A

Er
12 Nisan 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba herkese Bilkent MBG 2.sınıf öğrencisiyim, okulla veya bölümle alakalı sorularınız varsa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım

Merhaba herkese Bilkent MBG 2.sınıf öğrencisiyim. Geçen sene 5688 sıralama yaptım ve geçtiğimiz iki dönemde de okulda bulunarak lablara yüz yüze katıldım. Üniversite genelinde veya bölüm özelinde soruları olan herkese elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışabilirim.

Herkese merhaba, umarım sınavlarınız iyi geçmiştir. Biraz erken belki konuşmak için ama Bilkent hakkında sorularınız varsa elimden geldikçe cevap vermeye çalışabilirim. Geçtiğimiz yıl 1-2 ay dışında kampüste kaldım ve 2.sınıfa geçen bir MBG öğrencisiyim. Bölüm veya üniversite hakkında sorularınıza açığım.

Soru başlıkta 517 puan sayısaldaki kaç k bilen yazarsa sevinirim
Merhaba herkes yazarsa nereyi kazandığını iyi olur. Herkese hayırlı olsun sonuçlar ben bilkent moleküler biyoloji ve genetiği kazandım
Merhaba, sıralamam 5688 ve ilk sıraya Bilkent MBG yazdım. Ama 2 ve 3. sıralara karar veremedim. Eğer koç kimya okursam çift anadalla genetik okumayı düşünüyorum. Ama ailem çift anadalın garantisi olmadığı için boğaziçi genetiği üst sıraya yazmamı istiyor. Sizce ne yapmalıyım, tavsiyeleriniz nedir?

Bilkent 11452 ile almış ama kontenjan bu yıl 2 kişi azalmış
Boğaziçi 18215, koç 7456 ile almış.
Bu fuara bakan oldu mu, faydalı mı?
Merhaba, ben yıllardır kimya mühendisliği istiyordum aslında ama son bir iki yılda daha çok moleküler biyoloji ve genetik düşünmeye başladım. Tercihlerime iki bölümü de yazacağım ve ikisi de tutuyor, hem zaten planım hangi bölümü okuyorsam diğeriyle çift anadal yapmak ama yine de hangi bölümü yukarı yazsam bilemiyorum. Bu iki bölümden hangisini okursam okuyayım hedefim ilerde yurtdışına çıkmak. Sizce hangisini üste yazmalıyım özellikle eğer bu bölümlerde okuyan birileri varsa ve yazarsa çok mutlu olurum
Merhaba, bu sene kapsamlı bursla bilkente gideceğim. Temizlik ve hijyene fazlasıyla önem veren biriyim bu nedenle ortak tuvalet ve banyo kullanımı fikri bana hiç sıcak gelmiyor. En azından okulun karşıladığı yurt bursunun üzerine fark ödeyerek tek kişilik oda düşünüyorum. Bilkent'te okuyanlar yurtları değerlendirebilirse çok iyi olur temizlik ve konfor açısından. Tek kişilik odaya geçmeye değer mi? Bir de kendimiz yurt seçebiliyor muyuz merkez kampüste yoksa üniversite mi bize veriyor? Bilgisi olan yardım ederse çok sevinirim.
https://www.hepsiburada.com/hp-15-dw2009nt-intel-core-i5-1035g1-8gb-512gb-ssd-mx330-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-3h813ea-p-HBV00000TCHJF

Arkadaşlar merhaba,ben bilgisayar işlerinden anlamıyorum daha çok telefoncuyum. Üniversitede ihtiyacımı karşılayacak, oyun bilgisayarı olmayan ama yine de eu4,civ5 swtor gibi birkaç oyunu kaldırabilecek bir bilgisayar arıyorum. Yukarıda linkini bıraktığım bilgisayarın yorumları fazla ve gayet iyi göüküyor. Bu bütçe için ihtiyaçlarımı karşılar,bilgisayarın teknik özellikleri iyi mi? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 83
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 11)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 24 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.