Şimdi Ara

Ankara Profesyonel Araç Bakımı Herşey Dahil 309 tl. (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
73
Favori
50.795
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yunus bey merhaba, fiesta benzinli 2015 model triger değişimi için malzemelerin markası ile birlikte fiyat verebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sar1Lac1 -- 4 Ağustos 2020; 10:44:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilkentli06

15 inç hocam dördünüde boyatmayı düşünüyorum.

Lastikleri söküp öyle boyarız. Sonrasında balans ayarını da yaptırıp takarız. Toplam 400 tl ödersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sar1Lac1

Yunus bey merhaba, fiesta benzinli 2015 model triger değişimi için malzemelerin markası ile birlikte fiyat verebilir misiniz?
    Merhaba Triger seti ile birlikte su devirdaim pompası ve v kayışının da değişmesi tavsiye edilir. Fomoco marka orjinal ürünlerle işçilik dahil 1200 tl ödersiniz. Dayco marka (peugeot un orjinaldir) olursa 1100 tl ödersiniz. Kredi kartına komisyonsuz taksit de yapabiliriz.

• ynssk kullanıcısına yanıt
    Ne kadar sürer hocam peki sabah gelsek akşama alabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilkentli06

Ne kadar sürer hocam peki sabah gelsek akşama alabilir miyiz?
    İşlemi biraz uzun. Birgün sabah bırakırsanız ertesi gün akşama teslim edebiliriz.

• Bugün tekrar periyodik bakım ve triger seti için Yunus ustanın yanındaydım.Temiz bir şekilde bakımlar yapıldı, trigger seti garantili bir şekilde değişti. Tüm işlemler bilgilendirilerek yapılıyor, gönül rahatlığıyla hem tamiratınız yapılıyor hem de araca dair içinizde hiçbir şüphe bırakılmıyor.

• Yunus Bey merhaba, aracım 1.6 tdci 2017 model 95 hp focus. Malzemeleri kendim aldığım taktirde (yağ, polen, hava filtresi ve yağ ve ön arka balatalar) periyodik bakım ve ön-arka balata değişimi kaç liraya gelir acaba?

Açıkçası balatanın durumu nasıl bilmiyorum, alırken f-ekspertiz bakmış uygun durumda olduğunu söylemişti ancak arka teker düşük hızlarda sürtünme benzeri ses yapıyor. Araç 1 saat kadar toprak yolda kullanıldı, sorduğum kişiler bir şey kaçmış olup o yüzden ses çıkabileceğini de söylediler ancak kontrol edilmesi lazım. Bu işlemi de yapar mısınız acaba?

Son olarak, ön yolcu kapısı dış açma kolunda küçük parmak ucu kadar bir yerde deformasyon olmuş. Sanırım otoparkta falan birisi sertçe kapı çarptı. Bunu da giderebilir misiniz? (Aracım beyaz renk)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bacala -- 11 Ağustos 2020; 9:16:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bacala

Yunus Bey merhaba, aracım 1.6 tdci 2017 model 95 hp focus. Malzemeleri kendim aldığım taktirde (yağ, polen, hava filtresi ve yağ ve ön arka balatalar) periyodik bakım ve ön-arka balata değişimi kaç liraya gelir acaba?

Açıkçası balatanın durumu nasıl bilmiyorum, alırken f-ekspertiz bakmış uygun durumda olduğunu söylemişti ancak arka teker düşük hızlarda sürtünme benzeri ses yapıyor. Araç 1 saat kadar toprak yolda kullanıldı, sorduğum kişiler bir şey kaçmış olup o yüzden ses çıkabileceğini de söylediler ancak kontrol edilmesi lazım. Bu işlemi de yapar mısınız acaba?

Son olarak, ön yolcu kapısı dış açma kolunda küçük parmak ucu kadar bir yerde deformasyon olmuş. Sanırım otoparkta falan birisi sertçe kapı çarptı. Bunu da giderebilir misiniz? (Aracım beyaz renk)
    Merhaba. Periyodik bakım için 110 tl ödersiniz. Motor temizliği de dahildir. Balata değişimi önler için 50 tl ve arkalar için 50 tl olmak üzere toplam 100 tl dir. Balatalarınızı kontrol ederiz. Toz ve küçük taşlardan da ses yapabilir. İhtiyaç varsa size bildiririz. Rütuş işinizi de ücret almadan hallederiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: nucleosity

