Şimdi Ara

ANKARADA EN İYİ DERSHANE HANGİSİ? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
9
Favori
324.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Seviyeli Yarbay

quote:

Orijinalden alıntı: madleno

quote:

paranız varsa 1 saniye düşünmeden nesibe aydın'a yazılın arkadaşlar.

sende iyi reklamını yaptın ama

bayılırdım eski dersaneme beni nerelerden nerelere getirdi daha doğrusu tabi ki dersane tek başına bunu sağlayamaz ben de istedim ama sunduğu imkanlar da sınırsızdı, hocalar da bana çok katkı sağladı o yüzden kim sorsa gözüm kapalı burayı tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    neyse sonuç olarak paranız varsa nesibeye gidin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3445C6994 -- 8 Ağustos 2012; 12:37:42 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: madleno

quote:

paranız varsa 1 saniye düşünmeden nesibe aydın'a yazılın arkadaşlar.

sende iyi reklamını yaptın ama

bayılırdım eski dersaneme beni nerelerden nerelere getirdi daha doğrusu tabi ki dersane tek başına bunu sağlayamaz ben de istedim ama sunduğu imkanlar da sınırsızdı, hocalar da bana çok katkı sağladı o yüzden kim sorsa gözüm kapalı burayı tavsiye ederim.

10 lira geçiriyor ama 12 ve mezunlara ama matematik kadrosu bir üçler değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darsh

HER KAFADAN BİR SES ÇIKMIŞ SINAV DİYENLER VAR SINAV NASIL BİR DERSHANEDİR? SINAV ŞÖYLE BİR DERSHANEDİR ÖĞRENCİSİNDEN PARASINI TIKIRR TIKIRRR ALIR İŞ YOKSA TEMBEL SINIFA ATAR ÜSTÜNE DÜŞMEZ TAKIR TAKIR PARAYI ALMAYA DEVAM EDER,HA EĞER ÇOCUK ZEKİYLE ÇALIŞIRSA SÜPER DERSHANEDİR.GELELİM MALTEPEYE,MALTEPE TEK BİR ŞEYİ GÜZEL YAPAR ODA REKLAM BAŞKA BİLDİĞİ BİR ŞEY YOKTUR ANKARADA OTURURKEN HAFTADA 1 KEZ MUTLAKA MALTEPE SEKRETERİNİN SESİNİ DUYARDIM DERSHANEMİZE BEKLERİZ DİYE HOCALARINDADA İŞ YOKTUR GELELİM NESİBE AYDINA OKULDA OLMAYAN DİSİPLİN BU DERSHANEDE VARDIR EN UFAK HATANDA GÖZÜNÜN YAŞINA BAKMAZ KAPININ ÖNÜNE ATAR NESİBE HANIM HOCALARI İYİDİR ÖĞRENCİLERİ GENELDE KENDİNİ BEĞENMİŞ UÇUK TİPLERDİR PEK RAHAT EDİCEĞİNİ SANMAM
    EĞER BENİM TERCİHİMİ SORARSAN Kİ 3 TANE DERSHANE GÖRDÜM HER DERSHANEDEN ARKADAŞIM OLDU HAYATIM KIZILAYDA DERSHANELERDE GEÇTİ BENİM TERCİHİM NESİBE AYDININ KARŞISINDAKİ DETAY FEN OLURDU HOCALARIN HEPSİ KENDİ ALANLARINDA MÜKEMMEL ORTAMI GÜZEL ETKİNLİKLERİ GÜZEL FİYATIDA UYGUNDUR BİDE ÇALIŞIRSAN ZATEN GERİSİ GELİR (ÇOKMU KONUŞTUM NE YA )

ben detay fen dersanesini düşünüyorum siz çok iyi anlatmışsınız baya uzun zaman geçmiş fakat bence bana yardımcı olabilirsiniz dersane öğrenciyi yönlendirebiliyor mu bir de meral adında bi ingilizce öğretmeni var mı çok merak ediyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: elliemill

quote:

