Şimdi Ara

Ankara Profesyonel Araç Bakımı Herşey Dahil 309 tl. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
73
Favori
50.803
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam motor yağının tam adını yazar mısınız Castrol Magnatec 5/30'un hangi modeli? C2 C3 vs?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RHN397

Hocam motor yağının tam adını yazar mısınız Castrol Magnatec 5/30'un hangi modeli? C2 C3 vs?
    Ankara Profesyonel Araç Bakımı Herşey Dahil 309 tl.
    Ankara Profesyonel Araç Bakımı Herşey Dahil 309 tl.

Alttaki beyaz bidonun 10 tl farkı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 30 Eylül 2019; 13:47:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Keşke İzmir de olsaydınız diyorum. Tebrikler. Kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özele bakar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: defnEla42

Keşke İzmir de olsaydınız diyorum. Tebrikler. Kolay gelsin.
    Çok teşekkür ederiz. 😂

• Boya koruma ve far temizleme işini Boyacı ustamızın yoğunluğundan dolayı biraz yavaşlatıyoruz.yakında tekrar aktif edeceğiz. 😀

• ynssk kullanıcısına yanıt
    Yunus Bey ve ekibine ilgi ve alakasından dolayı gönülden teşekkür ediyorum...
  • Kardeşim boyasız göçük düzeltme için hesaplı temiz iş yapan ustan var mı tavsiye edeceğin.

• quote:

Orijinalden alıntı: TURGUTREİS06

Yunus Bey ve ekibine ilgi ve alakasından dolayı gönülden teşekkür ediyorum...
    Çok teşekkür ederiz. Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle😀

• quote:

Orijinalden alıntı: turgay0651

Kardeşim boyasız göçük düzeltme için hesaplı temiz iş yapan ustan var mı tavsiye edeceğin.
    Merhaba. Ostimde biryer biliyorum ama maalesef kimseye kefil olamam. Saygılarımla

• ibrahimira İ kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkür ederiz. Bazen söyleyecek çok şey olur içimizde ama susmak sanırım daha doğru. Arabanızın balatalarını bedava değiştirmediğimiz için özür dileriz.Üstelik orjinal Gm takıp üstüne de para istemek büyük hata😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 4 Ekim 2019; 21:11:16 >
  • ynssk kullanıcısına yanıt
    Yunus bey merhaba,
    2009 model b6 kasa passat 1.4. Tsi aracım için periyodik bakım ücretini öğrenmek istiyorum. Bir de frenlemede gelen bir tak sesi var, galiba tabla fişekleri kaynaklı. Tabla fişekleri parça ve işçilik fiyatını ı da verirseniz memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkaninkilici -- 4 Ekim 2019; 23:14:25 >
  • Ustam kolay gelsin 2004 gri metalik fiesta için ön arka tampon boyama ücreti nedir tampon da kırık çatlak yok

• quote:

Orijinalden alıntı: serkaninkilici

Yunus bey merhaba,
    2009 model b6 kasa passat 1.4. Tsi aracım için periyodik bakım ücretini öğrenmek istiyorum. Bir de frenlemede gelen bir tak sesi var, galiba tabla fişekleri kaynaklı. Tabla fişekleri parça ve işçilik fiyatını ı da verirseniz memnun olurum.
    Merhaba. Aracınızın şasi numarasını yazarsanız yardımcı olabilirim. WhatsApp ya da pm yunus 05418968852

• quote:

Orijinalden alıntı: Shotput

Ustam kolay gelsin 2004 gri metalik fiesta için ön arka tampon boyama ücreti nedir tampon da kırık çatlak yok
    Merhaba. Tamponlarınızın tırnaklarında kırık falan var mı o önemli. 2004 araçta illa ki oluyor genelde. Bu durumda tamponu söküp tamir edip boyayıp takıyoruz. Toplam 800 tl ödersiniz. Ama tamponlar sökülmeden işlem yapılırsa toplam 600 tl ye yapabiliriz.

• 2013 a3 1.6 tdi için fiyat alabilir miyim mazot filtresi değiştimi en son bilmiyorum onu da ekstra olarak belirterek fiyat alabilir miyim

• İşletmenin sahibi Yunus Bey son derece ilgil biri.
    Yetki Servis kalitesinin üzerinde hizmet alıyorsunuz. fiyat konusunda yetkili servise göre neredeyse dört de bir kadar ödeme yapıyorsunuz. Değiştirilen parçalar kutusunda teker teker size gösteriliyor. Aklınızda soru kalmıyor. Saolsunlar çok düzgün insanlar. İşleri rastgelsin.

• Yaz aylarında aracı boya koruma için götürmüştüm. O zaman eski konu kapanıp yeni konu açılmıştı fakat ben yorumu atınca hemen yeni konuyu sildirdiniz.

Yunus beyle aramızda geçen konuşmaları ve yapılan işin özetini paylaşıyorum. Yorum size kalmış.
    harelerin belli olduğu fotoğrafı da paylaşıyorum aracın her yeri böyle.

