Şimdi Ara

Evde çalışan mezunlar türkiye geneli denemelere nasıl girebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
2.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dershaneye sadece denemler için başvurdum araştırdıklarım arasında denemeleri görece en iyi olana yazıldığımı düşünüyorum ama yine de türkiye genelinde töder hariç doğru düzgün bir sınav uygulamıyor. Her yere bakmama rağmen 345 3d apotemi karekök supara endemik vs daha duyulan (daha çok kişinin girdiği) yayınların genel denemelerini olabileceğim bir kurum bulamadım üstelik yayınlara mail ya da telefon yoluyla ulaşıp ilimde hangi kurumlardan başvuracağımı sormayı denedim ama hiçbir yayında başarılı olamadım. Antalyada yaşıyorum fikir veya kurum öneriniz var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nietzscheöldüğünde -- 28 Kasım 2019; 18:14:39 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ankarada yaşıyorum ben de bulamadım şaka gibi kızılaydaki kurumlar dışarıdan öğrenci almıyoruz diyorlar
  • esrrozd E kullanıcısına yanıt
    Off ankarada da bulunmuyorsa antalyada hiç bulunmaz. Çıldırmak üzereyim buradaki dershanlerde ya saçma sapan yayınlar yapıyorlar ya da yarın yapacağı deneme için; yayını bilmiyoruz yarın bakıp kurul karar verecek falan diyorlar 6 hocalık dershanede ne kurulu kurdularsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nietzscheöldüğünde -- 28 Kasım 2019; 18:39:30 >
  • Ankarada bulursanız bana da yazar mısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Küçük şehirlerde daha kolay bulursun

• ankara için up

• ankara up

• esrrozd E kullanıcısına yanıt
    Ankarada hiçbir yer almıyor sacmalık gercekten

• hepsinin amacı para olmuş ne öğrencinin verim alması ne de başarılı olması umurlarında bile değil hiçbir dersanenin. o yüzden boşverin tgleri girebildiğinize girin derim ben öyle yapıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.