Şimdi Ara

Ankara Profesyonel Araç Bakımı Herşey Dahil 309 tl. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
73
Favori
50.795
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: özgür0640

Buradan okuduğum yorumlarla bugün yunus beyin dükkanına gittim. Geç saat olmasına ve yoğun olmasına rağmen yardımcı oldu sağolsun. Ön diskler torna yapıldı ve fren balataları değiştirildi. Çok memnun kaldım. Yunus bey ve ekibine gönül rahatlığı ile aracınızı emanet edebilirsiniz. Tüm çevreme de tavsiye edeceğim.
    Sevgili dostumuz çok teşekkür ederiz. Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratadiguzel

İşletmenin sahibi Yunus Bey son derece ilgil biri.
    Yetki Servis kalitesinin üzerinde hizmet alıyorsunuz. fiyat konusunda yetkili servise göre neredeyse dört de bir kadar ödeme yapıyorsunuz. Değiştirilen parçalar kutusunda teker teker size gösteriliyor. Aklınızda soru kalmıyor. Saolsunlar çok düzgün insanlar. İşleri rastgelsin.
    Sevgili dostumuz çok teşekkür ederiz. Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle 😀

• Sevgili dostlarımız yoğun bir günü geride bıraktık. İlginize teşekkür ederiz. 😀

• Kaporta, boya, tamir, bakım ve Hasar Danışmanlığı işlerinde hizmetinizdeyiz. Yunus 05418968852

• Yaklaşık 2 hafta önce aracımı bakıma götürdüm aslında 8-9 yıldır gittiğim kendi ustam vardı. burada ki yorumlara bakarak Yunus beyi tercih ettim iyi kide etmişim :) Güler yüzlü samimi olduğu için teşekkür ederim. Hasret kalmışız güler yüzlü insanlara.

Aracım getz idi. yağ kaçağı vardı ve normal bakım yaptırdım, aracı lift ile kaldırıp her şeyini kontrol ediyorlar.. Yunus bey ve ekibine teşekkür ederim aklınızda soru işareti kalmıyor. Ne yaptırmak istiyorsanız size anında fiyat çıkarıyor uyarsa yaptırıyorsunuz kendi aracıma kaporta için fiyat aldım Yunus beyden tekrar dükkana uğrayacağım inşallah

Sanayiden için rahat bir şekilde ayrılmak önemli ben içim rahat bir şekilde ayrıldım. Fiyatların uygun olması yanında işçiliğinde güzel olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sar1Lac1 -- 25 Ekim 2019; 12:2:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sar1Lac1

Yaklaşık 2 hafta önce aracımı bakıma götürdüm aslında 8-9 yıldır gittiğim kendi ustam vardı. burada ki yorumlara bakarak Yunus beyi tercih ettim iyi kide etmişim :) Güler yüzlü samimi olduğu için teşekkür ederim. Hasret kalmışız güler yüzlü insanlara.

Aracım getz idi. yağ kaçağı vardı ve normal bakım yaptırdım, aracı lift ile kaldırıp her şeyini kontrol ediyorlar.. Yunus bey ve ekibine teşekkür ederim aklınızda soru işareti kalmıyor. Ne yaptırmak istiyorsanız size anında fiyat çıkarıyor uyarsa yaptırıyorsunuz kendi aracıma kaporta için fiyat aldım Yunus beyden tekrar dükkana uğrayacağım inşallah

Sanayiden için rahat bir şekilde ayrılmak önemli ben içim rahat bir şekilde ayrıldım. Fiyatların uygun olması yanında işçiliğinde güzel olması
    Sevgili dostumuz çok teşekkür ederiz. Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle 😀😀

• Sevgili dostlarımız 28 Ekim pazartesi günü ve 29 Ekim Salı günü akşam 19.00 a kadar açık olacağız inşallah. Bekleriz😀

• Yaklaşık 2 ay önce 2017 Astra periyoduk bakımını Yunus Bey'in işletmesinde yaptırdım. Kendisi gerek güler yüzü gerekse titizliği ile "sanayi esnafı" algılarını kırıyor. Bu vesile ile kendisine teşekkür ederim. Şimdi sırada balata değişimlerinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sebtom

Yaklaşık 2 ay önce 2017 Astra periyoduk bakımını Yunus Bey'in işletmesinde yaptırdım. Kendisi gerek güler yüzü gerekse titizliği ile "sanayi esnafı" algılarını kırıyor. Bu vesile ile kendisine teşekkür ederim. Şimdi sırada balata değişimlerinde.
    Çok teşekkür ederiz. Araba ile ilgili herşey için aklınıza biz gelmek istiyoruz😀 Saygılarımızla

