Şimdi Ara

Ankara Profesyonel Araç Bakımı Herşey Dahil 309 tl. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
73
Favori
50.795
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ynssk

Merhaba. Aracınızın bakımını Castrol magnatec 5\30 tam sentetik yağ ile 350 TL ye yaparız. Ekstra olarak orjinal mazot filtreniz işçilik dahil 210 tl olur. Toplam 560 tl ödersiniz. En son motor temizliğinizi de yapıp sizi uğurlarız. Elektrik işleriniz için de yardımcı oluruz. Servis uyarısını da sileriz.

Alıntıları Göster
    Cumartesiyada pazar açık oluyor musunuz? yoğunuluğunuza göre bu hafat içigetirmeyi planlıyporum. randevu varmıdır son oalrak?

orjinalden kasıt Ford otosan parçası mıdır bu arada_?

• quote:

Orijinalden alıntı: cheem

Cumartesiyada pazar açık oluyor musunuz? yoğunuluğunuza göre bu hafat içigetirmeyi planlıyporum. randevu varmıdır son oalrak?

orjinalden kasıt Ford otosan parçası mıdır bu arada_?

Alıntıları Göster
    Cumartesi açığız. Pazar maalesef kapalıyız. Orjinal ürün evet Ford otosan oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8156ACF80

Kolay gelsin usta.2012 yaris sağ ön farı kırdı hanım.çıkma veya yan sanayi getirsem birşey yapabilirmisiniz?bu tarz bir hizmetiniz var mı
    Merhaba. Bize uğrayın. Mutlaka yardımcı oluruz. Parça da tedarik edebiliriz.

• Yakın Bir Zamanda Uğradık Kendisine İlgi ve Alaka Kusursuz du Çok Yardımcı Oldu Kendisine Teşekkür Ediyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzhnozdmr0642

Yakın Bir Zamanda Uğradık Kendisine İlgi ve Alaka Kusursuz du Çok Yardımcı Oldu Kendisine Teşekkür Ediyorum
    Sevgili dostumuz çok teşekkür ederiz. Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle 😀

• Sevgili dostlarımız kışlık bakımlarınız için bize uğramayı unutmayın. Antifirizlerinizin kontrolleri ücretsiz😀

• Selamlar. 3008 için 5/30 yağ ile bakım maliyeti ne olur hocam? Cuma gelmeyi düşünüyorum. Mazot filtresi değişmeyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canverse

Selamlar. 3008 için 5/30 yağ ile bakım maliyeti ne olur hocam? Cuma gelmeyi düşünüyorum. Mazot filtresi değişmeyecek.
    Aracınızın modeli nedir

• Forumdan bir müşterimizin motoru yenileniyor (Ford focus)

Ankara Profesyonel Araç Bakımı Herşey Dahil 309 tl.
    Ankara Profesyonel Araç Bakımı Herşey Dahil 309 tl.

• Skoda rapid 1.6 TDI(CAY) motor bakım mazot filtresi hariç ne kadar tutuyor? Malzeme olarak ne kullanıyorsunuz? Ona göre gelmek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laumexs -- 26 Eylül 2019; 0:7:10 >
  • Caslantas kullanıcısına yanıt
    parçaları nerden aldınız? İnternet sitesi mi?

• Yunus bey ve ekibine çok teşekkür ederim, aracımın ön fren disklerinin tornası için gittiğim dükkanlarından epey bir sohbet ve bilgi paylaşımı neticesinde keyifle ayrıldım. Ücret olarak 100TL alındı. Motoru temizlemeleri ve aracı kontrol ederek ileride sıkıntı çıkarabilecek yerler hakkında bilgi vermeleri de çok ince bir davranıştı.

• İyi günler iyi çalışmalar. Peugeot 308 - 2011 dizel otomatik 131000 km aracıma yağ bakımlarını yaptırmak istiyorum. Fiyat ve ürün markaları hakkında biilgi verebilir misiniz? Ayrıca triger setini de değiştirmek istesek maaliyet ne kadar olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: Oguzhantasci

İyi günler iyi çalışmalar. Peugeot 308 - 2011 dizel otomatik 131000 km aracıma yağ bakımlarını yaptırmak istiyorum. Fiyat ve ürün markaları hakkında biilgi verebilir misiniz? Ayrıca triger setini de değiştirmek istesek maaliyet ne kadar olur?
    Merhaba. Sizin aracınızın periyodik bakımını Castrol 5\30 yağ ile birlikte 350 tl olur. Filtreleri bocsh ya da orijinal kullanıyoruz.
    Triger setiniz ile birlikte su devirdaim, v kayışı ve uç bilyesı set olarak değişmesi tavsiye olunur. Bu şekilde işçilik dahil orjinal parçalarla aracınız euro 5 ise 950 tl ödersiniz. Aracınız euro 4 ise 900 tl ödersiniz.
    Özelden cevap vermiştim ama şeffaflık ilkemiz gereği herkes fiyatları görsün diye buradan da yazıyorum😀
    Saygılarımızla

• quote:

Orijinalden alıntı: laumexs

Skoda rapid 1.6 TDI(CAY) motor bakım mazot filtresi hariç ne kadar tutuyor? Malzeme olarak ne kullanıyorsunuz? Ona göre gelmek istiyorum.
    Merhaba. Aracınızın periyodik bakımı Castrol magnatec 5\30 yağ ile birlikte bocsh marka filtrelerle 350 tl olur. Eğer filtreleri mann ve mahle isterseniz 400 tl olur.

• Merhaba
    Skoda octavia 1.6 dizel otomatik 2015 model
    Devirdaim pompası ve antifirz değişikliği kaç paradır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Chembond

Yunus bey ve ekibine çok teşekkür ederim, aracımın ön fren disklerinin tornası için gittiğim dükkanlarından epey bir sohbet ve bilgi paylaşımı neticesinde keyifle ayrıldım. Ücret olarak 100TL alındı. Motoru temizlemeleri ve aracı kontrol ederek ileride sıkıntı çıkarabilecek yerler hakkında bilgi vermeleri de çok ince bir davranıştı.
    Sevgili dostumuz çok teşekkür ederiz. Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle 😀😀

• ynssk kullanıcısına yanıt
    3008 1.6 hdi 2011 model.
  • sioux kullanıcısına yanıt
    Orjinal parçaları Ankara genç opel'den aldım. Fiyat uyguna geldi. Yağı ve filtreleri internetten aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ynssk

Merhaba. Aracınızın periyodik bakımı Castrol magnatec 5\30 yağ ile birlikte bocsh marka filtrelerle 350 tl olur. Eğer filtreleri mann ve mahle isterseniz 400 tl olur.

Alıntıları Göster
    1.6 TDI(CAY) motora Castrol magnatec 5\30 yağ koyulduğunu ilk defa sizden duyuyorum. Bu motora spesifikasyonları sağlayan Castrol serisinden EDGE 5W-30 LL harici yağ koyulmaz.

Castrol EDGE 5W-30 LL ONAY VE SPESİFİKASYONLAR
    ACEA C3
    VW 504.00
    VW 507.00
    MB-Approval 229.31/ 229.51

Yağ konusunda ilgisiz olsam gelip tavsiyeniz üzerine uygun diye periyodik bakımda magnatec koyulsa hata yapmış olacaktım. Kolay gelsin. Sanırım pek içime sinmedi verdiğiniz bakım hizmeti.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.