Şimdi Ara

ANKARADA NERELER GEZİLİR? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
12
Favori
3.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: b_sevki

quote:

Orijinalden alıntı: ivenrec

quote:

Orijinalden alıntı: NidderuN

Atakule de var bu arada dipnot.
    Birde Armada altındaki kafelerde sessiz sakin oluyor hafta içi sabahları. (Fiyatları bilmiyorum) Yukardada yemek yerleri var balkonlu falan her cins yemek var, orda çöp şiş yemiştim Çırağan'dı galiba 14 lira ve gerçekten çok güzeldi, fiyatıda çok uygun. Tavuk şiş vardı birde o da 9 liraydı.

Hocam Atakuleye hiç gitmedim aslında bu geldiğimde gitsek iyi olur. Oraya nasıl gidilir onuda yazarsan sevinirim.

yarın ankaradayım ve arkadasım havanın yağmurlu oldugunu söyledi,atakule iyi bir alternatif olabılır mi kapalı mekan olarak?

Atakule neredeyse 1 yıldır kapalı, iflas etti acılan avmler yuzunden, hatta terası bile kapatıldı diye biliyorum. Aklınızda bulunsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: neo2004

quote:

Orijinalden alıntı: b_sevki

quote:

quote:

Atakule de var bu arada dipnot.
    Birde Armada altındaki kafelerde sessiz sakin oluyor hafta içi sabahları. (Fiyatları bilmiyorum) Yukardada yemek yerleri var balkonlu falan her cins yemek var, orda çöp şiş yemiştim Çırağan'dı galiba 14 lira ve gerçekten çok güzeldi, fiyatıda çok uygun. Tavuk şiş vardı birde o da 9 liraydı.

Hocam Atakuleye hiç gitmedim aslında bu geldiğimde gitsek iyi olur. Oraya nasıl gidilir onuda yazarsan sevinirim.

yarın ankaradayım ve arkadasım havanın yağmurlu oldugunu söyledi,atakule iyi bir alternatif olabılır mi kapalı mekan olarak?

Atakule neredeyse 1 yıldır kapalı, iflas etti acılan avmler yuzunden, hatta terası bile kapatıldı diye biliyorum. Aklınızda bulunsun.

eee girişte kişi başı 10 lira alırlarsa kimse gitmez, batar tabi

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WayneCorp

hamamonu ramazan ve yaz akşamları güzel oluyor diğer günler nasıl bilemiyorum akşamları..ama gündüz it kopuk yok hacettepeli öğrenciler oluyor kafelerde..aylak madamda alkol olarak sıcak şarap var alkol üzerine kurulu bir yer değil yemekleri iyi çalan müzikler keyifli garsonlar güler yüzlü

sağol hocam, hamamönünü listeye aldım. ulustan veya kızılaydan nasıl gidilir onuda yazarsanız sevinirim

Nargileyi iyi yapan bir yer bulursan banada söyle hocam ben orda hiç iyi nargile içemedim Yemek yemek için beğenmiyorum ama kahve çay gözleme türü şeyler güzeldir.

Ankaradaki en iyi 3 nargile yapan yerleri yazıyorum ;

Shisha ; Cukurambar Muhsin yazıcıoglu caddesinin en sonunda, tepedeki cami insaatının orası,ücretsiz valesi var. Nargilesine gelince suana kadar ictigim en iyi nargile buranındır, özellikle Karpuz,falım müthiş(aynı big bubble sakızlar gibi) Pasha(elma,nane) Shisha kış keyfi , El shisha(Cift elma,anason. NOT;herkes sevmeyebilir bunu) El shisha uzum karpuz ve cappucıno ve turk kahveli bir karisimları vardı adını unuttum. Ayrıca yemekleri ve cayları da cok lezzetli, tavsiye ederim. Nargile fiyatlari 13-16 arasi

Osmanlı cafe; balgatta Baris manco caddesinde, shishayı kesfetmeden önce hep buraya giderdim, özel karisimlari oldukca guzel

Seyir Cafe, nargileleri oldukca lezzetli ancak cok hafifler bas fln döndürmüyor

• quote:

Arkadaşlar Ankara'da nerde ne yenir? (Kızılay,Beşevler civarı)

Kız arkadaşımla nerelerde oturulur (cafe vb.) *fazla tuzlu olmayacak mekanlar olmalı, nihayetinde öğrenciyim.

Nereler gezilir?

İkram cafe ve Edda kraathanesi...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hamamonu ramazan ve yaz akşamları güzel oluyor diğer günler nasıl bilemiyorum akşamları..ama gündüz it kopuk yok hacettepeli öğrenciler oluyor kafelerde..aylak madamda alkol olarak sıcak şarap var alkol üzerine kurulu bir yer değil yemekleri iyi çalan müzikler keyifli garsonlar güler yüzlü

sağol hocam, hamamönünü listeye aldım. ulustan veya kızılaydan nasıl gidilir onuda yazarsanız sevinirim

Nargileyi iyi yapan bir yer bulursan banada söyle hocam ben orda hiç iyi nargile içemedim Yemek yemek için beğenmiyorum ama kahve çay gözleme türü şeyler güzeldir.

