Şimdi Ara

ANONYMOUS'UN YENİ YAMASI İÇİN OY VERİN / ANKET (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
3
Favori
948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki

ANONYMOUS'UN YENİ YAMASI İÇİN OY VERİN / ANKET

(En Son Oy Tarihi: 8.2.2021)
Giriş
  • Cevrilirse sadece Rpg oyunlari cevrilsin mantıgıyla hareket ediyor çogu kimse o zaman bu mantikta Re3 filanda cevrilmesin 4-5 saatlik oyun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kesinlikle Pillars of Eternity çevrilmeli bence diğer oyunlar fasa fiso...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deus Ex geliyor arkadaşlar rahat olun

Az kaldı safları sıkı tutalım dış güçlere karşı sağlam duralım hadi..
  • Requizm kullanıcısına yanıt
    pillars of eternity bir anda patladı. bir tane fanboy arkadaş, sürekli yeni hesap açıp oy atıyor. yoksa bu oyun sonlardaydı :D
  • Sırf oy atabilmek için DH'de hesap açtım normalde burayı kullanan bir insan değilim. Pillars of Eternity'i yaması ararken bu anketi gördüm. Baldurs Gate'den sonra ki en efsane oyunu umarım çevirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weirtt -- 3 Nisan 2020; 19:45:39 >
  • Resmi olmayan Türkçe yamaların olduğu bir cennet bulmuş gibiyim. YouTube'da bu konuya denk geldim. Pillars of Eternity'i İngilizcem yetersiz olduğu için YouTube'dan izleyerek bitirmiştim. Eğer çevirilicekse maddi destek yapabilirim. Kolay gelsin.

• Doom Eternal için çokta yamaya gerekli yok kanımca.Hikayesi aşırı derece basit kaldı ki oyun hikayesiyle öne çıkmıyor.Yinede oy verenlere saygı duyarım
  • Deus Ex: Mankind Divided
  • Çakma hesap açıp sahte oy verildikten sonra ne anlamı kaldı? Sizin istediğiniz oyun kazansın diye 50 tane hesap açıp oy mu atacaksınız?
  • Pillars of eternityy 2 saat icinde nasil bu kadar oy alabiliyor mantikli aciklamasi olan var mi

• pillars of eternity için bot basılıyor ! umarım bunu göze alıp değerlendirirsiniz anketi.
  • Eger yapilabiliyorsa ankette oy kullanmak icin anketten once uyelerin ankette katilmasi gibi bir durum olabilir mj?

• Arkadaşlar açık bir şekilde sahte oy kullanılıyor pillars of eternity için. Son 2 saatte kaç oy birden atılmış ayıptır böyle şey olmaz acilen bu oyunu listeden kaldırmanızı veya son 2 saatte gelen oyları silmenizi rica ediyorum. Ayrıca ankete hile karıştığı için pillars of eternity olmadan yeni bir anket açmanız gerekiyor ve açılacak ankete de sadece eski üyeler oy atabilsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Residentevil8 -- 3 Nisan 2020; 21:41:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baaburcan

Pillars of eternityy 2 saat icinde nasil bu kadar oy alabiliyor mantikli aciklamasi olan var mi
    açıklaması ankete hile karıştı hesap açıp oy attılar bu kadar basit !
  • Yazıklar olsun. Bir şeyi seçmekten bile bu kadar uzaksınız. Bot basılmasından dolayı anket son bulmuştur. Anonymous bir daha Donanım Haber'de anket açmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi walküre -- 3 Nisan 2020; 21:37:40 >
  • Dün gece bu tür oyunları oynayan tüm içerik üreticilerine anketin varlığı ile ilgili mail atmıştım ya işe yaradı yada sahte hesap var. Fakat bence COD oylarıda real değil 120 oy COD'mu hemde Türkçe Yama forumunda bir gidin işinize allaskına...

• Oylama bnce para ile olmalı zaten yama ücretli olacak. Kişinin istenmediği oyun seçilirse parasıda iyade edilsin

• Bence de oy başı 5 lira gibi tutar alınsa böyle olmaz ve gerçekçi sonuç olurdu.

• TackleBarry kullanıcısına yanıt
    Anket acildaktan kisa bir sure sonra Cod 6-7 oy almisti hatta konuyi acan arkadas bile bu sebebten dolayi tool sikintisi olabiliecegini bastan soyledi Anket acilidiktan kisa bir sure sonra bu kadar oy almasi fake hesapla aciklanamaz

• Bundan sonra oylama para ile olacak. Bunu yaparken de "paragöz" olacağız bakalım. Gerçekten yazıklar olsun. COD sevenler RPG sevenlere, RPG sevenler COD sevenlere laf atıyor. Bu kadar mı saygısızsınız birbirinize? Anket geçersizdir. Yaklaşık 1 yıldır bu mecreda size Anonymous adına yazıyorum, 1 yıldır hiç bu kadar üzülmemiştim sanırım bu mecreda. Ufak bir seçim yapmaktan acizsiniz. Gerçekten yazıklar olsun.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.