Şimdi Ara

ANKARADA EN İYİ DERSHANE HANGİSİ? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
9
Favori
324.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • maltepe karakaya beş para etmez tabi 15 milyar verip tam özele yazılırsan orası ayrı .
  • bugün karakaya şubesine 15 kişilik gruplarına kayıt oldum.aradığım herşey var.çok kaliteli öğrenciler olduğunu söylediler.kayıt olmadan önce orada gördüğüm bir kaç öğrenciye sordum. kayıt ol dediler.biz çok memnunuz deyince kaydımı yaptım.giden arkadaşlarımda memnun.ailemde ikna oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madleno

maltepe karakaya beş para etmez tabi 15 milyar verip tam özele yazılırsan orası ayrı .

özel daha rezil hem de nasıl..
    Ama sbs için yenirenk tek geçer..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankarada Çetin Yazıcıoğlu dershanesini tek geçerim. herşeyden önce ilgi süper. sayelerinde notlarım düzeldi. :) Buradan tüm hocalarıma teşekkür ederim.
  • çok başarılı bir öğrenci değilsen gitmeni tavsiye etmem adama göre usul var orada 1 sene gitmis biri olarak yazıyorum.
  • arkadaşım en iyi dersane diye bişey yoktur önemli olan senin düzenli ve disiplinli çalışmandır.iyi dershane diye gidip 6000-8000 bin tl bayılma hem sana yazık hem de ailene
  • Beşgen dersanesi hakkında konuşulanları okudum. İyi gibi ama bu sene nasıldır? Fiyatı hakkında bilginiz var mıdır? Bilgisi olan var mı? Bir de İlknur Madencioğlu dersanesi haala faaliyet gösteriyor mu? Orası hakkındada bilginiz varsa bilgi almak isterim
  • Ankara'daki en iyi, en ciddi dersaneleri yukarıdan aşağıya sıraya dizecek olursak yayınlarıyla, testlerinin kalitesiyle, hocalarının deneyimiyle ilk üçe Tümay dersanesi girer. Nedense kimse bahsetmemiş ama Tümay ve Mat-fen Ankara'da yıllardır bu işi çok iyi yapan iki dersanedir fakat yayınlarını da hesaba katarsak Tümay dersanesi ni tek geçerim.
  • Kesinlikle İleri Kazanım Sistemleri dershanesi derim.
    Ankara'nın en süper kadrosu burada meşrutiyet cad no 27

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliciğim -- 5 Ağustos 2013; 16:51:18 >
  • okul temeliniz ne olursa olsun İLK İŞLEM DERSHANESİNE gidip hedefinize kesinlikle ulaşırsınız. sorusu olan arkadaşlar varsa cevaplayabilirim. ben hedeflerime ulaştım sizde tereddüt etmeden ulaşın. Güvenin tam olduğu bir kurum, özgüveninizi kazanırsınız orda.
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SmackThat_94 -- 11 Temmuz 2013; 15:21:27 >
  • 1 hedefiniz varsa 2 ihtimal yoktur 3 kişinin ayrılması 4_4lük eğitim almanızı engellemez 5 gen forever.100 de92 basariya sahip ki kazanamayanlar tercih sansini üst bölümler icin gelecek sene kullanmak isteyenlerden oluşuyor.bu arada beşgen dersanesi ileri kazanımi kuran 2 ögretmen dışinda 50 nin üstünde gecen seneki kadrosuyla egitime devam ediyor hedefi ileri kazanım değil ileri kazandırmak olarak. Okullu musti vb fake hesapları lütfen ciddiye almayın.not bu ileti ile beşgen dersanesi ve yonetimin hiç bir iliskisi yoktur.duruma hakim bir ögrenci olarak bu iletiyi yazmayı bir borç biliyorum.tüm öğrencilere basarilar dilerim.
  • Arkadaşlar bu yorumlara çok aldanmayın bence,inanın burdaki yorumların yarısı dershane kurucularına ait.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blizzard_onur

Beşgen dersanesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Hocaları vs iyi mi? Gidenler bana özel üni. için gidiyor gibi geldi ama gitmiş ya da giden tanıdığı var mı? Olumsuz bir yorum duymadım ama emin olamıyorum bir türlü.

Dostum yazıldın mı bilmiyorum ama yazılmadıysan beşgen den uzak dur 12 de gittim yaka silktim o kadar para verdik beşgen de adama göre muamele var öğretim kadrosu allah yukarda iyi ama onu da dağıttılar diye biliyorum erkan hoca ayrılmış o kadar para vereceğine özel ders al daha iyi

• ankara-kızılay celal aydın dersanesine giden varmı?? bu sene mezun oldum bana cevrem cok iyi dedi ama bilmiyorum ya oraya yada maltepeye lütfen yardım edin :((( bu sene mezun oldum 12. sınıfta dersaneye gitmeddim ve tıp istiyorum acil yardım haftaya kayda gitcez
  • Ben bu sene arkadaşlarımın tavisyesiyle Ortadoğulular Butik Dershanesine yazdırdım kardeşimi üniversiteye hazırlık için.Kardeşimin temeli çok sağlam olmadığından butik dershane düşündük biz.herkesle daha iyi ilgilenmesi açısından,,,,çok da memnunuz,,,hocalarından tutunda,etüdlere,öğrencilere koçluk hizmetine varana kadar herşeyi dusunmusler.ustelık fiyatı da bır butik dershaneye gore dıgerlerıyle karsılastırdıgımızda cok uygun geldi. hocalarda tecrubelı hocalar,,,etüdlere filan öyle stajyer hocalar girmiyor.ders ogretmenınden de etud alabılıyorsun....velıyle de ıletısımı hıc kesmıyorlar,,,bırcok anlamda memnunuz yani tavsıye ederım burayı...sonrada 8. sınıfa gıden yegenımı de aynı dershaneye yazdırdım....o da memnun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: elifnuryilmaz

Ben bu sene arkadaşlarımın tavisyesiyle Ortadoğulular Butik Dershanesine yazdırdım kardeşimi üniversiteye hazırlık için.Kardeşimin temeli çok sağlam olmadığından butik dershane düşündük biz.herkesle daha iyi ilgilenmesi açısından,,,,çok da memnunuz,,,hocalarından tutunda,etüdlere,öğrencilere koçluk hizmetine varana kadar herşeyi dusunmusler.ustelık fiyatı da bır butik dershaneye gore dıgerlerıyle karsılastırdıgımızda cok uygun geldi. hocalarda tecrubelı hocalar,,,etüdlere filan öyle stajyer hocalar girmiyor.ders ogretmenınden de etud alabılıyorsun....velıyle de ıletısımı hıc kesmıyorlar,,,bırcok anlamda memnunuz yani tavsıye ederım burayı...sonrada 8. sınıfa gıden yegenımı de aynı dershaneye yazdırdım....o da memnun...

bunu yazmak için uye olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar bu sene kpss icin izmir caddesindeki basari akademiye gittik size tavsiyemiz biz bu hatayi yaptik sizler kesinlikle yapmayim dersler hep yarim yamalak oldu gecen senenin deneme sinavini uapiyorlar duzen namina hic bisii yok kesinlikle gitmeyim ha paranizi cope atmisiniz ha o dersaneye gitmisiniz ayni sey

• :::Banner::: : kullanıcısına yanıt
    hocam yaş kaçtı hala gidiyor musunuz?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.