Şimdi Ara

Ankara Skoda Favorit forman elektrik ve mekanik sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamun aleyküm Skoda Favorit için Ankara'da Sebahattin usta denilen kişi haricinde gerçekten işinin ehli elektrik aksamına bakan bir yer var mı? Çünkü bu Güven Skoda Sebahattinin tek yaptığı tamir etmek yerine direktmen yenisini aldırıyor ve fahiş işçilik alıyor... Hatta benim motorun horoz takımını kendisi bozduğu hâlde onun yenisi aldırdı ve parası ne olacak dediğimde eskisini 50 ye sayarız diye alay ediyor 😠😠. Ve boş yere bana 400 liralık horoz takımını aldırdı. Oğlu elektrikçi ama artık o adamı görmemek için ve fahiş fiyatçı olmayan, her zaman aşırı yoğun veya baştan savmacı olmayan bir usta arıyorum.. şimdilik öncelikle elektrik aksamı ağırlıklı usta arıyorum. Ama ileride mekanik sıkıntılar için mekanikçi ustalar da olur. Havalar 15 20 dereceye çıktığı halde ve buji distribütör akü tevzi makarası gibi çoğu şey yeni olduğu hâlde sabahları neredeyse 10 saniyede ancak marş alıyor. Tek değişmeyen şarj dinamosu kaldı. Onuda eskisiyle takas edip değiştirmeyi düşünüyorum. Ama belki gerçekten işinin ehli ve hakkı hukuku gözeten fahişçi olmayan bir usta bulurum ümidiyle buraya yazdım. Hayırlı ramazanlar diliyorum müminlere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Demek ki bu forumda Skoda Favorit forman kullanan kimse yok. yazık ..😡🤬😠

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.