Şimdi Ara

ANKARADA EN İYİ DERSHANE HANGİSİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
213
Cevap
9
Favori
257.999
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Liseler >> Kurslar ve Etüd Merkezleri >> ANKARADA EN İYİ DERSHANE HANGİSİ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
  • Eksenim Vip Eğitim Kursunu tavsiye ederim. Hem orta 3'te, hem lise sonda gittim. Hayalimdeki mesleği yapmamda çok emekleri var. Müdüründen yardımcı personeline kadar hepsine ayrı ayrı minnettarım, teşekkür ederim hepsine. Üniversiteye hazırlıkta kaliteli eğitim, birebir ilgi ve takip arayanlar için mükemmel bir kurs. Hocaları 10 numara 5 yıldız. Yakından ilgileniyorlar. İşlerini severek ve isteyerek yaptıklarını çok rahat hissedebiliyorsunuz. Kursun iç mekanı, dizaynı çok hoş. Ferah bir ortamı var. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahahah firmalar sahte hesap oluşturarak kendilerini ön plana çıkarmaya çalışmışlar...
    Arkadaşlar 12. sınıfta açı sıhhıye ye gittim oldukça kötüydü. Adamlar sadece tek bir sınıfı önemsiyorlardı geri kalan öğrenciler sadece para olarak görülüyordu. mezuna kaldığımda ise matfen i denedim fakat o kadar doluydu ki sınıflar kesinlikle bir matematik sorusunu bile hocalara soramıyordum. orayı da beğenmedim açıkçası. en son olarak yenimahallede Prestij ATA (eski ad: Gülhane ata) Dershanesine gittim. dershane butik bir dershane toplamda 40 öğrencileri vardı(Şu an 140 Öğrencileri var). 2 mat ve 1 geometri hocası vardı. istediğimiz zaman hem soruları sorabiliyorduk hemde anlamadığımız konularda etüt alabiliyorduk. gerçekten çok iyi ilgilendiler. Hocaları ise yeni mezun değil 15 20 yıllık deneyimli insanlardı. 1 sene öncesinde sınavda 192 bininci olmuştum fakat 1 sene sonra 8 bininci olup gazi hukuk a gittim onun da ismi şimdi hacıbayram veli oldu gerçi :)) . Bilmiyorum ama tavsiye ederim siz gidin gene de bir bakın isterseniz. Burdan saygı değer matematik hocam Raşit Hocama selamlar. Dershanenin linkini buraya bırakıyorum https://www.prestijata.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakangultekin05 -- 16 Ocak 2020; 2:34:14 >
    |
    |

• Er
    0 Mesaj

Memnun muydunuz? Biraz bilgi verir misiniz
    |
    |
    meetah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eskiden olsa bilmem ama şu an için kesinlikle Gülhane ATA. Nesibe AYDIN kalitesinde ders verip 3 te 1 i kadar fiyat alan nadide bir kurum. 480 bindeyken 65 bine girdim. Ben çok memnun kaldım. Bir deneyin derim. Bu dershanenin öncesinde odtülülere gitmiştim. Orası da fena değildi. Fakat Gülhane ata verdiğim paraya bu kadar bir eğitim alacağım hiç aklıma gelmezdi. Gülhane ATA hocaları ile bambaşka bir kurumdur. 7 kişilik sınıflarda eğitim veriyorlar. Derslerden sonra günden 4 saat zorunlu 3 saatte istepe bağlı toplamda 7 saatlik bir etüt zamanı oluyor ve hocalar sürekli olarak sorularımızı çözüyorlardı. Biraz zorlu bir süreç oluoyr. her denemeden sonra rehber hocası ve ders hocaları bizi alıp detaylı bir analiz yapıyorlar eksiklerimizi ölçüp buna göre bir çalışma programı belirleyip. Eksik konulardaki hatalarımızı gidermek için buna göre ödevler veriyorlar. Anlamadığımız konularda bir bir özel ders şeklinde anlatım yapıp eksiklerimizi sıfırlayan bir kurumdu gülhane ata. Son 3 ay ne yazıkkı çalışamadım çok salmıştım. Hocalarım beni derse yönlednirmeye çalışmışlardı belkide ilk10 bine girebilcekken 65 bininci oldum. Ama bu bile benim için hayal gibiydi. Çok teşekkür ederim hocalarıma. sizlere de tavsiye ediyorum
    |
    |

