Şimdi Ara

ankarada üni gezenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilkente gideniniz var mı aranızda. binalara girişler kapalı, okulda akademisyen yok, sadece öğrenciler tanıtım yapıyor ve yaptıkları tanıtımdan hiçbi şey anlamadım. bilkent ilk sıralarda olan bi okul olmasa bu tanıtımdan sonra hayatta tercih listeme eklemezdim. bu nasıl tercih dönemi lan. ordaki öğrencilerden birinin dediğine göre devlet okulları direk tanıtım bile yapamıyomuş. odtüyü de gezemiyorum. okul gezmeden nasıl tercih yapıcam ben lan. sikerim sinirlendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• online tanıtımları vardı bugün hocam zoom üzerinden her bölüm yayın yaptı. Orada en azından benim izlediğim bölümdeki akademisyenler onların yanına gelebileceğiniz saatleri söylediler.
  • Hacettepe hakkında bilgisi olan var mı eylüle doğru yurt için falan bakmaya gitmeyi düşünüyoduk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben Bilkent'i gezdim ve gayet memnun kaldım, öğrenciler sorularımı cevapladı ve bana yardımcı oldular. Her ne kadar bölümlere ve laboratuvarlara girilemese bile en azından kampüslerine alıyorlar. Devlet üniversitelerinin ve bazı özellerin bile kampüslerine aday öğrenci almamasına rağmen Bilkent'in alması bence pozitif bir durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avatareren -- 6 Ağustos 2020; 20:37:52 >
  • Bilkenti gezdim gordum harika bir yer hayatta eve gelmem hep orda dururum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.