Bugün tekrar periyodik bakım ve triger seti için Yunus ustanın yanındaydım.Temiz bir şekilde bakımlar yapıldı, trigger seti garantili bir şekilde değişti. Tüm işlemler bilgilendirilerek yapılıyor, gönül rahatlığıyla hem tamiratınız yapılıyor hem de araca dair içinizde hiçbir şüphe bırakılmıyor.
    Sevgili dostumuz çok teşekkür ederiz. Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle 😀 😀

• Merhaba, siyah Clio 4 aracım için pasta-cila ücretini öğrenebilir miyim? Ek olarak tek farın çizik giderme işlemi yapılacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: techaddict

Merhaba, siyah Clio 4 aracım için pasta-cila ücretini öğrenebilir miyim? Ek olarak tek farın çizik giderme işlemi yapılacak.
    Merhaba. Pasta, cila ve boya koruma şeklinde toplam 400 tl ye yapıyoruz. Siyah renkte kılcal çizikler pasta yapılsa da yakından belli olur. O yüzden sadece bu işi yapan bir yerden garanti alarak yaptırısanız daha iyi olur kanaatindeyiz.

• ynssk kullanıcısına yanıt
    Far temizleme ücretiniz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: techaddict

Far temizleme ücretiniz nedir?
    Çift far dıştan temizleme ücretimiz 80 tl dir

• Konumuz günceldir

• Merhabalar hocam, 2009 1.3 benzin Toyota Yaris'im var. Araba 103 bin kilometrede. Yıllık bakım için gelmeyi düşünüyorum. Geçen seneki usta bu yıl için balataları da değiştiririz demişti. Ortalama ne kadara mal olur acaba.

Teşekkürler, iyi çalışmalar
    Ankara Profesyonel Araç Bakımı Herşey Dahil 309 tl. ,

• quote:

Orijinalden alıntı: Guurkan

Merhabalar hocam, 2009 1.3 benzin Toyota Yaris'im var. Araba 103 bin kilometrede. Yıllık bakım için gelmeyi düşünüyorum. Geçen seneki usta bu yıl için balataları da değiştiririz demişti. Ortalama ne kadara mal olur acaba.

Teşekkürler, iyi çalışmalar
    ,
    Castrol gtx 10 40 motor yağı ile birlikte hava filtresi, yağ filtresi ve polen filtresi değişimi yapacağız. Tüm kontroller ve motor temizliği de fiyata dahil olmak üzere toplam 330 tl ödersiniz. Balatalar için orta kalite birebir değişim garantili birşey takarsak işçilik dahil 170 tl ödersiniz. Daha ucuzu ya da daha pahalısı isteğinize göre var.

• Yunus bey , araç 2008 doblo 1.3 dizel sağ amortisör üst takozu değişecek. Acaba orjinal parça ve işçilik fiyatı ne olur. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhan1966

Yunus bey , araç 2008 doblo 1.3 dizel sağ amortisör üst takozu değişecek. Acaba orjinal parça ve işçilik fiyatı ne olur. Teşekkürler.

Merhaba. Orjinal opar kullanacağız. İşçilik dahil 230 tl ödersiniz.
  • Merhabalar, 2015 opel corsa e kasa 1.4 benzin lpg li manuel vites aracım 85 bin km de yağ bakımı zamanı geliyor bakım yaptırcam, hangi işlemler uygulancak kullanılcak ürün markaları nedir ve fiyat alabilirmiyim duruma göre getirip aracımı yaptırmayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: anil0640

Merhabalar, 2015 opel corsa e kasa 1.4 benzin lpg li manuel vites aracım 85 bin km de yağ bakımı zamanı geliyor bakım yaptırcam, hangi işlemler uygulancak kullanılcak ürün markaları nedir ve fiyat alabilirmiyim duruma göre getirip aracımı yaptırmayı düşünüyorum
    Merhaba. Aracınızın bakımını castrol magnatec 5 30 tam sentetik yağ ile yaparız. Hava filtresi, yağ filtresi ve polen filtresi değişimi yapacağız. Önce aracınızı lifte kaldırıp detaylı kontrol ederiz. Sonrasında bakımınızı yaparız. Sonrasında motor temizliğini yapıp servis sıfırlamasını da yaparak sizi uğurlarız. Toplam 420 tl ödersiniz. Filtrelerimiz bosch ya da orjinal olur. Saygılarımızla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 27 Ocak 2021; 13:53:35 >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.