Şimdi Ara

Anonymous Çeviri ve RDR 2 Türkçe Yama Tartışma Konusu (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.557
Cevap
11
Favori
75.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
134 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ... diye ekler. Aç mafyanın zoruna gitmiştir çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 10 Temmuz 2020; 21:59:8 >
  • Yav görkemin niyeti zaten aşama aşama sirketlesmek bana kaç ay önce kendi söyledi bunu. Abonelik olayı 4-5 aydır kafasında vardı zaten. Siz yeni duyuyorsunuz. Yanlış hatırlamıyorsam sirketlesmeyle ilgili başvuruyu vsde yapmıştı. Sonuç noldu bilmiyorum ama 23 studios gibi bir oluşum yapmak istedigini Görkemin biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 10 Temmuz 2020; 21:58:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Civilizationtr C kullanıcısına yanıt
    Oooo herhalde Anonymus'un yan çarı gelmiş savunma yapıyor.50tl ye oyun var el insaf.
  • Adol125 kullanıcısına yanıt
    Şu an tamamen yasalara uygun bir şirketiz. Amaç stüdyoya dönmek. Bunun için kaynak yaratılmaya çalışılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikropadam5555

Yaptıkları tamamen köylü kurnazlığı.Önce milleti ümitlendirdiler ücret makul olacak diye sonra bombayı patlattılar.Umarım yamayı kırarlar
    Bende ücretli alacaktım ama 50 TL biraz fazla oldu..birde her fırsatta uygun olacak vs ama sonuç kitleme..yamayı kırdıkların da zevkle oyunu oynuyacağım.
  • Skywaterr S kullanıcısına yanıt
    Bu sitede yapılan anketlere güveniyor musun gerçekten. Zamanında translate yama için yapılan anketten sonra benim gram güvenim kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Civilizationtr

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Gerçekten bu yorumu yaptın mı ya bu kadar mı rezil edecektin kendini. Git aynaya bak ve benim biraz daha gelişmem lazım de. Film dedi lan. Yani şimdi sana sinemanın arkasında ne büyük emekler olduğunu anlatmayacağım ama örnek vereyim sadece yüzüklerin efendisini dublajını yapan bir kişi için bile sinemaya verdiğin 15 lira gayet uygun bir fiyattır. pc başında oturup okuduğunu çevirmekle arasında dünyalar kadar fark var.

• walküre kullanıcısına yanıt
    Kurumsallaşmak daha doğru tabir olur sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: dirty_y

Bu sitede yapılan anketlere güveniyor musun gerçekten. Zamanında translate yama için yapılan anketten sonra benim gram güvenim kalmadı.
    Daha güvenilir bir siteden yapılabilir ama dediğin gibi anket profesyonel olmadıkça hile karışabilir. Zaten bu adamların çok yalanı yakalandı hiç güvenilmez.
  • Yamayı almak istiyorum benimle beraber ortak olacak 6 kişi daha var mı? Böylece danaya girer gibi kişi başı daha az öderiz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Civilizationtr

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    boş YA-RA- -TIK Önce insanlarda edepli konuşmayı öğren. Liseliler gibi sieee ne? Önce konuşmayı öğren sonra gel.
  • Adol125 kullanıcısına yanıt
    Evet.
  • Tek seferlik ödeme gelmesi iyi oldu. Gerçekten rahat rahat oynamayacaktık. Sürekli üstüne düşerim günde 4-5 saat oynar bitiririm diyen adam için iyi ama ara ara oynayacak kişiler için sıkıntılı olacaktı sistem. 20 lira değil de 10 lira olsa sanki daha az tepki toplardı gibi. 20 lira gerçekten çok geldi bana da
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    Senin işin bu gurubu ölümüne savunup, yalamak mı kardeşim? her türlü konuda, savunuyorsun bunları? bir de gelmiş göt falan diyorsun millete?
  • quote:

Orijinalden alıntı: walküre

Şu an tamamen yasalara uygun bir şirketiz. Amaç stüdyoya dönmek. Bunun için kaynak yaratılmaya çalışılıyor.
    Umarım sorunsuz bir şekilde başarıya ulaşırsınız. Genel itibariyle RDR 2'nin son kısımları hariç bayağı güzel süreçler yürüttüğünüzü söylemek lazım. Umarım kurumsal olarakta güzel çeviriler yapmaya devam edersiniz...
  • walküre kullanıcısına yanıt
    Hadi inşallah diyeyim

• Yama bekleyene kadar ingilizceyi sökerdiniz hem de bedava ya oynardınız
  • Quirah kullanıcısına yanıt
    Modlama üstünden para kazananlara laf edemeyip yama bazlı laf etmek farklı ise siz çelişirsiniz.

''Global'' bazlı pazarlanan modlama ve sadece server bazlı modsuz GTA5 rp server kiralama işini bir araştırın çünkü kendimde server kiralamış birisiyim, dönen paralar yine GTA5 oyunu üstünden dönüyor ve bazı RP serverları içinde karakter slot başına 50 ile 100 dolar alınıyorken. Çıkıp hak sahibi RS buna laf etmiyor ama gelecek bu yamaya laf edip dava açacak veya kaldırtacak derken az düşünün ve ne yapar siz karar verin.

Burada çıkıp her şeye yasak abi demek komik kaçıyor, hukuk ve yargısal maddeler çok farklı işler bu olaylarda. Sizin düşünceleriniz geçerli olsa ne online dizi, film, anime siteleri ortada kalır; nede modlama ve emulator bağış adı altında binlerce dolar kazanmaya devam ederdi. Haklıyım ben demek için ilk önce bir Dünya bazlı örneklerine bakın, burada yasaktan çok rahatsız olunan kısım ancak fiyatı olur o kadar..

Zaten grupların çoğu yine parayı bağış adı altında üyelik sistemi üstünden kazanıyor. Direk ver parayı al yamayı olsa kendileri de sıkıntı yaşayacaklarını çok iyi biliyorlar.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.