A

Yüzbaşı
12 Ocak 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 0)
Gönderileri
hocam işaretlediklerimin hepsini iade alabilirsiniz,
yapacağınız işlemler;
1-Krediyi kullan bütün masrafları kessinler,
2- Hesabından kestiklerinde hepsinin dekontuna ulaş,
3- Sorun çözelim vakıfbank yazın google a, orda durumunuzu açıklayın.
..... tarihinde kullanmış olduğum kredi sözleşmesinde bulunan ferdi kaza sigortası, işsizlik sigortası, ......... sigortası, full paket vs paketlerin iptal edilerek kesilen tutarların tarafıma iadesini istiyorum şeklinde bir yazı gönderin.
4- Bu yazı sonunda size mail gelcek ....... numaralı başvurunuz değerlendirilmektedir diye.
5- 1-2 gün sonunda büyük ihtimal bankadan olumsuz cevap gelcek,
6- Olumsuz cevabı aldıktan sonra;
sigortalar için;
https://www.turkiye.gov.tr/hm-sigortacilik-sikayet-basvuru-ve-takip
full paket gibi paketler için ise;
https://www.turkiye.gov.tr/tbb-bireysel-musteri-hakem-heyeti
buralara başvuru yapıyorsunuz;
...... tarihinde çekmiş olduğum kredi sonucu hesabımdan ........ tutarında kesintiler oldu, ....... tarihinde ..... numaralı başvurum neticesinde olumsuz cevap aldım bu sigorta ve paketlerin iptal edilerek tarafıma iadesini istiyorum.. şeklinde başvuru yapıyorsunuz.
7- Sigortacılık kurumuna yaptıgınız basvuru;
aynı gün bankaya iletiliyor ortalama 3 iş gününde iptal ediliyor para iadesi oluyor,
bddk ya yaptıgınız basvuru ise;
ortalama 7-10 iş günü arasında iptal edilerek para hesabınıza yatırılıyor.
Gelelim hayat sigortasına, hayat sigortasını kanunlar gereği bankada yaptırmak zorunda değilsin, kredi kullandıktan sonra herhangi bir sigorta şirketinden aynı teminatlar ve aynı tarihte bitecek şekilde hayat sigortası yaptırıyorsun mesela bankada sizden 1000 tl aldılarsa dışarda 400 çıktığını varsayalım, dışardan 400e yaptırıyorsunuz bankaya gidip ben aynı teminatlar ve aynı tarihleri kapsayan daha uyguna hayat sigortası yaptırdım sizden yaptırdığım hayat sigortasını iptal etmek istiyorum kardeşim diyorsunuz biraz vırın kırından sonra hayat sigortasınıda iptal ediyorlar. yazacaklarım bu kadar bankaların soygun yapmasına izin vermeyin. Zaten ihtiyacı olan kredi kullanıyor adamın parası olsa, zor durumda olmasa kredi kullanmaz bankalarda ihtiyacı olan görünce çöküyorlar bu yazdıklarımı hiç üşenmeden yapın alın paralarınızı geri.
bu arada tahsis ücretide 1000de 5i geçemez fazla alırlarsa onun içinde başvurun 😂
merhaba arkadaşlar, ankara'da iftar için güzel mekan tavsiyesi olanlar yazarsa sevinirim.
Merhabalar arkadaslar ankara eryamanda 1+1 yada 2+1 ev alip kiraya vermek istiyorum satan varsa görusebiliriz. Toyota corolla 2016 model aracim var onunla takasda yapabiliriz aracimi satip uste kredi cekipde alabilirim evinizi.
Merhabalar arkadaslar android telefonuma gbt numara sorgulama (yesil renkli bir program) yuklemek istiyorum. Ios da varken androidde suan icin yok google play de cikmiyor apk olarak yukleniyor android lere ama apk sini bulamadim yardimci olabilecek varmi arkadaslar..
2005 model honda jazz aracimi nisan ayinda sattim yeni aldigim aracima malesef boyutlari olmuyor. O yüzden satmis oldugum honda jazz aracimin kışlık lastiklerini satmak durumundayım.