Araç komple hareli kalmış yunus bey
    Yunus Usta: Uygun zamanınızda getirin tekrar bakalım.
    Yunus Usta: Benim gördüğüm kadarıyla o resimdeki cilanın dalgası hibi Gibi
    Yunus Usta: Siz Hare diyorsanız getirin bakalım

Yunus bey sizin orada bu araç daha kötü olur daha iyi çıkmaz. Aracın doğru düzgün yıkanması gerekirken bici bicidan sonra usta bezle sildi pastaya başladı. Normalde detaylı yıkama+ kil + demir tozu temizliği ile bunu yapıyorlar. Pastada ustanın kullandığı pedlerin hepsi eskiydi. Araci dükkanın önünde bahçe hortumuyla el deterjanı ile yıkadiniz. Şuan hala ustunun kimi yerlerinde pasta veya başka izler kalmış. Ustanizin elinde cila ve boya koruma için doğru düzgün ne alet ne de temiz bez vardı ben kendi bezini verdim aracın içine etmesin diye. Normalde tüm gün süren işlem zaten 5 saatte bitirildi hatta ben ustaya demesem hare izlerini 4 saatte de bitirecekti. Siz bu boya koruma işine lütfen hiç girmeyin. Ne uygun yeriniz , ne yeterli araç gereciniz var. Sadece fotoğrafını attığım yer değil güneş vurunca aracın her yeri hare çizigi belli oluyor. Ben bu arabayı tekrar profesyonel yere bir daha goturucem ama size verdiğim ücretin karşılığı bu olmamaliydi.

Yunus Usta: Yorumunuza saygı duyuyoruz. Zaten 5 saat diye en başından beri yazıyoruz. Siz kaçırdınız herhalde. Tüm gün diye bizim hiçbir şekilde taahüdümüz yok. Ustanın kullandığı pede kadar kusur aradıysanız size zaten diyecek lafımız yoktur. Tamamen iyi niyetli olarak beğenmediğiniz bir yeri tekrar tekrar yapalım. Ama niyetiniz başkaysa söyleyecek lafımız yoktur.
    Yunus Usta: Ben seninle yediğim ekmeği paylaştım. Sen benim ekmeğimle oynamaya çalışıyorsun. Haram zıkkım olsun ne diyeyim. Bakım konusuna neden yazdın. Boya koruma konusuna yazsaydın.
    Yunus Usta: Senin niyetin bozuk
    Yunus Usta: Allahından bul inşallah

Konuyu sildirip yeni konu açmanız bir şeyi değiştirmeyecek Yunus Bey, yaptığınız iş ortada tutumunuz daha da ortada. Verdiğiniz yemek için teşekkür ederim. benim geleceğimi bile bile öncesine boya alıp hem beni beklettiniz 5 saat hem boya ustasını yordunuz. ben size cuma gününden söylemiş pazartesi mesaj atmış olmama rağmen sabahtan WhatsApptan yazsanız bugün olmayacak iptal diye ben boşu boşuna git gel 40km yolu gelmezdim. ben gelince de 1-2 saate biter dediniz. baktınız iş bitmiyor başka güne alalım dediniz. ben o kadar yol gelmişim önceden plan yapmışım size haber vermişim mecbur bekledim. Sorun beklememin sonunda ortaya çıkardığınız işin kalitesi. Bu şekilde davranmanız bir şeyi değiştirmeyecek. İlk olarak da size yazdım aracın her yeri hare hare kalmış diye sizin verdiğiniz cevap getirin orayı yapalım. Zaten yapilecek olsanız geldiğim gün araç haresiz olarak çıkardı. Ya bana ücreti iade edin ben aracin harelerini başka bir yerde gecirtip bu konuyu kapatayim sizde hatanizdan vazgeçin ya da yeni konular dahi acsaniz ben yaptığınız işi forumda her konuda paylaşacağım.
    Yunus Usta: Sen beni tehdit ettiğini mi sanıyorsun.
    Yunus Usta: Hiç senin gibi tiplere pabuç bırakacak biri gibi mi duruyorum.

Ankara Profesyonel Araç Bakımı Herşey Dahil 309 tl.Yunus Usta: Teşekkür falan etme. HARAM ZIKKIM OLSUNAnkara Profesyonel Araç Bakımı Herşey Dahil 309 tl.

• batkent B kullanıcısına yanıt
    Verilen hizmetten madem memnun kalmadınız önermezsiniz olur biter üstelik firma sahibi -varsa- hata bunu kabul ediyor ve aracı tekrar getirmenizi söylüyor. Buna rağmen siz aracınızı götürmeyip üstüne karalama kampanyası başlatıyorsunuz. Adamlar yanlış bir uygulama yapmışsa telafi edecekler. Yaşanan tüm olayı bir kenara bırakıp size aracınızı getirin tekrar bakalım diyen birini tehtid ediyorsunuz. Emeğe saygı lütfen. Size Turan Güneş bulvarı üzerinde Car Fusion Oto yıkamayı tavsiye ediyorum aracınızın pasta cilası yapılırken bir üst katında ki psikologta güzel zaman geçireceğinizi düşünüyorum. İyi günler.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.