Şimdi Ara

ANKARA ÜNIVERSITESI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
1.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi??
    Ayrıca üniversite hakkında genel bilgi verirseniz çok sevinirim: kampüs, yurtlar, yemekhaneler, ulaşım, imkanlar, etkinlikler...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Up

• sıralaman kaç?
  • Up

• 28k

• Upss

• Up

• Kampüs gölbaşında merkeze 1 saat uzak eğitimi fena değil arkadaşlarım var o bölümde memnunlar ben de kimya müh bıraktım ankara ünide yemekhane gölbaşında yine yakın büyük yürüme mesafesi 3dk ama hazırlık tayfayla beraber olacaksınız ara ara kalabalık olabiliyor abartı şekilde değil 3.25ti sanırım emin değilim yemekleri fena değil golbasindaki yurtlar Ankara'daki en iyi yurtlar kampüse yürüme mesafesinde dibinde yani etkinlikleri sana bağlı ieee grubu aktif diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alashas -- 11 Ağustos 2020; 14:47:47 >
  • Alashas A kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam :)

• Ankara Üniversitesi Elektrik-Elektronik mühendisliği okuyorum, bilgisayar mühendisliği olmadığı sürece üniversiteye gelmeni önermem. Elektrik-elektronik mühendisliği kalitesinin düşmeye devam ettiğini düşünüyorum, eğitimi fena değil. Kampüsü Gölbaşı'nda, hayatında görebileceğin Ankara'nın en uç yerine kurmuşlar kampüsü, o yüzden tercih etmeden önce git gez. Sosyal açıdan bir beklentin olmasın insanlar dersi alıp çıkayım diye uğraşıyor, toplasan adam akıllı 2 tane oturabileceğin yer birisi hazırlığın kantini ve yukarısında kışın yeni açtıkları kafe var. Yemekhane konusunda ise devlet üniversitelerinin yemekhanesi nasılsa Ankara Üniversitesi'nin yemek hanesi de öyledir. Yurtları çok iyi bu konuda gerçekten övebilirim, yeni olduklarından dolayı eğer yurda yerleşmeyi düşünüyorsan iyi bir tercih olabilir.

Biyomedikal ve Bilgisayar mühendislerinin kulüpleri haricinde teknik anlamda hiçbir şey yapılmıyor. Kulüpler IEEE etiketi adı altında geçiniyor ama iş faaliyete gelince bir başarısı yok. Bunu ben öğrencilerden dolayı değil okul bütçesinin ve yöneticilerin özellikle SKS kurumunun büyük zarar verdiğini düşünüyorum. Kısacası resmiyette okulun parası var ama kulüplere, projelere destek konusunda 1-2 proje haricinde ben yönetimin bir katkısını göremedim.

Son olarak, okulun mühendislik fakültesi olarak prestiji gittikçe azalıyor. Bu sadece Ankara için değil Gazi için de geçerli. Hacettepe yine teknokentle düşürmedi prestijini. O yüzden düşün taşın ama ee için gelmeni önermem.

• Brotha B kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.