Şimdi Ara

Ankara Profesyonel Araç Bakımı Herşey Dahil 309 tl. (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
73
Favori
50.795
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ultraslanonur

Hocam merhaba 2011 1.3 cdti Opel astra yağ bakımı için ücret nedir kullanılan yağ hangisidir ?
    Merhaba. Aracınızın Castrol gtx dizel partiküllü 5 30 yağ ile bakımı 360 tl olur. Mazot filtresi her iki bakımda bir değişmesi gerekir.Geçen bakımda değişmemiş ise Toplam 520 tl olur. Filtrelerimiz bocsh ya da orjinal olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 8 Mart 2020; 19:54:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sak0575

merhaba, şase numarası ile parça aradığınız bir internet sitesi var mı?
    Merhaba. Maalesef yok. Tedarikçilerimizin sistemini kullanıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ynssk

Merhaba. Aracınızın Castrol gtx dizel partiküllü 5 30 yağ ile bakımı 360 tl olur. Mazot filtresi her iki bakımda bir değişmesi gerekir.Geçen bakımda değişmemiş ise Toplam 520 tl olur. Filtrelerimiz bocsh ya da orjinal olur.

Alıntıları Göster
    Saolun hocam yağ hep motul kullanmıştım ben yağı kendim getirsem kalan diğer ürünler sizden nedir fiyat (mazot filtresi geçen bakım değişti)

• Yağı siz getirirseniz 200 tl ödersiniz. İsterseniz motül yağ temin edebiliriz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de bugün öğleden sonra Yunus beyin yanına uğradım. İlgisine teşekkür etmek için yazıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: FisherOnLine

Ben de bugün öğleden sonra Yunus beyin yanına uğradım. İlgisine teşekkür etmek için yazıyorum.
    Sevgili dostumuz çok teşekkür ederiz. Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.😀

• Sevgili dostlarımız ilk sayfamızdaki fiyatlar her zaman günceldir. Bizde kötü sürpriz olmaz. Söz veriyoruz.

• Başka şehirde olup da bilgi almak isteyen dostlarımıza da elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.Önemli olan forum dayanışması

• Dün aracımın bakımı için gittim. Yunus Bey bakım esnasında araçla ilgili bilgiler paylaşarak genel durum hakkında bilgi verdi. Yaptığım bir kazada tampon ve farım kırıktı. Far ve tampon için yıldız sanayi sitesini dolaşacakken yunus bey olaya el attı ve beni bu dertten de kurtardı. :) arabaya atladık ve bir çıkmacıdan far aldık. Tabi pazarlığı benim yerime yunus bey yaptı ve gayet uygun bir fiyata farı aldık. Tampon onarımı ve farı da hallederek yola çıktım. Bu süreçte yardımları ve güler yüzü için tekrar teşekkür ediyorum. İl dısından gelip yetistirebilir miyim dedigim tüm isleri sayesinde uygun fiyatla hallettik. Fiyatlar uygun, hizmet kaliteli. Aracınizla ilgili bir problem varsa bir şekilde halledeceklerdir. Kesinlikle tavsiye ederim. Bir sonraki bakım için adresim belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pohofa -- 13 Mart 2020; 17:19:21 >

• Yunus bey merhaba,
    Yag, yag filtresi, mazot, hava ve polen filtreleri degisimi icin ne kadar iscilik odememiz gerekir? Parcalari kendim getirecegim.
    Arac 1.3 cdti astra h kasa otomatik.

• quote:

Orijinalden alıntı: erhun1988

Yunus bey merhaba,
    Yag, yag filtresi, mazot, hava ve polen filtreleri degisimi icin ne kadar iscilik odememiz gerekir? Parcalari kendim getirecegim.
    Arac 1.3 cdti astra h kasa otomatik.
    Merhaba aracınızı lifte kaldırıp detaylı kontrol ederiz.Size hepsini gösteririz. Bakımdan sonra motorunuzu da temizleyip sizi uğurlarız. Malzemeler sizden olursa mazot filtresi dahil işçilik için toplam 150 tl ödersiniz.

