Şimdi Ara

ANKARADA NERELER GEZİLİR? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
12
Favori
3.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ivenrec

quote:

Orijinalden alıntı: WayneCorp

hamamonu ramazan ve yaz akşamları güzel oluyor diğer günler nasıl bilemiyorum akşamları..ama gündüz it kopuk yok hacettepeli öğrenciler oluyor kafelerde..aylak madamda alkol olarak sıcak şarap var alkol üzerine kurulu bir yer değil yemekleri iyi çalan müzikler keyifli garsonlar güler yüzlü

sağol hocam, hamamönünü listeye aldım. ulustan veya kızılaydan nasıl gidilir onuda yazarsanız sevinirim

Atakuleye nasıl gidilir bilmiyorum hocam nette yazıyordur, otobüs dolmuş bi ton gidiyor oraya.
    Hamamönü aynen sitedeki gibi ama SAKIN sonlarına gitme, geceleri orası pek temiz değil.
    İki türlü gidebilirsin:
    1-Kızılaydan sıhhıyeye yürüyerek yahut metro ile sıhhıyede inerek üst köprüye çık kurtuluşa doğru yürü, böyle sağa ve sola yol var ordan sol yapıp hacettepeye doğru çık, üni'ye gir, ordan düz gidip sol yapacaksın içerde birilerine sorabilirsin.
    2-Ankaray ile kurtuluş'ta in, itfaiyeye doğru git o aradan Kukla Kebap'ın ilerisinden düz gidince hamamönü.

Nargileyi iyi yapan bir yer bulursan banada söyle hocam ben orda hiç iyi nargile içemedim Yemek yemek için beğenmiyorum ama kahve çay gözleme türü şeyler güzeldir.

• hacettepe hastanesini sor nereden gideceksen hacettepeye çok yakın hamamonu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hacettepe hastanesini sor nereden gideceksen hacettepeye çok yakın hamamonu

tamam hocam teşekkür ederim hepinize
  • quote:

Orijinalden alıntı: NidderuN

quote:

quote:

hamamonu ramazan ve yaz akşamları güzel oluyor diğer günler nasıl bilemiyorum akşamları..ama gündüz it kopuk yok hacettepeli öğrenciler oluyor kafelerde..aylak madamda alkol olarak sıcak şarap var alkol üzerine kurulu bir yer değil yemekleri iyi çalan müzikler keyifli garsonlar güler yüzlü

sağol hocam, hamamönünü listeye aldım. ulustan veya kızılaydan nasıl gidilir onuda yazarsanız sevinirim

Atakuleye nasıl gidilir bilmiyorum hocam nette yazıyordur, otobüs dolmuş bi ton gidiyor oraya.
    Hamamönü aynen sitedeki gibi ama SAKIN sonlarına gitme, geceleri orası pek temiz değil.
    İki türlü gidebilirsin:
    1-Kızılaydan sıhhıyeye yürüyerek yahut metro ile sıhhıyede inerek üst köprüye çık kurtuluşa doğru yürü, böyle sağa ve sola yol var ordan sol yapıp hacettepeye doğru çık, üni'ye gir, ordan düz gidip sol yapacaksın içerde birilerine sorabilirsin.
    2-Ankaray ile kurtuluş'ta in, itfaiyeye doğru git o aradan Kukla Kebap'ın ilerisinden düz gidince hamamönü.

Nargileyi iyi yapan bir yer bulursan banada söyle hocam ben orda hiç iyi nargile içemedim Yemek yemek için beğenmiyorum ama kahve çay gözleme türü şeyler güzeldir.

teşekkürler hocam. kurtuluşta inerek gitmek daha mantıklı gözüküyor.

• hocam ezgi cafe yegidin kızılayda hatırladığım kadarıyla ve nargile güzel gider veya tavla biliyorsanız güzel sarar yanında güzel bir çay güzel olurdu
  • Park caddesi alkollu + tuzlu + uzaktir tavsiye ederim ama simdi etmem.

Bahce cafeye gitme. Surekli gideriz hrr seferinde bir daha gitmeyelim deriz ama pek mekan olmadigi icin gidiyoruz sanirim. Daha iyi cafeler ayni fiyata mevcut. Gitmeyin.

Kahveci hacibaba kahve icmek icin uygun. Selanik caddesinde.

C'viz yemekleri dondurmasi guzel. Fiyatlar biraz pahali ama ergen tayfa yok. Genelde orta yas kesimi var anlarsin kalitesini oradan.

