Şimdi Ara

Ankara Profesyonel Araç Bakımı Herşey Dahil 309 tl. (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
73
Favori
50.797
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Geçtiğimiz haftalarda Alesta Otomotivde Auris marka aracıma 60.000 bakımını yaptırdım. Tamamen orijinal parçalarla bakım yapıldı. Araç detaylı incelendi. Yunus Bey ve ekibi işini titizlikle ve çok kaliteli şekilde yaptılar. Gayet memnun ayrıldım.

• Merhabalar. Toyota corolla 2006 1.4D4D km:213.000 yağ bakımını yaptırmak istiyorum. Mazot ve polen filtresi değişmeyecek, kullanacağınız malzeme markası ve fiyat bilgisi alabilirmiyim
  • Alesta Otoya Yunus Bey'le randevulaşarak sabah balata değişimi ve disk kontrolü için uğradım. Sağolsun kendisi hangi yedek parçaların olabileceğini alternatifleriyle birlikte bana sundu. 2009 207 peugeot model aracım için disk ve balataları seçerek hızlı ve garantili bir şekilde yaptılar. Toplamda bu işlemler için 500₺ Ücreti vade farksız kredi kartına taksitli bir şekilde yaptılar.

Ufak bir geri bildirimde bulundum kendisi çok güzel karışıladı. İlgileri için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ESTABLISHMENT

Geçtiğimiz haftalarda Alesta Otomotivde Auris marka aracıma 60.000 bakımını yaptırdım. Tamamen orijinal parçalarla bakım yapıldı. Araç detaylı incelendi. Yunus Bey ve ekibi işini titizlikle ve çok kaliteli şekilde yaptılar. Gayet memnun ayrıldım.

Sevgili dostumuz çok teşekkür ederiz. Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle 😀 😀
  • Yunus bey merhabalar iyi geceler. Aracımın bakımı geldi de bmw e60 520d 2008 için yağ bakımı ve mazot filtresi dahil fiyat alabilir miyim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • merhaba 2013 fluence 95 bin(dizel) bakımı için fiyat alabilir miyim?

• merhaba, 2017 model corolla araç için balata değişim ücretininiz ne kadar ? balatanın markasını yazarsanız sevinirim.

• Merhabalar Toyota Yaris 2009 120 bin bakımı için fiyat alabilir miyim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Linea 1.3 devirdayim değişimi nekadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben götürdüm aracımı şimdilik ilk karşılama güzeldi arkadaşlar detayları yazarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yunus bey konunuz kaldırılmış sanırım.
    Foruma hizmet vermeyecek misiniz artık?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sar1Lac1 kullanıcısına yanıt
    Özelden yazanlara cevap vermeye devam edeceğim. Ücret konusunda anlaşamadığımız için sponsorluk işi bitti. Biz aynı kurumsal anlayışla hizmet vermeye devam edeceğiz.

• Fiyatlar güncel değil sanırım.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.