Şimdi Ara

Ankara Profesyonel Araç Bakımı Herşey Dahil 309 tl. (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
73
Favori
50.796
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dashwood

çok teşekkür ederim. bir de benzin filtresi ve fren hidroliği de değişmesi gerekir mi?

Alıntıları Göster
    Benzin filtresi yeni nesil araçların çoğunda depoya gömülü olarak geldiği için değişmiyor. Ama sizin aracınızda tam emin değilim. Önü geldiğinizde bakalım. Fren hidroliğiniz ve diğer tüm aksamları kontrol ettikten sonra daha net söyleyebiliriz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dashwood

çok teşekkür ederim. bir de benzin filtresi ve fren hidroliği de değişmesi gerekir mi?

Alıntıları Göster
    Müsait zamanınızda bize uğrarsanız aklınızda hiç soru işareti kalmayacağına söz veririrz. 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ynssk kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim

• 4 disk 4 balata için ilerleyen zamanda uğramayı düşünüyorum. Farklı ildeyim malum gidişat bir yere gidemiyoruz.
    Disk değişim ücretiniz torna ile aynı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: dublex06

Tesekkur ederim
    Rica ederiz. Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle

• quote:

Orijinalden alıntı: by_bozkurt

4 disk 4 balata için ilerleyen zamanda uğramayı düşünüyorum. Farklı ildeyim malum gidişat bir yere gidemiyoruz.
    Disk değişim ücretiniz torna ile aynı mı?
    Evet aynıdır.

• İstanbul'un size ihtiyacı var Ustam :) Ne olur bi şube açsanız :) Burada her sanayiden çıktığımızda yüzümüz asık cebimiz boş, üşümüş, ayakta kalmaktan yorulmuş şekilde dönüyoruz evimize...
    İnşallah yolumuz düşer de yanınıza uğrarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hc_tr

İstanbul'un size ihtiyacı var Ustam :) Ne olur bi şube açsanız :) Burada her sanayiden çıktığımızda yüzümüz asık cebimiz boş, üşümüş, ayakta kalmaktan yorulmuş şekilde dönüyoruz evimize...
    İnşallah yolumuz düşer de yanınıza uğrarız.
    😀😀 Çok çok teşekkür ederiz. Nasibimiz de varsa İstanbulu çok seviyorum. Şimdilik sadece Ankara ya yoğunlaşmış durumdayız. Ankaraya yolunuz düşerse mutlaka ağırlamak isteriz.

• ynssk kullanıcısına yanıt
    Şube açacaksınız 2 kere değil 20 kere düşünün bence. Tarcanlar expertiz bile kalite düşmesin, güvensizlik olmasın diye şube açmıyor

• Aşağıdaki değişimler için toplam işçilik ücretli (Araç Marea ve bütün malzemeleri ben temin ettim) ne olur.

Ön alt salıncaklar
    Z rotlar
    İç aks körüğü değişimi
    Ön disklerin değişimi
    Yağ ve Yağ filtresi değişimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzzd -- 30 Nisan 2020; 11:4:55 >
  • Superb 1.4 Tsı için (2016 Model) 60.000 Bakımı yapılacak. Filtreler değişecek, yakıt filtresi dahil. Artı bujiler de değişecek fiyat alabilir miyim?
  • Merhaba. 5/40 yağ (5lt) dahil olan benzinli araç periyodik bakım fiyatı toplam kaça gelir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cibuti40

Superb 1.4 Tsı için (2016 Model) 60.000 Bakımı yapılacak. Filtreler değişecek, yakıt filtresi dahil. Artı bujiler de değişecek fiyat alabilir miyim?
    ustamız daha iyi bilir ama yakıt filtresi yok hocam :) passat 1.4 tsi bmt 125 de yok. şok olmuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flegga34

Şube açacaksınız 2 kere değil 20 kere düşünün bence. Tarcanlar expertiz bile kalite düşmesin, güvensizlik olmasın diye şube açmıyor
    Çok haklısınız. Şu an düşünmüyoruz zaten ama hayallerimiz yüksek😀

• quote:

Orijinalden alıntı: uzzd

Aşağıdaki değişimler için toplam işçilik ücretli (Araç Marea ve bütün malzemeleri ben temin ettim) ne olur.

Ön alt salıncaklar
    Z rotlar
    İç aks körüğü değişimi
    Ön disklerin değişimi
    Yağ ve Yağ filtresi değişimi
    Ön diskleriniz değişirken balatanız da değişir genelde. Tüm hepsini 350 tl ye yapabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cibuti40

Superb 1.4 Tsı için (2016 Model) 60.000 Bakımı yapılacak. Filtreler değişecek, yakıt filtresi dahil. Artı bujiler de değişecek fiyat alabilir miyim?
    Bakımınızda Castrol edge 5 30 titanyum serisini kullanırsak (wv bunu öneriyor) 5 litre alıyor diye biliyorum toplam 480 tl ödersiniz. Yakıt filtresi deponun içerisinde gömülü olduğu için değişmez. Bujiler için şase numarasını yazarsanız net rakam verebilirim. İridyum buji kullanılması gerekiyor. İşçilik dahil yaklaşık 300 tl civarı olması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: hc_tr

ustamız daha iyi bilir ama yakıt filtresi yok hocam :) passat 1.4 tsi bmt 125 de yok. şok olmuştum.

Alıntıları Göster
    Yakıt filtresi hiç yok değil de deponun içerisinde gömülü olduğu için değişmez. Long life filter diye geçiyor. Yeni nesil araçların birçoğunda bu şekilde oluyor. 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: emre7107

Merhaba. 5/40 yağ (5lt) dahil olan benzinli araç periyodik bakım fiyatı toplam kaça gelir?
    Aracınızın marka modeli olsaydı daha iyi olurdu ama piyasadaki normal segmentteki araçlardan biriyse bakımınız 5 litre yağ ile birlikte 420 tl olur. Tüm kontroller ve motır temizliğiniz de dahildir.
    Saygılarımızla

• quote:

Orijinalden alıntı: ynssk

Aracınızın marka modeli olsaydı daha iyi olurdu ama piyasadaki normal segmentteki araçlardan biriyse bakımınız 5 litre yağ ile birlikte 420 tl olur. Tüm kontroller ve motır temizliğiniz de dahildir.
    Saygılarımızla

Alıntıları Göster
    Megane 3. 1.6. Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre7107

Megane 3. 1.6. Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Biz teşekkür ederiz. Aracınızın 5 litre yağ aldığına emin misiniz ben megane 3 lerin 4 litre yağ aldığını biliyorum.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.