile yama ile işim olmaz. Çünkü program saçmalığı var. Yoksa ne istenirse para verilir. Program oldukça boş...
  • böylece forumun bu bölümünün de ne kadar rezil olduğunu öğrenmiş olduk yazık ne desek boş burası için... Bundan sonra burası sadece çıkmamış oyuna yama isteyen insanlarla dolar. Teşekkürler forum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: karafelt11

böylece forumun bu bölümünün de ne kadar rezil olduğunu öğrenmiş olduk yazık ne desek boş burası için... Bundan sonra burası sadece çıkmamış oyuna yama isteyen insanlarla dolar. Teşekkürler forum...
    Harcanıyorsun burda bi daha girme bu bölüme..
  • Pillars Of Eternity'ye oyumu verdim. COD'u tek kişi de çevrilebilir ama bu oyunu çevirmek zor iş. Her grup altından kalkamaz, bundan sonra çevirecek bir grup bile zor çıkar ya da çıkmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faramir -- 3 Nisan 2020; 22:7:41 >
  • Pillars of eternty diyorum bot msj atanlar biliniyorsa banlayın yönetim Yardımcı olsun bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence Pillars of Eternity, yama için de gereken desteği vermeye hazırız. Böyle bir oyunu kolay kolay kimse çevirmez, ancak sizin gibi teşkilatlı grupların işi...

Anladınız siz onu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 3 Nisan 2020; 22:28:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bot nasıl atılıyor siz nasıl fark ettiniz ya da
  • quote:

Orijinalden alıntı: walküre

Bundan sonra oylama para ile olacak. Bunu yaparken de "paragöz" olacağız bakalım. Gerçekten yazıklar olsun. COD sevenler RPG sevenlere, RPG sevenler COD sevenlere laf atıyor. Bu kadar mı saygısızsınız birbirinize? Anket geçersizdir. Yaklaşık 1 yıldır bu mecreda size Anonymous adına yazıyorum, 1 yıldır hiç bu kadar üzülmemiştim sanırım bu mecreda. Ufak bir seçim yapmaktan acizsiniz. Gerçekten yazıklar olsun.
    Oylamayı nerde yapacaksınız hocam? Bende bu durumdan hoşnut olmadım ve tepkimi açıkca gösterdim. Adil ve saygı çercevesinde olsun ben her türlü kararınıza saygı duyup uyarım. Normalde mecburi para öne sürülen işleri sevmem desteklemem ama adil ve hak edenin hakkını alacağı bir seçime para ödemekten gocunmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xakler

Bot nasıl atılıyor siz nasıl fark ettiniz ya da
    Ben de bunu merak ettim. Açıklar mısınız? @walküre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 4 Nisan 2020; 0:32:47 >
  • walküre kullanıcısına yanıt
    Siteminizi anlayamadım ? neye bu kadar üzüldünüz ?

'Anonymous bir daha Donanım Haber'de anket açmayacaktır.' bu fevri hareketiniz hiç olgun değil. Burası medya buradaki herşeye bu kadar takılarsanız daha çok üzülürsünüz. KİMSEYİ CEZALANDIRICI CÜMLELERDE KURAMAZSINIZ. hayır yapar gibi davranışlardan bir önce ayrılın, yaşınız dahada aşşağıya inmesin (yada gözükmesin).... çocukmusunuz, çocuk mu azarlıyorsunz ???? çeviriyi başımıza kalkmayın... iş yapacaksanız işinizi yapın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayansame -- 4 Nisan 2020; 0:48:18 >
  • hayansame H kullanıcısına yanıt
    Neden çeviri grupları DH'ı teker teker terk ediyor? Neden DH üyelerine son zamanlarda neredeyse hiçbir şey paylaşılmıyor düşündünüz mü? Ben bir düşünün derim. Kimseye ne fevri bir hareketim olmuştur ne de saygısızlığım. Lakin gelip bot basılan ankete, konu altında çocukça edilen kavgaları görüp, sonra da benim mesajıma asıl çocukluk derseniz, ne denilebilir ki...

Kaldı ki "hayır mı", "başımıza kakmayın", ne kadar da çirkin beyefendi. Konuya yazmak zorunda değilsiniz, bizim çevirilerimizi kullanmak da zorunda değilsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi walküre -- 4 Nisan 2020; 0:58:18 >
  • Dostum anketi https://www.strawpoll.me/ sitesinden yaparsanız bir nebze botları engellemiş olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Himurajutsu -- 4 Nisan 2020; 1:5:51 >
  • walküre kullanıcısına yanıt
    Neden çevirmenler her tartışmanın içine dalıp, alınıp! gidiyorlar bunuda bir düşünsünler.
  • En başta gerçekten eğlenceli olmasını planladığımız anket konusunun bu şekilde olmasını gerçekten istemezdik. Anketi de ücretli olarak yapmanın taraftarı kesinlikle değiliz lakin lütfen bizi buna itmeyin arkadaşlar. Önümüzdeki günlerde, bu ankete karışan "şaibeden" dolayı yeni bir anket duyurusunu yapabiliriz.

Millet, inanın biz, sizler için buradayız. Gerçekten. Yakından tanıdığımız ve benim şahsen sevip, saygı gösterdiğim diğer çeviri grupları da burada bazı vuku bulan olaylardan dolayı forumdan çekildiler. Bizim şu an için böyle bir düşüncemiz yok. Lütfen bu şekilde kalsın.

Türkçe oyunların artması da azalması da siz sevgili oyunseverlerin elinde. Bunu unutmayın.

Sevgiler.
  • Anketteki değişimler sonrası konu incelemeye alınmıştır.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.