Orijinalden alıntı: Darsh

HER KAFADAN BİR SES ÇIKMIŞ SINAV DİYENLER VAR SINAV NASIL BİR DERSHANEDİR? SINAV ŞÖYLE BİR DERSHANEDİR ÖĞRENCİSİNDEN PARASINI TIKIRR TIKIRRR ALIR İŞ YOKSA TEMBEL SINIFA ATAR ÜSTÜNE DÜŞMEZ TAKIR TAKIR PARAYI ALMAYA DEVAM EDER,HA EĞER ÇOCUK ZEKİYLE ÇALIŞIRSA SÜPER DERSHANEDİR.GELELİM MALTEPEYE,MALTEPE TEK BİR ŞEYİ GÜZEL YAPAR ODA REKLAM BAŞKA BİLDİĞİ BİR ŞEY YOKTUR ANKARADA OTURURKEN HAFTADA 1 KEZ MUTLAKA MALTEPE SEKRETERİNİN SESİNİ DUYARDIM DERSHANEMİZE BEKLERİZ DİYE HOCALARINDADA İŞ YOKTUR GELELİM NESİBE AYDINA OKULDA OLMAYAN DİSİPLİN BU DERSHANEDE VARDIR EN UFAK HATANDA GÖZÜNÜN YAŞINA BAKMAZ KAPININ ÖNÜNE ATAR NESİBE HANIM HOCALARI İYİDİR ÖĞRENCİLERİ GENELDE KENDİNİ BEĞENMİŞ UÇUK TİPLERDİR PEK RAHAT EDİCEĞİNİ SANMAM
    EĞER BENİM TERCİHİMİ SORARSAN Kİ 3 TANE DERSHANE GÖRDÜM HER DERSHANEDEN ARKADAŞIM OLDU HAYATIM KIZILAYDA DERSHANELERDE GEÇTİ BENİM TERCİHİM NESİBE AYDININ KARŞISINDAKİ DETAY FEN OLURDU HOCALARIN HEPSİ KENDİ ALANLARINDA MÜKEMMEL ORTAMI GÜZEL ETKİNLİKLERİ GÜZEL FİYATIDA UYGUNDUR BİDE ÇALIŞIRSAN ZATEN GERİSİ GELİR (ÇOKMU KONUŞTUM NE YA )

ben detay fen dersanesini düşünüyorum siz çok iyi anlatmışsınız baya uzun zaman geçmiş fakat bence bana yardımcı olabilirsiniz dersane öğrenciyi yönlendirebiliyor mu bir de meral adında bi ingilizce öğretmeni var mı çok merak ediyorum :)

Pm

• Fiyatı felan neddir bu dershanenin? PM yerine burdan bilgilendirirseniz diğer arayış içinde olanlarda faydalanır.
  • Nesibe Aydın
  • arkadaşlar ben mezuna kaldım. ankarada, detay fen veya celal aydın dershanesini düşünüyorum. sizce nasıldır, bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  • Ankara'da dershaneler hakkında fikri olan yok mu?
  • Nesibe aydın dersanesi bu sene 100 ün üzerinde tıp çıkardı bende o dersaneyi bitirmiş biriyim thk uzay kazantım burslu yoruma gerek yok bence en iyisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben ümitköy de mehmet tunç fen, final, atafen, dosya, birey ve şimdi matematik dünyası dersanelerine gittim biraz fazla biliyorum ama dersanelerin jedi ustası oldum bu dersanelerle ilgili soruları olanlara elimden geldiğince yardım edebilirim. ben de 1 ay önce dersane arayışındaydım ama matematik dünyası dersanesiyle konuştuktan sonra öss yi kafamda bitirdim. çok iyi bi dersane henüz derslere başlanmasa da gidip bi konuşmanızı tavsiye ederim çok fazla yorum yapamam ben de bu yıl kaydoldum fakat kesinlikle en azından bi gidip konuşun derim konuşmadan sonra sana derece yaptıracaklarına güvenirsin hocalar master lı profesyonel, psikologlar eğitim koçları hizmet veriyor. bi düşünün derim fiyatı biraz fazla, küçük bi dersane 6 kişilik sınıflar hoca uygun görürse sana önem verir 2 kişilik sınıf açar.
  • ortadoğulular butik dershanesi hakkında bilginiz var mı arkadaşlar
  • quote:

ben ümitköy de mehmet tunç fen, final, atafen, dosya, birey ve şimdi matematik dünyası dersanelerine gittim biraz fazla biliyorum ama dersanelerin jedi ustası oldum bu dersanelerle ilgili soruları olanlara elimden geldiğince yardım edebilirim. ben de 1 ay önce dersane arayışındaydım ama matematik dünyası dersanesiyle konuştuktan sonra öss yi kafamda bitirdim. çok iyi bi dersane henüz derslere başlanmasa da gidip bi konuşmanızı tavsiye ederim çok fazla yorum yapamam ben de bu yıl kaydoldum fakat kesinlikle en azından bi gidip konuşun derim konuşmadan sonra sana derece yaptıracaklarına güvenirsin hocalar master lı profesyonel, psikologlar eğitim koçları hizmet veriyor. bi düşünün derim fiyatı biraz fazla, küçük bi dersane 6 kişilik sınıflar hoca uygun görürse sana önem verir 2 kişilik sınıf açar.