• Ben de cumartesi günü aracımı bakım için götürdüm. Tamponda çizikler vuruklar vardı, farın bağlandığı yerde kırık vardı, Yunus sağolsun hem bakımı halletti, hem diğer sorunları çözdü, arabasıyla evime bıraktı. Böyle esnaf bu zamanda gerçekten zor. Ama beni kazandı, başka ustaya gitmem artık. Tekrar teşekkür ederim herşey için Yunus.
  • Biraz gecikmeli de olsa Yunus Abi ile olan tecrübemi yazmak istedim. Yeni almış olduğum Citroen C5 bakımı için uğradım, yaklaşık iki hafta önce. Güzel sohbeti ve her aşamadaki bilgilendirmesi için kendisine teşekkür ediyorum. Kız arkadaşım ile gitmiş olmama rağmen üst kattaki oturma odası sayesinde hiçbir problem yaşamadık. Araca sanki kendi aracına bakarmış gibi baktığından emin olabilirsiniz.

Ön takımdan gelen ses için de sanayi içerisinde başka arkadaşına yönlendirdi ve oraya kadar da benimle eşlik etti sağolsun. Düzenli olarak gidip güvenle aracınızı teslim edeceğiniz birisi.

Teşekkürler hizmetin için, sonraki bakımda görüşmek üzere Yunus Abi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fimi

Biraz gecikmeli de olsa Yunus Abi ile olan tecrübemi yazmak istedim. Yeni almış olduğum Citroen C5 bakımı için uğradım, yaklaşık iki hafta önce. Güzel sohbeti ve her aşamadaki bilgilendirmesi için kendisine teşekkür ediyorum. Kız arkadaşım ile gitmiş olmama rağmen üst kattaki oturma odası sayesinde hiçbir problem yaşamadık. Araca sanki kendi aracına bakarmış gibi baktığından emin olabilirsiniz.

Ön takımdan gelen ses için de sanayi içerisinde başka arkadaşına yönlendirdi ve oraya kadar da benimle eşlik etti sağolsun. Düzenli olarak gidip güvenle aracınızı teslim edeceğiniz birisi.

Teşekkürler hizmetin için, sonraki bakımda görüşmek üzere Yunus Abi :)
    Sevgili dostumuz çok teşekkür ederiz. Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.😀😀

• quote:

Orijinalden alıntı: mavera71

Ben de cumartesi günü aracımı bakım için götürdüm. Tamponda çizikler vuruklar vardı, farın bağlandığı yerde kırık vardı, Yunus sağolsun hem bakımı halletti, hem diğer sorunları çözdü, arabasıyla evime bıraktı. Böyle esnaf bu zamanda gerçekten zor. Ama beni kazandı, başka ustaya gitmem artık. Tekrar teşekkür ederim herşey için Yunus.
    Sevgili dostumuz çok teşekkür ederiz. Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.😀😀

• quote:

Orijinalden alıntı: pohofa

Dün aracımın bakımı için gittim. Yunus Bey bakım esnasında araçla ilgili bilgiler paylaşarak genel durum hakkında bilgi verdi. Yaptığım bir kazada tampon ve farım kırıktı. Far ve tampon için yıldız sanayi sitesini dolaşacakken yunus bey olaya el attı ve beni bu dertten de kurtardı. :) arabaya atladık ve bir çıkmacıdan far aldık. Tabi pazarlığı benim yerime yunus bey yaptı ve gayet uygun bir fiyata farı aldık. Tampon onarımı ve farı da hallederek yola çıktım. Bu süreçte yardımları ve güler yüzü için tekrar teşekkür ediyorum. İl dısından gelip yetistirebilir miyim dedigim tüm isleri sayesinde uygun fiyatla hallettik. Fiyatlar uygun, hizmet kaliteli. Aracınizla ilgili bir problem varsa bir şekilde halledeceklerdir. Kesinlikle tavsiye ederim. Bir sonraki bakım için adresim belli.
    Sevgili dostumuz çok teşekkür ederiz. Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. 😀😀

• Sizlerin desteğiyle büyüyeceğiz inşallah.😀

• Stateskop ile motordaki anormal sesleri dinlerken...
    Ankara Profesyonel Araç Bakımı Herşey Dahil 309 tl.
    Ankara Profesyonel Araç Bakımı Herşey Dahil 309 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 19 Mart 2020; 12:28:59 >

• Sevgili dostlarımız mümkün olduğunca korona virüs önlemlerimizi aldık. Hizmet vermeye devam ediyoruz. Ne zaman isterseniz bekleriz.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.