Şimdi Ara

Ankara Profesyonel Araç Bakımı Herşey Dahil 309 tl. (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
74
Favori
50.776
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, Araç 2017 model toyota corolla, 40000 km bakımı olacak. Neler yaptırmak lazım? Ücreti ne olur acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Aracınızın motor yağı,hava filtresi,yağ filtresi ve polen filtresi her bakımda değişir. Castrol magnatec 5 30 yağ ile birlikte bakımınız 370 tl olur. Aracınızı lifte kaldırıp detaylı kontrol ederiz. Tüm işlemler için size bilgi veririz. En son motorunuzu da temizleyip sizi uğurlarız. Aracınız dizel ise mazot filtresi değişmiş mi o önemli.her iki bakımda bir değişmesi gerekir. Saygılarımızla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, Aracım 2009 model Peugeot 207 1,4 benzinli otomatik. Bakımını Yunus Bey'lerin servisinde yaptırma fırsatı buldum. Rutin batım işlemiydi(115.000KM). Kendileri gerçekten çok ilgili ve dürüst esnaflar. Değişecek tüm parçaları tek tek kutusundan çıkarıp sizinle paylaşıyorlar.Bu arada tüm parçaları orjinal olarak tedarik ettiler ve belirlemiş oldukları servis ücretinden asla fazlasını istemediler. Hatta karbonlu hava flitresinin bile farkını talep bile etmediler. Kullanılan yağları CASTROL bayi o gün dükkana getirdi. Kullanılan tüm yağlar yeni tarihliydi.(26.12.2019) Diğer ufak işlemlerde vardı.(Bagaj açma yeninin sıkışması gibi) Hiç bir ekstra ücret istemediler ve motorun iç kısmınıda temizleyip mutlu bir şekilde beni yolcu ettiler.Hiç tereddüt etmeden giderbilrsiniz tavsiye ederim.

Not:Parçaları değiştiren ustasıda gerçekten çok titiz ve deneyimliydi. Kendisinede burdan teşekkür etmek isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bantera

Merhaba, Aracım 2009 model Peugeot 207 1,4 benzinli otomatik. Bakımını Yunus Bey'lerin servisinde yaptırma fırsatı buldum. Rutin batım işlemiydi(115.000KM). Kendileri gerçekten çok ilgili ve dürüst esnaflar. Değişecek tüm parçaları tek tek kutusundan çıkarıp sizinle paylaşıyorlar.Bu arada tüm parçaları orjinal olarak tedarik ettiler ve belirlemiş oldukları servis ücretinden asla fazlasını istemediler. Hatta karbonlu hava flitresinin bile farkını talep bile etmediler. Kullanılan yağları CASTROL bayi o gün dükkana getirdi. Kullanılan tüm yağlar yeni tarihliydi.(26.12.2019) Diğer ufak işlemlerde vardı.(Bagaj açma yeninin sıkışması gibi) Hiç bir ekstra ücret istemediler ve motorun iç kısmınıda temizleyip mutlu bir şekilde beni yolcu ettiler.Hiç tereddüt etmeden giderbilrsiniz tavsiye ederim.

Not:Parçaları değiştiren ustasıda gerçekten çok titiz ve deneyimliydi. Kendisinede burdan teşekkür etmek isterim.
    Sevgili dostumuz çok teşekkür ederiz. Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.😀😀

• Yunus bey merhaba, 2010 model corsa aracımın fren hidroliği, şanzuman yağı gibi periyodik bakımda değişmeyen yağları nezaman değiştirmeliyim. Aracı seyrek kullandım 60 binlerde. Sizin görüşünüz nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba.Uzman görüşü olarak 2 yıl ya da 40 bin km de değiştirilmesi gerekir. Ancak genel uygulama yağ eksildiğinde tamamlamak şeklindedir. Biz yağın durumuna bakıp ona göre bilgi veriyoruz. Tercihi müşteriye bırakıyoruz.

• Merhaba, salı günü yeni aldığım linea marka aracı genel kontrol ettirmek ve varsa değişmesi gereken şeyleri değiştirmek için götürdüm. Yunus bey işi gücü bıraktı öğlene kadar benimle dolaştı kendisiyle tanıştığım için memnun oldum. Civic aracımın garantisi bittiğinde onu da kendisine götürmeyi düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: beYdeNbeY

Merhaba, salı günü yeni aldığım linea marka aracı genel kontrol ettirmek ve varsa değişmesi gereken şeyleri değiştirmek için götürdüm. Yunus bey işi gücü bıraktı öğlene kadar benimle dolaştı kendisiyle tanıştığım için memnun oldum. Civic aracımın garantisi bittiğinde onu da kendisine götürmeyi düşünüyorum.
    Sevgili dostumuz çok teşekkür ederiz. Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle 😀😀

• #evdekal
    Sevgili dostlarımız 2 hafta boyunca kapalıyız. Acil durumlarda beni arayabilirsiniz. Yunus 05418968852

• Sevgili dostlarımız acil durumlarda ya da mecbur kalırsanız bakım ya da başka konularda beni arayabilirsiniz.