**Continental contiwinter ts790 modeli 185\55\15 ebatlarinda kışlık lastik birkac ay kullanıldı çok iyi durumda
**honda jazz 2005 model orjinal stepnede var elimde hala üzerindeki çizgileri var 1 kere lastikciye gidene kadar kullandık yaklasık 3 km.  ankara eryamandayım şehir dışından isteyene kargo ile gönderebilirim bu işin ticaretini yapmıyorum devlet memuruyum yeni aracım için uygun olsa satmazdım zaten.
Lastikler için 400 tl stepne için 150 tl fiyat düşündüm ihtiyacı olan arkadaşlar burdan ulaşabilir.
2005 model honda jazz aracimi nisan ayinda sattim yeni aldigim aracima malesef boyutlari olmuyor. O yüzden satmis oldugum honda jazz aracimin kışlık lastiklerini satmak durumundayım.
**Continental contiwinter ts790 modeli 185\55\15 ebatlarinda kışlık lastik birkac ay kullanıldı çok iyi durumda
**honda jazz 2005 model orjinal stepnede var elimde hala üzerindeki çizgileri var 1 kere lastikciye gidene kadar kullandık yaklasık 3 km.  ankara eryamandayım şehir dışından isteyene kargo ile gönderebilirim bu işin ticaretini yapmıyorum devlet memuruyum yeni aracım için uygun olsa satmazdım zaten.
Lastikler için 400 tl stepne için 150 tl fiyat düşündüm ihtiyacı olan arkadaşlar burdan ulaşabilir. Whatsapp dan resimleri atabilirim burdan resim yuklemek zor oluyo
**honda jazz 2005 model orjinal stepnede var elimde hala üzerindeki çizgileri var 1 kere lastikciye gidene kadar kullandık yaklasık 3 km. ankara eryamandayım şehir dışından isteyene kargo ile gönderebilirim bu işin ticaretini yapmıyorum devlet memuruyum yeni aracım için uygun olsa satmazdım zaten.
Lastikler için 450 tl stepne için 150 tl fiyat düşündüm ihtiyacı olan arkadaşlar burdan ulaşabilir. Ciddi dusunenlere whatsapp dan lastik fotograflarini atabilirim. Stepne satıldı lastikleride 450 tl ye düşürdüm ilk gelen alır
**honda jazz 2005 model orjinal stepnede var elimde hala üzerindeki çizgileri var 1 kere lastikciye gidene kadar kullandık yaklasık 3 km. ankara eryamandayım şehir dışından isteyene kargo ile gönderebilirim bu işin ticaretini yapmıyorum devlet memuruyum yeni aracım için uygun olsa satmazdım zaten.
Lastikler için 550 tl stepne için 150 tl fiyat düşündüm ihtiyacı olan arkadaşlar burdan ulaşabilir. Ciddi dusunenlere whatsapp dan lastik fotograflarini atabilirim.
Arkadaslar yarin karar vermek zorundayim brc 1850 tl. mtm kit 2000 tl. Mtm kit brc yi ureten firmanin kendi urunuymus tavsiye ediyolar sizce hangisini tercih etmeliyim ne fark var arada bilenler yardimci olursa sevinirim
Arkadaslar 1.33 life toyota corolla aracim 2000 km oldu pazartesi lpg taktircam. Brc ye karar verdim gibi biraz arastirdigimda brc nin kitleri varmis (my 11- sequent32 vb. Gibi) siz hangisinden taktirdiniz. Yada hangisi daha iyidir hangisini tavsiye edersiniz. Obd li brc varmi acaba? Birde simit tup yaptirinca stepne acikta kalcak bu sorunu yasamamak icin ince silindir tüp taktirmayi dusunuyorum bagajda koltugun arkasinda dar kisima sigarmi sizce? ince silindirin artisi eksisi nedir acaba? Son olarak yakit dolum yeri bazi araclarda benzin dolun yerinin yanina yapılmis olarak gordum bizim araclarda oyle bir secenegimiz varmi yapilabilirmi?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 578
İkinci El Bölümü Mesajları: 64
Konularının görüntülenme sayısı: 7.936 (Bu ay: 219)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 53 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.