• Buradan yazılan yorumlar ve görüşler ile nasıl düzgün ve iyi bir insan olduğunuzu özelden yaptığınız yardım ve yorumla kanıtlamış oldunuz

Bir gün yolum düşerse gelip tanışıp çayınızı içmek isterim değişmemeniz dileğiyle hayırlı işler bol kazançlar dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: dadas2558

Buradan yazılan yorumlar ve görüşler ile nasıl düzgün ve iyi bir insan olduğunuzu özelden yaptığınız yardım ve yorumla kanıtlamış oldunuz

Bir gün yolum düşerse gelip tanışıp çayınızı içmek isterim değişmemeniz dileğiyle hayırlı işler bol kazançlar dilerim
    Çok teşekkür ederiz. Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle 😀

• 29 Ekimde açık olduğunu görünce aklımda Anıtkabir ziyareti varken Yunus usta ile tanışmak ve normal yağ filtre bakımı yaptırmak için telefonlaşıp uğradım dükkanına. Aracım focus, önce motoru temizlendi, orijinal ürünlere dikkat ederek bakım yapıldı. Ustam parçaları takarken, hoş sohbetle forumun kulağını çınlatarak çayımızı içtik. Ayrıca Disk, balata, buji gibi aklıma gelen parçaları kontrol edip ustam bilgi verdi, sağolsun. İlk defa değilde yıllardır tanıdığım bir arkadaşın dükkanına uğramış gibi rahat bir şekilde dükkandan ayrıldım. teşekkür ediyorum ilginize, hayırlı işler diliyorum.
    Yalnız dükkana bir lift daha şart ;)
  • yunus bey selamlar 2010 hyundai getz 1.4 benzinli için termostat var mı elinizde? varsa orjinal ve yan sanayi fiyatları nedir işçilik dahil? yarın sabah gelsek hemen halletme şansınız var mı yola çıkmadan yaptırmak isterim.
  • Merhaba hocam honda covic fc5 0w20 motul yada eneos yağ ile fiyat alabilir miyim birde sanziman yagi degisiyor musunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydiin

29 Ekimde açık olduğunu görünce aklımda Anıtkabir ziyareti varken Yunus usta ile tanışmak ve normal yağ filtre bakımı yaptırmak için telefonlaşıp uğradım dükkanına. Aracım focus, önce motoru temizlendi, orijinal ürünlere dikkat ederek bakım yapıldı. Ustam parçaları takarken, hoş sohbetle forumun kulağını çınlatarak çayımızı içtik. Ayrıca Disk, balata, buji gibi aklıma gelen parçaları kontrol edip ustam bilgi verdi, sağolsun. İlk defa değilde yıllardır tanıdığım bir arkadaşın dükkanına uğramış gibi rahat bir şekilde dükkandan ayrıldım. teşekkür ediyorum ilginize, hayırlı işler diliyorum.
    Yalnız dükkana bir lift daha şart ;)
    Sevgili dostumuz çok teşekkür ederiz. Planlarımızın ilk sırasında ikinci lift var. Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: casual07

yunus bey selamlar 2010 hyundai getz 1.4 benzinli için termostat var mı elinizde? varsa orjinal ve yan sanayi fiyatları nedir işçilik dahil? yarın sabah gelsek hemen halletme şansınız var mı yola çıkmadan yaptırmak isterim.
    Merhaba termostat değişimi için toplam 110 tl ödersiniz. Marka magnetti marelli

• quote:

Orijinalden alıntı: hyasing40

Merhaba hocam honda covic fc5 0w20 motul yada eneos yağ ile fiyat alabilir miyim birde sanziman yagi degisiyor musunuz?
    Merhaba. Aracınızın periyodik bakımını eneos 0\20 yağ ile birlikte toplam 370 TL ye yapabiliriz. Filtreler orjinal, bocsh ya da blueprint olur. Otomatik şanzıman yağını maalesef değiştirmiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 4 Kasım 2019; 11:4:50 >
  • Yunus bey merhaba. 2012 aveo 1.3 cdti dizel arabam için. arıza kodlarını okuyan cıhazınız varmı .sıradan cihazlar okumuyor obd dtfx cihazı deniliyor bilgilize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragon111

Yunus bey merhaba. 2012 aveo 1.3 cdti dizel arabam için. arıza kodlarını okuyan cıhazınız varmı .sıradan cihazlar okumuyor obd dtfx cihazı deniliyor bilgilize.
    Merhaba. Maalesef bahsettiğiniz cihaz Bizde yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yunus usta merhabalar, hyundai Elentram var 2014 far temizleme olması gerekiyor. Fiyatınız nedir acaba.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.