Şimdi Ara

Ankarada ev alacağım. Lütfen tavsiye verin...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Malum ev fiyatları ateş pahası ancak her geçen sene üstüne koyup iyice ulaşılmaz oluyor. Ankara da hem oturmaya müsait hem de yatırım olarak getirisi olacak ev arıyorum. Bina olarak max 5 yıla kadar bakıyorum. Olabildiğince düzgün bi muhit istiyorum. Bütçe max 350 bin bu arada ev 3+1 bakılıyor. Batıkent turgut özal bakıyorum. Bura hakkında fikri olan varsa dinlemek isterim diğer tavsiyelerede açığım. Teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yenimahalle - şentepe bakmanı öneririm
  • YuRYTR kullanıcısına yanıt
    Hocam yenimahallede 5 yılı geçmeyen bina bulamadım bildiğiniz bölgesi varsa söyleyebilirmisiniz

• rastgele birinin yaptığı bina yerine, siteden almak daha mantıklı olabilir.

market okul bakkal çakkala yakınlığı,evin güneş görmesi süresi-cephesi,yeşillik alan miktarı,şehir merkezine uzaklığı vs herşey önemli.

eğer devlet memuruysan 20yıl aynı yaşayacağın kesinleştiyse ev almak mantıklı.sürekli aynı evde oturmak sıkıcı da olsa yapacak bişey yok.belki kiraya verirsin daha sonra

• Batıkent Ergazi'ye gidin iki yeni site var. Gala ve Nevadium 3+1 var mı bilmiyorum.
    Yoksa tek alabileceğiniz yer Batıkent Turgut Özal. Ya da bütçe artırabilirseniz, OR-AN.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: casoga

Hocam yenimahallede 5 yılı geçmeyen bina bulamadım bildiğiniz bölgesi varsa söyleyebilirmisiniz
    Hocam Yenimahalle eski genelde ama Şentepe bölgesi komple yenilendi evlerin en eskisi 5 yıllıktır.
  • Anldım yeni önerilerede açığım yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim

• Biraz uzak kaçıyor ama eryaman da düşünebilirsiniz belki hocam

• primum non nocere P kullanıcısına yanıt
    Gördüğüm kadarıyla orda fiyatlar daha yüksek hocam

• casoga kullanıcısına yanıt
    Güncel fiyatlar hakkında çok bilgim yok açıkçası. Düzgün sorunsuz bir muhit olduğu için tavsiye etmek istedim, ben de eryamanda yaşıyorum.

• Eryaman-Etimesgut
  • Turgut Özal mahallesinde oturuyorum. Sen de orada bakıyormuşsun ben de bizim mahalleyi tavsiye etmeye gelmiştim :) Otoban çıkışına doğru yeni projeler var fiyatları bilmiyorum ama 400 ün üzerinde olacağını düşünmüyorum bir bakabilirsin. Mahallenin her yeri site zaten evler de genelde çok büyük evler. Pişman olmazsın.
  • dogii kullanıcısına yanıt
    Hocam mahalle nasıl abuk subuk adam varmı? Sizce üstne koyarmı ni miktar zamanla ev? Bi de özellikle iyi olan veya uzak durmam gereken bi kısmı var mıdır oranın?

• quote:

Orijinalden alıntı: casoga

Hocam mahalle nasıl abuk subuk adam varmı? Sizce üstne koyarmı ni miktar zamanla ev? Bi de özellikle iyi olan veya uzak durmam gereken bi kısmı var mıdır oranın?
    Hocam sektör kötü malum üstüne koyar mı koymaz mı pek yorum yapamayacağım. Ben 3 sene önce 292 ye aldım şu an 320 330 civarına ancak gider diye düşünüyorum. Mahalle genel olarak site dolu kötü bir yeri yok o yüzden. Botanik metroya yakın ev alabilirsin yürüme mesafesinde ancak fiyatlar ona göre artar tabi.
  • aga kışın ankarada sıcaklık çok düşüyor.neden daha ılıman yerleri düşünmüyorsun izmit gibi

• pakaji kullanıcısına yanıt
    Ful yatırım amaçlı değil bi durum olursa kendiminde oturması gerekiyo evde

• dostum o fiyatta bulabilirmisin bilmem ama bağlıca tarafına bakabilirsin hali hazırda yeni bir yerleşim yeri.
  • Mamak Ege mahallesine gel. kimsenin almadığı arsalara yapılan evlere şimdi 1 milyon istiyorlar. :)
  • ümitköy güzel semt.
  • uzak ama törekent tarafında çok geniş ve ucuz evler var
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.