Şimdi Ara

ANONYMOUS'UN YENİ YAMASI İÇİN OY VERİN / ANKET

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
3
Favori
948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

(En Son Oy Tarihi: 8.2.2021)
Giriş
  • En başta gerçekten eğlenceli olmasını planladığımız anket konusunun bu şekilde olmasını gerçekten istemezdik. Anketi de ücretli olarak yapmanın taraftarı kesinlikle değiliz lakin lütfen bizi buna itmeyin arkadaşlar. Önümüzdeki günlerde, bu ankete karışan "şaibeden" dolayı yeni bir anket duyurusunu yapabiliriz.

Millet, inanın biz, sizler için buradayız. Gerçekten. Yakından tanıdığımız ve benim şahsen sevip, saygı gösterdiğim diğer çeviri grupları da burada bazı vuku bulan olaylardan dolayı forumdan çekildiler. Bizim şu an için böyle bir düşüncemiz yok. Lütfen bu şekilde kalsın.

Türkçe oyunların artması da azalması da siz sevgili oyunseverlerin elinde. Bunu unutmayın.

Sevgiler.

Oyunlar:
    Borderlands 3
    Call Of Duty Serisi
    Deus Ex: Mankind Divided
    Doom Eternal
    Dragon's Dogma
    Greedfall
    Nioh
    Outer Wilds
    Pathfinder Kingmaker
    Pillars Of Eternity
    Thronebreaker: The Witcher Tales
    Yakuza Kiwami / Yakuza Kiwami 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi walküre -- 4 Nisan 2020; 2:1:49 >

• ööööööööööööfffffffffff Ne call of duty miş arkadaş, KUSURA BAKMAYIN , saygılı falan olamayacagım...
    Saçma sapan, birbiriin aynı binlerce call of duty oyunundaki gibi, gidip birilerini vuruyorsunuz işte.
    NE CALL OF DUTY'si.... adam gibi rpg oyunları çevrilmeli... saçma sapan fps oyunları değil....

Pathfinder Kingmaker
    Pillars Of Eternity
    iyi dil bilgisi gerekiyor. lütfen bunlar düşünülmeli.
    Bundan sonra oylama para ile olacak. Bunu yaparken de "paragöz" olacağız bakalım. Gerçekten yazıklar olsun. COD sevenler RPG sevenlere, RPG sevenler COD sevenlere laf atıyor. Bu kadar mı saygısızsınız birbirinize? Anket geçersizdir. Yaklaşık 1 yıldır bu mecreda size Anonymous adına yazıyorum, 1 yıldır hiç bu kadar üzülmemiştim sanırım bu mecreda. Ufak bir seçim yapmaktan acizsiniz. Gerçekten yazıklar olsun.
  • Oyum Nioh'a. Yüksek oy alan kazansın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ISKA -- 1 Nisan 2020; 22:39:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Call of Duty

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verdim cod serisi en az 3-4 tane oyunu var cevrilmemis hayirli olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Call of Duty verdim ama Yakuza da istenebilir.
  • oyum cod serisine çevrilmemiş çok oyunu var umarım ilk sıralarda çıkıp tool sorunu da olmaz
  • Millet, COD sizce de biraz şey olmadı mı ya diğer oyunlar varken :D
  • walküre kullanıcısına yanıt
    Ben de oy kullanabiliyor muyum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahahaha kullan abi :D
  • Cod serisine verdim bende oyumu. Oturur en baştan seri olarak oynarım.
  • deus ex e verdim bende oyumu. İlk oyun çevrilmişti ve gerçekten çok başarılıydı. 2. oyununda bu yüzden serinin tamamlanması açısından çevrilmesi gerektiğini düşünüyorum
  • Erken gelen COD oyları için yazıyorum bunu, arkadaşlar dosyalar çok sıkıntılı haberiniz olsun :D Sonra dosyasal sıkıntı aşılamazsa kızmayın bize :))
  • Cod serisi derken hangisi?orda kayda değer ww2 ile yeni çıkan mw var çünkü
  • Deus Ex Mankind Divided. Görkemcim Es değil o Ex :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

deus ex e verdim bende oyumu. İlk oyun çevrilmişti ve gerçekten çok başarılıydı. 2. oyununda bu yüzden serinin tamamlanması açısından çevrilmesi gerektiğini düşünüyorum
    İlk oyun çevrilmedi, sanırım serinin diğer oyunuyla karıştırdınız.
  • pillars of eternity'yi listede görünce şaşırdım..ekip rdr 2 den sonra böyle büyük bir projeye girmek istemez diye düşünüyordum ama yine de verdim oyumu poe' ye..fakat sonuç kısmında aldığı oyu görünce böyle oyunların neden türkçeye çevrilmemesi gerektiğini anladım...bize böyle taramalı vurmalı ekşın ekşın oyunlar yapsınlar hep değil mi..neyimize bizim derin hikayeli, kafa yormalı oldschool rpg ler...televizyonlarda 2. sınıf hatta 3. sınıf aksiyon filmlerinin bol ödüllü filmlerden daha fazla izlenme sebebi de zaten kesin cehape zihniyetindendir eminim :)
  • EndOfTheNight kullanıcısına yanıt
    Adamların açtığı anket konusuna siyasi içerikli şeyler yazmasak, yeri değil çünkü.
  • Şu muhteşem grubun (Hızları, kaliteleri ve samimiyetleri) çevirmesini istediğiniz layık gördüğünüz oyun serisi cidden bir FPS ve COD mu? Gerçekten tebrik ediyorum sizi.

Orada RPG oyunları dururken..

Kesinlikle bu güzel grubun Deus Ex çevirmesi gerekiyor. Oyun muhteşem bir RPG!
  • Anonymousun bundan haberi var mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.