• Merhaba 2012 1.2 tdi vw polo aracımın periyodik bakımı geldi, yakıt filtresi de değişecek. Araç 118000 km de sanırım triger değişiminin de yapılması gerekiyor, fiyat alabilirmiyim.

*Şase no mesaj ile gönderildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemans06 -- 6 Nisan 2020; 16:15:33 >
  • Sevgili dostlarımız Pazartesi gününden itibaren tam kapasite işimizin başındayız inşallah. Sosyal mesafe ve temizlik kurallarına uymak çok önemli. Tüm dostlarımızı bekleriz.

• Yunus Bey merhaba;

2008 1.4 Lpg li Accent Era icin fiyat rica edecegim.
    Km 130.000

Motor Yag
    Yag filtre
    Hava+ polen filtre
    Fren Balatalari(hepsi disk)
    İsclik

Ayrica en son baska bir ustada aracin triger ve diger tum kayislari degismisti. Kış geldiginde sabahlari calistiridigimda ve direksiyon ile manevra yaptigimda ses geliyor. Buyuk bir masraf cikartmaz diye dusunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auysal -- 14 Nisan 2020; 14:44:47 >
  • 2009 honda civic aracım var 181.000km normal bakım dışında ne gerekir acaba zincir yada kayış ve bunun gibi teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dublex06 -- 14 Nisan 2020; 14:39:46 >
  • auysal kullanıcısına yanıt
    Mesajı görmemişim. İşlemler yapıldı. Cevabı siz verirsiniz artık😀😀

• quote:

Orijinalden alıntı: dublex06

2009 honda civic aracım var 181.000km normal bakım dışında ne gerekir acaba zincir yada kayış ve bunun gibi teşekkürler
    Aracınızın trigeri zincirli diye biliyorum. Geldiğinizde net söyleyebiliriz. Zincirlerde genelde 200 ile 250 bin civarı değişim gerekmez. Baskı balata ve diğer tüm aksamlarınızı detaylı kontrol ederek size bilgi vereceğiz. Bakımınız Castrol 5 30 magnatec tam sentetik yağ ile birlikte 370 tl olur. En son motor temizliğinizi de yapıp sizi uğurlarız.
    Saygılarımızla

• iyi günler 2015 benzinli polo aracım 40 bin km. hangi bakımlar yaptırmalıyım ve ne kadar tıtar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dashwood

iyi günler 2015 benzinli polo aracım 40 bin km. hangi bakımlar yaptırmalıyım ve ne kadar tıtar?
    Castrol edge 5 30 titanyum motor yağı(vw ve doğuş bunu öneriyor),hava filtresi,polen filtresi ve yağ filtresi şeklinde periyodik bakımınız 420 tl olur. Magnatec serisi de olabilir 50 tl daha ucuzdur.Filtreleri orjinal ya da bocsh marka kullanıyoruz. Bakım haricinde aracınızı lifte kaldırıp detaylı kontrol ediyoruz. Herhangi bir sıkıntı varsa size önceden fiyat veriyoruz.isteğinize göre hareket ediyoruz. Örneğin balatalar kullanıma göre ömrü değişir.Bizde kötü sürpriz olmaz söz veriyoruz.
    Saygılarımızla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 19 Nisan 2020; 13:52:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynssk

Castrol edge 5 30 titanyum motor yağı(vw ve doğuş bunu öneriyor),hava filtresi,polen filtresi ve yağ filtresi şeklinde periyodik bakımınız 420 tl olur. Magnatec serisi de olabilir 50 tl daha ucuzdur.Filtreleri orjinal ya da bocsh marka kullanıyoruz. Bakım haricinde aracınızı lifte kaldırıp detaylı kontrol ediyoruz. Herhangi bir sıkıntı varsa size önceden fiyat veriyoruz.isteğinize göre hareket ediyoruz. Örneğin balatalar kullanıma göre ömrü değişir.Bizde kötü sürpriz olmaz söz veriyoruz.
    Saygılarımızla

Alıntıları Göster
    çok teşekkür ederim. bir de benzin filtresi ve fren hidroliği de değişmesi gerekir mi?
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.