Şimdi Ara

Anneler gününde eve sanayi tipi tost makinesi aldık, annem kızdı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
1
Favori
8.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşlevsellik daha önemli bence ama kadınlar mor lu pembeli seviyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elektriği görünce tost yapmayı unutursunuz elektrikliyse tabii.
    Hamur karma makinesi alınabilirdi..

• Dünyanın en faydalı makinesi.

5ten fazla makine kullanmışımdır hayatım boyunca. hepsi çer-çöp. Bir dahaki sefer kesinlikle bundan alacağım.
  • Bare biraz boya falan yapaydın

• Daha iyisi şamda kaysı
  • Tostçu erol bunu beğendi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üff ne güzel olur bunun tostu, yalnız bunlar çok geç ısınıyor bildiğim kadarıyla, tostçu adam sabah açıyor hiç sönmüyor zaten, annen o yüzden kızmış olabilir

• ermanas22 kullanıcısına yanıt
    Bizim eski tost makinesi yere düşürüp kırılmıştı geçen ay yine alıyım dedim 900 lira olmuş almadan vazgeçtim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • anneye hediye almamışsın ki tost makinesini eve karnını doyurmak için almışsın
  • bizde bunun 3 katı büyüklüğünde tost makinesi var. tostcu erol halt etmiş yanımda. yıllardır annemle kavga ederim bu tost makinesi yüzünden .yapcak bişey yok.

efsane tostlar yiyorum yıllardır.
  • TOST MAKİNESİ DİYE HEDİYE Mİ OLUR

LA ÇİÇEK BÖCEK AL KOLYE AL ÇANTA AL MONT AL TOST MAKİNESİ NE
  • https://www.korkmazstore.com.tr/korkmaz-tostella-pembegri-tost-makinesi?gclid=CjwKCAjwkun1BRAIEiwA2mJRWbedNGAYIBMgbZEXqPPnwKVKDJ-bF9CwTlin5qyHi2Z_9yhEQhIFbxoCFWkQAvD_BwE

Ablam kullanıyor çok memnun. Korkmazın ürünleri gerçekten kaliteli ben de kettle tava ve tencere olarak kullanıyorum, çok memnunum. Sizin tost makinesi hakkaten kötüymüş.
  • Annen haklı.Anneler gününde eve gerekli olan eşyalar hediye edilmez.Ortak eşya bu.
    İkincisi, keşke bu tost makinesini almasaymışın.Zamanında çok araştırıp korkmaz a328 almıştım.Çok memnunum.Böyle bir şey alabilirdin.
  • en mantıklısı yapmıssın kardesim suan ki tost makinelerine 5 kurus verilmez dandik hepsi anneniz soğanla pası alsın ömürlük gider o tost makinesi, artık öğlen arası 50 talebeyi doyurursunuz
  • orktas O kullanıcısına yanıt
    850 ye vardı hocam gg de Arçelik marka.

• DaYWaLkeR kullanıcısına yanıt
    Korkmazın bütün malları kaliteli değil. Örnek : Düdüklü tencere.

• Atom tostumuza yakın çekim alalım Mehmet bey

• ayni ikilemi yaşamiştim haklisiniz ev tipleri verimli değil
    2 tavsiyem olacak 1. ızgara ları işiniz bittiğinde temizledikten sonra yağlayın
    2. tost yaparken araya maşa benzeri bir şey koyun ekmek fazla ezilmesin
    ve keyfini çıkarın bunların yaptığı gibi tost yapan ev tipi makine yok

• Bu hediye anneye alınmamış ki zaten , kendinize, babanıza
    almışsınız

• 10 yıldan uzun süre kullandığım tefal tost makinam yavaş yavaş sorun çıkardığından değiştirme moduna girdim. Önce rezistansı değişti. Sonra kablo bağlantılarında sorun oluştu ancak yine de çalışmaya devam ediyordu. Elimiz ayağımızdı tefal. Izgaradan tutun, tost, balık buğulama, izmir köfte gibi fırın yemekleri yapıyorduk. Dumansız özelliğine sahipti. Altında su haznesi olduğundan yağ o kısma akıyordu. Küçüktü ancak yaptığı işler büyüktü. Bu tip bir tost makinası bir daha üretmedi Tefal.
    Dediğim gibi eskiyip sorun çıkarmaya başlayınca değiştirme moduna girdim. Araştırmalarım sonucunda sanayi tipi, evde kullanılabilir atababa marka tost makinası almaya karar verdim. N11 de bir satıcıda 300 TL fiyatlı ürünü almaya karar verdim. Sepete attım. Kredi kartımın ertesi gün kesim tarihi olduğundan yarın alırım dedim. Ancak eresi gün kupon veriyoruz indirim yapıyoruz diyen çakal firma ürünü 330 TL civarına yükselttiğinden ürünü almaktan vazgeçtim.
    Ürün bu.

https://www.n11.com/urun/atababa-8-dilim-ev-ve-sanayi-tipi-dokum-celik-tost-makinasi-1308836?magaza=yerliurunsepeti

Onun yerine tefal marka başka bir ürün siparişi verdim. 330 TL ye almış olacağım. Kargoya verilmiş gözüküyor. Umarım beklentimi karşılar

https://www.hepsiburada.com/tefal-toast-expert-1800-watt-yapismaz-dokum-kaplama-izgara-ve-tost-makinesi-gumus-1500637692-p-HBV000002E49W

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ratsx -- 13 Mayıs 2020; 13:14:59 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.