• Er
    0 Mesaj
    Ankara Yenimahalle de Prestij ATA dershanesi var ve çok kaliteli bir kurum. İşlerini hakkıyla yapan sınav sistemini bilen hocaları tecrübeli ve çok kaliteli olan, her sınıfında teknolojinin her alanından yararlanmış olup klimasına kadar her şeyi bulunduran klasik dershaneciliğin aksine seviyeye göre kaynak kitap belirleme, hataları yok etme, vip 7 kişilik sınıflar ve bire bir özel ders niteliğinde etüt ile ön plana çıkan bir dershanedir. Ben eskiden gittim ve çok memnun kaldım. Bu sene de kardeşimi yazdıracağız bu kuruma. Herkese tavsiye ederim. İnternet sitesi : https://www.prestijata.com
  • Er
    0 Mesaj

Aynen katılıyorum size prestij ata gerçekten bir başkadır. Hakkında çok fazla şey söylemeye gerek yok. Ciddi anlamda bugüne kadar girdiğim derslerin boş olduğunu anladım Prestij ATA da. En kolay soruları nasıl yapamadığıma şaşırıp duruyorum. ben kızılayda adını vermek istemediğim bir dershaneye gidip 980 bininci olmuştum. Prestij ata dan sonra 130 k ya girdim. Özellikle matematik hocam olan Raşit hocaya çok teşekkürü bir borç bilirim. Raşit hocam sayesinde matematiği sevdim. net yapamaz haldeyken 27 doğru çıkardım. Kendinden Allah razı olsun. Bir gün bir hocama bu kadar dua edeceğim aklıma gelmezdi :)) Raşit Hoca bir tanedir ya. Bakınız Raşit Hocam: https://www.prestijata.com/genel-mudurun-mesaji
    |
    |
    ayça00 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    0 Mesaj
    Prestij ATA yı öne çıkaran en önemli özellik bence tam zamanlı eğitim yapılıyor olması. Sabah 9 dan aksam aksam 16:30 kadar hocalarla birlikte ders çalışıp aksam arzu edildiği zaman 20:00 a kadar da çalışılıp başarı elde edememek zor olsa gerek. Benim ODTÜ mimarlıkta okumama vesile olan tüm hocalarıma teşekkür ederim.
    |
    |

Bende Prestij Ata sayesinde güzel bir yere gelmiş biri olarak yazıyorum. Hayatta hiç bir baltaya sap olamayacağımı düşündüğüm sırada tanıştım bu kurumla. Özellikle Raşit Hoca ve Osman Hoca nın yoğun katkıları sonucu 2 yıl boyunca gittiğim bu dershane de 2 milyondan sıralamamı 90 bine kadar çektim. Beni hayata bağlayan be gerçekten başarabileceğimi bana gösteren bir kueum oldu. İçindeki öğretimin kalitesinin yanında bana aşılamış olduğu umut en önemli şeydi. Şu anda üniversite 1. sınıfı bitirmek üzereyim ve not ortalamam 4 üzerinden 3.90. Buradaki tüm arkadaşlarının dershane arayışı sürecinde gidip bir görmelerini tavsiye ediyorum. https://www.prestijata.com/
    |
    |
    ayça00 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Meslek sahibi oldunmu

|
    |
    maceraşığı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    47 Mesaj

Meslek sahibi oldunmu

|
    |
    JackGhosen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    47 Mesaj

Reis is sahibi oldunmu

|
    |
    tkblack kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    47 Mesaj

Burasa baktim nerdeyse hepside fetonun dershaneleri

|
    |
    tkblack kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.