Kocatepe kahve evi kahvesi gayet guzel. Tatli ve kahve icin cok guzel bir yer. Yemek disi mekan icin burayo tavsiye ederim. Selanik 2 de

• quote:

Orijinalden alıntı: F.3.A.R

hocam ezgi cafe yegidin kızılayda hatırladığım kadarıyla ve nargile güzel gider veya tavla biliyorsanız güzel sarar yanında güzel bir çay güzel olurdu

adres ver hocam. birde ergenlerin takildigi bir yer mi?
  • yok hocam 20 yaş insanlar genellikle geliyor üni olsun yada daha üstü diyim
    Adres:Meşrutiyet Cad./konur Sk 14/A-12 D:1, Kızılay/Ankara
    hocam buradan Cafe'nin resimlerine baka bilirsinhttp://www.konurezgicafe.com/galeri-2/
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: limosthanatos

kız arkadaşınla gezeceksen bentderesini tavsiye ederim.Çok güzel cafeler var.İnsanlarıda çok sıcak kanlı.

bilader gerçekten saçmalamışsın, ankarayı hiç bilmiyor değilim, konuma mesaj yazmazsan sevinirim.

ciddi ciddi yazmadık lan bizde.ankarayı hiç bilmeyen biri bile bentderesini bilir zaten bildiğini varsayarak yazdım.

• quote:

Arkadaşlar Ankara'da nerde ne yenir? (Kızılay,Beşevler civarı)

Kız arkadaşımla nerelerde oturulur (cafe vb.) *fazla tuzlu olmayacak mekanlar olmalı, nihayetinde öğrenciyim.

Nereler gezilir?

Biz kurtuluş-cebeci'de oturuyoruz.Arkadaşlar Bahçeli'ye güzel diyolar.

• quote:

Orijinalden alıntı: YunotheKid

Park caddesi alkollu + tuzlu + uzaktir tavsiye ederim ama simdi etmem.

Bahce cafeye gitme. Surekli gideriz hrr seferinde bir daha gitmeyelim deriz ama pek mekan olmadigi icin gidiyoruz sanirim. Daha iyi cafeler ayni fiyata mevcut. Gitmeyin.

Kahveci hacibaba kahve icmek icin uygun. Selanik caddesinde.

C'viz yemekleri dondurmasi guzel. Fiyatlar biraz pahali ama ergen tayfa yok. Genelde orta yas kesimi var anlarsin kalitesini oradan.

Kocatepe kahve evi kahvesi gayet guzel. Tatli ve kahve icin cok guzel bir yer. Yemek disi mekan icin burayo tavsiye ederim. Selanik 2 de

Eyvallah hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Time

sırayla hepsine gidin.

http://www.alisverisrehberi.com/avm/ankara-alisveris_merkezleri.html

avm olmaz be hocam, napayım ben avm'yi. avm mi görmedik hayatımızda.
  • kentpark ta miki maus var ona gidin
  • ivenrec kullanıcısına yanıt
    esprisine yazdım zaten. Ankara olunca gezilecek alternatif çok az. hele bi de hava da kötüyse mecbur tıkılıyorsun avmlerden birine
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Trevor Reznik

kızılay oturmak için iyi değil bence bahçeliye git

kızılayda güzel kafeler yok mu hocam karanfilde güzel kafeler var gibi geldi bana?

Karanfilde Emay ve emayın karşısında bir yer vardı ismini unuttum mehmet abi sahibi cafe bar tarzı canlı müzik olan bir yer nasıl olduda ismini unuttum ya
  • Mesajım bulunsun güzel yerler çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

quote:

quote:

kızılayda güzel kafeler yok mu hocam karanfilde güzel kafeler var gibi geldi bana?

Karanfilde Emay ve emayın karşısında bir yer vardı ismini unuttum mehmet abi sahibi cafe bar tarzı canlı müzik olan bir yer nasıl olduda ismini unuttum ya

hatırlarsan eklersin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: F.3.A.R

yok hocam 20 yaş insanlar genellikle geliyor üni olsun yada daha üstü diyim
    Adres:Meşrutiyet Cad./konur Sk 14/A-12 D:1, Kızılay/Ankara
    hocam buradan Cafe'nin resimlerine baka bilirsinhttp://www.konurezgicafe.com/galeri-2/

ferah bir mekana benziyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

quote:

quote:

hatırlarsan eklersin hocam

Hocam düşünüyorum ama ismi aklıma gelmiyor karanfil ikiye giderseniz şöyle söylemek istiyorum emay'ın hemen karşısı hatta daha açık söylemek istersek çankaya üniversitesinin çaprazında bu söylediklerle mekan arası 5 metre vardır yada yoktur güzel yerdir nargile bira yemek kafe tarzı bir yer istersen leman kültürede gidebilirsiniz ama orası fiyat olarak pahallı gelebilir birazda havalı tipler var

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.