Shisha ; Cukurambar Muhsin yazıcıoglu caddesinin en sonunda, tepedeki cami insaatının orası,ücretsiz valesi var. Nargilesine gelince suana kadar ictigim en iyi nargile buranındır, özellikle Karpuz,falım müthiş(aynı big bubble sakızlar gibi) Pasha(elma,nane) Shisha kış keyfi , El shisha(Cift elma,anason. NOT;herkes sevmeyebilir bunu) El shisha uzum karpuz ve cappucıno ve turk kahveli bir karisimları vardı adını unuttum. Ayrıca yemekleri ve cayları da cok lezzetli, tavsiye ederim. Nargile fiyatlari 13-16 arasi

Osmanlı cafe; balgatta Baris manco caddesinde, shishayı kesfetmeden önce hep buraya giderdim, özel karisimlari oldukca guzel

@neo2004
    Shisha'ya kızılaydan yada sıhhıyeden arabayla nasıl giderim hocam ?
    @neo2004

• Hamamönü nde Turkuaz diye mekan var orası çok güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her türlü panora akar ama çukurambarda çok güzelleşmeye başladı
  • quote:

Kız arkadaşımla nerelerde oturulur (cafe vb.) *fazla tuzlu olmayacak mekanlar olmalı, nihayetinde öğrenciyim.

Nereler gezilir?

Tuzlu olmasın diyorsan.Kızılay AVM.Tabi Kızılay dışında bir yer olabilir diyorsan Ankamall ve Anteres akar.
  • mogan gölü,mavi göl,KARAGÖL.

• Kızılayda Kahveci Hacıbaba, Bahçelide Chadır cafe uygundur.Chadırda nargilede içebilirsiniz Elmalı Şeftalili karışımı deneyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • neyse vazgeçtim trollemiyim. çukur ambarda marko pasha diye bir yer var. nargilesi yemekleri tatlıları içecekleri çok iyi bir nezih ve garsonları profesyoneldir de :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaklubegibiAdam -- 18 Ekim 2013; 12:24:30 >
  • quote:

Nereler gezilir?

eğer zenginsen bahçeliye git. bazı mekanlarda çay 5 tl. durumum iyi değil diyosan kızılayda ya da beşevlerde bir cafeyi tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimiferhat

quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

arabada iseniz en kolay aştiden kızılay tarafına dönün yaklaşık 1 km gittikten sonra altgeçide girmeyin ışıklardan sağa dönün sizi balgata götürür. zaten çok yakın.

araba yok ise taksiye binin uğraşmayın.

Araba yok ve haliyle pek bilmem başkenti.

O yüzden en makul nasıl giderim?

Çok mesafe var mıdır? Taksi ortalama kaç yazar acaba?

Teşekkür ederim

çok yakın balgat aştiye fazla birşey yazmaz.

Acaba havaalanından Balgat'a nasıl gidebilirim?

Epey mesafesi var mıdır?

• quote:

quote:

quote:

quote:

arabada iseniz en kolay aştiden kızılay tarafına dönün yaklaşık 1 km gittikten sonra altgeçide girmeyin ışıklardan sağa dönün sizi balgata götürür. zaten çok yakın.

araba yok ise taksiye binin uğraşmayın.

Araba yok ve haliyle pek bilmem başkenti.

O yüzden en makul nasıl giderim?

Çok mesafe var mıdır? Taksi ortalama kaç yazar acaba?

Teşekkür ederim

çok yakın balgat aştiye fazla birşey yazmaz.

Acaba havaalanından Balgat'a nasıl gidebilirim?

Epey mesafesi var mıdır?

Esenboğa havaalanı şehrin dışında, balgattan yaklaşık 40-45 km var. belediye otobüsleri ile merkeze gelirsiniz, yine otobüsle balgata gidebilirsiniz, ama yaklaşık 1.5 saatinizi alır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lakuku

quote:

Nereler gezilir?

Tuzlu olmasın diyorsan.Kızılay AVM.Tabi Kızılay dışında bir yer olabilir diyorsan Ankamall ve Anteres akar.

hocam ben avm'leri kastetmiyorum ki, dışarıda gezilebilecek park,mekan,anıt,tepe bu tip şeylerden bahsediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: freestyler7

Kızılayda Kahveci Hacıbaba, Bahçelide Chadır cafe uygundur.Chadırda nargilede içebilirsiniz Elmalı Şeftalili karışımı deneyin

chadır kafe alkollü mü hocam, alkolsüz ise fiyatlar nasıl genel olarak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

mogan gölü,mavi göl,KARAGÖL.

hocam mavi göl ankarada nerde yer alıyor? ve nasıl gidilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaklubegibiAdam

neyse vazgeçtim trollemiyim. çukur ambarda marko pasha diye bir yer var. nargilesi yemekleri tatlıları içecekleri çok iyi bir nezih ve garsonları profesyoneldir de :)

Garson lardan biri benim arkadaşımdı çıktı işten..oranın yemekleri yenmez diyordu bilmiyorum ne kadar doğru

• quote:

Orijinalden alıntı: Maxib0sS

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Trevor Reznik

kızılay oturmak için iyi değil bence bahçeliye git

kızılayda güzel kafeler yok mu hocam karanfilde güzel kafeler var gibi geldi bana?

Karanfil'de arkadaşım öldürüldü 3 tane it yüzünden.

nasıl yani hocam?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

@neo2004
    Shisha'ya kızılaydan yada sıhhıyeden arabayla nasıl giderim hocam ?
    @neo2004

Hocam mesajınızı yeni gordum kusura bakmayın

Kızılaydan arac ile armadaya gider gibi gidin. eskisehir yolundan, tam armadaya yaklasınca en saga yanasın armadanın önune dogru, oradan alt gecit gibi bi kavsak var sola donun. Cukurambara cıkmıs oldunuz, ordan dümdüz en yukarı dogru cıkın, tepede gorursunuz Shisha yı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virusneo -- 20 Ekim 2013; 1:06:55 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.