Şimdi Ara

Anneler gününde eve sanayi tipi tost makinesi aldık, annem kızdı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
1
Favori
8.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • E kadinda hakli tipsiz birsey dokumix iyiydi keske onu alsaydin hem daha estetik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke dökümix alsaymışsın hocam bu baya kaba duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Is that GlockGoing Slowly

Yalnız bunların elektriği hortumlama gibi huyu var bence ondan kızmıştır
    Umarım öyle değildir hocam
  • Evet arkadaşlar yapışma sorunundan başka dökümix'den memnunlar. Hem teflonda değilmiş, artık siz evinize alırken onun tercih edebilirsiniz
  • Anneye ev eşyası almak bence ciddi bir hakarettir.

Reklamlarda beyaz eşya, mutfak elektrik eşyaları gazlıyorlar ama resmen ayıp.

Bir hediye alıyorsan, onu düşünecek zarif bir şey almak gerekir. Anneye özel yani, çok basit bir aksesuar dahi olabilir.Böyle bir vazife yüklemiş gibi oluyorsun.

Bence hata yapmışsınız, feminist falan değilim ama düşüncem bu yönde.
  • Adam gibi bir tost makinesi onerin arkadaslar anama hediye alacam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Anneye ev eşyası almak bence ciddi bir hakarettir.

Reklamlarda beyaz eşya, mutfak elektrik eşyaları gazlıyorlar ama resmen ayıp.

Bir hediye alıyorsan, onu düşünecek zarif bir şey almak gerekir. Anneye özel yani, çok basit bir aksesuar dahi olabilir.Böyle bir vazife yüklemiş gibi oluyorsun.

Bence hata yapmışsınız, feminist falan değilim ama düşüncem bu yönde.
    Saygı duyuyorum hocam.
  • Ahahahahah konu dışına aşığım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tatar 55

Adam gibi bir tost makinesi onerin arkadaslar anama hediye alacam.
    Hocam arkadaşlar dökümix'i tavsiye etmiş, demirmiş, benim aldığım ürünü de üretiyorlarmış. Tek sorun ekmeğin yapışması.
  • Annemin tost makinesi anneler gününden bi kaç gün önce bozuldu.

Ben de anneme hediye olarak güzel bir pembe tost makinesi aldım.

Babam bu sırada sanayi tipi tost makinesi alma teklifinde bulundu, annem sonra anlatınca gülmüştü. Alsa gülmezdi sanırım
  • Hocam ben ekmek kizartma makineei ve tost makinesi alacam. Aslinda evin ihtiyaci tam yerinde olmus konun. Cunku bende sanayi tipi makinelere bakiyordum. Plakalar 1 senede cop oluyor o pembis tost makinelerinin.

• Hediyeye bak Böyle iğrenç kazuletten hediye mi olur suri bufesine mi aldın sanki
    Yanına da şöyle 2 3 tekerlek sucuk koy tam olsun
    Hediye biraz estetik olur yau

• quote:

Orijinalden alıntı: abboww

Hediyeye bak Böyle iğrenç kazuletten hediye mi olur suri bufesine mi aldın sanki
    Yanına da şöyle 2 3 tekerlek sucuk koy tam olsun
    Hediye biraz estetik olur yau
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tatar 55

Hocam ben ekmek kizartma makineei ve tost makinesi alacam. Aslinda evin ihtiyaci tam yerinde olmus konun. Cunku bende sanayi tipi makinelere bakiyordum. Plakalar 1 senede cop oluyor o pembis tost makinelerinin.
    Hocam sanayi tipi almak istemiyorsanız aşağıdakini önerebilirim:
    https://www.hepsiburada.com/dokumix-dokum-ev-tipi-tost-makinesi-inox-p-HBV00000FZTKA
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

siz de sanayi tipi alın pişman olmayın diğerleri eskisi gibi değilmiş.
    Tefal var bende pahalı olmayan bir modeli çoğu yorumda da pişirmediğini falan yazmışlar ama bence insanlar tost yapmayı bilmiyor. Birincisi zaten tost ekmeği ile yapıyorsanız pişirmemesinin imkanı yok. Normal ekmek ile yapıyorsanız da biraz sabırlı olmak lazım, sabırlı olmak dediysem de öyle 10 dk falan bekleyin demiyorum, şöyle ekmeği oynatmadan 2-3 dakika üzerini kapatıp kendi halinde bırakın bakın nasıl eritiyor peyniri, üstelik 3 kademe olmasına rağmen 2. kademede çalıştırıyorum çünkü 3. kademede ekmeği yakıyor.
  • Geri yolla. Dökümiks al

• Camdan tost mu satıcaksınız abi

• Resmi buyuk acip yakinlastirdim cihaz direk eskitmis kendini , is hanlarindaki bufe moduna sokmus 😂

• Hocam sağlam makine gibi duruyor. Ama bir senede anneniz buna alışacağı için ona daha büyük bir makine almak isterseniz seneye anneler gününde bu makineyi bir yıllığına kiralayabilirim fiyat uygun olursa. Hatta her yıl anneler gününde forumdan birileri kiralasa güzel olur. Bu makineyi bütün anneler en az bir sene kullanmalı

• anneni mutfak robotu yerine koymuşsun

bide annem kızdı demez mi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.