Dershanenin fiyatını yazarmısın?

• Arkadaşlar dersanem eve 1 saat uzakta kızılay nesibedeyim çayyolunda oturuyorum.Bana sorarsanız eve yakın ama iyi birdersaneye gidin.O yol daha 5 gün oldu bıktırdı otobüste tıklım tıklım havasızlıktan tut o kadar ders görüp bir de ayakta gir eve pert geliyorsun.Belki alışırım ama yine de bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Edvardo -- 7 Eylül 2012; 22:10:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLieNWare1

Arkadaşlar dersanem eve 1 saat uzakta kızılay nesibedeyim çayyolunda oturuyorum.Bana sorarsanız eve yakın ama iyi birdersaneye gidin.O yol daha 5 gün oldu bıktırdı otobüste tıklım tıklım havasızlıktan tut o kadar ders görüp bir de ayakta gir eve pert geliyorsun.Belki alışırım ama yine de bilmiyorum.

çok kötü olmuş senin için kitap oku dicem otobüste fakat ayakta gidiyormuşsun :D Allah yardımcın olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: HNAO7X

quote:

Orijinalden alıntı: aLieNWare1

Arkadaşlar dersanem eve 1 saat uzakta kızılay nesibedeyim çayyolunda oturuyorum.Bana sorarsanız eve yakın ama iyi birdersaneye gidin.O yol daha 5 gün oldu bıktırdı otobüste tıklım tıklım havasızlıktan tut o kadar ders görüp bir de ayakta gir eve pert geliyorsun.Belki alışırım ama yine de bilmiyorum.

çok kötü olmuş senin için kitap oku dicem otobüste fakat ayakta gidiyormuşsun :D Allah yardımcın olsun

Sorma kardeşim ya valla bir süre bakıcam alışamazsam bu sene olmazsa seneye değiştiririm dersanemi.Ümitköy MTFD'de 6 sene geçirdim ulaşım da kolaydı haliyle.Şimdi 6 seneden sonra yeni ortam, yeni düzen insanlar, 1 saat yol falan garip geldi.

• nesibe aydının ön cephesindeki kazananlara bakın sonra karar verin

not:nesibeye gitmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: efesliefe

quote:

ben ümitköy de mehmet tunç fen, final, atafen, dosya, birey ve şimdi matematik dünyası dersanelerine gittim biraz fazla biliyorum ama dersanelerin jedi ustası oldum bu dersanelerle ilgili soruları olanlara elimden geldiğince yardım edebilirim. ben de 1 ay önce dersane arayışındaydım ama matematik dünyası dersanesiyle konuştuktan sonra öss yi kafamda bitirdim. çok iyi bi dersane henüz derslere başlanmasa da gidip bi konuşmanızı tavsiye ederim çok fazla yorum yapamam ben de bu yıl kaydoldum fakat kesinlikle en azından bi gidip konuşun derim konuşmadan sonra sana derece yaptıracaklarına güvenirsin hocalar master lı profesyonel, psikologlar eğitim koçları hizmet veriyor. bi düşünün derim fiyatı biraz fazla, küçük bi dersane 6 kişilik sınıflar hoca uygun görürse sana önem verir 2 kişilik sınıf açar.

Dershanenin fiyatını yazarmısın?

11.sınıftayım başarılı olduğum için indirim yaptılar fakat normal fiyatı sanırsam 7-8 bindi ama ben yine de gidip konuşmanı tavsiye ederim fiyatta indirim yapacağını düşünüyorum kişiden kişieye değişir

• Beşgen dersanesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Hocaları vs iyi mi? Gidenler bana özel üni. için gidiyor gibi geldi ama gitmiş ya da giden tanıdığı var mı? Olumsuz bir yorum duymadım ama emin olamıyorum bir türlü.

• Yukarı
  • Duyduguma göre arkadaşların anlattığına göre en iyi dershane Maltepe dershanesi karakaya şubesiymiş gibi geliyor.o kadar çok iyi şeyler duyuyorumki aklıma ilk karakaya şubesi geliyor.etütleri,ofisleri,kitapları ,öğretmenlerini çok met ediyorlar.

en iyi dershane;
    1-maltepe karakaya şubesi
    2-?
    3-?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.