Şimdi Ara

Ankara Gross Marketler firsatlari (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
434
Cevap
56
Favori
99.639
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eskisi gibi değil, sadece içecekler farkediyor, geri kalan migrostan GDI ile aynı fiyatlara alınabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son zamanlarda Gimat tarafına gidip fiyatları inceleyrn vsr mı? Hangi grossu tavsiye edersiniz???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankagros 2. şubesi eryamanda açıldı.

örnek olarak

Fındık içi 30TL

Danacızade Sucuk 32 pastırma 60-70 liraydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son zamanlarda bu gross marketlerdeki fiyatlar normal marketlere göre çok karlı olmamaya başladı geçenlerde rizegrossta solo 32li wc kağıdı 22.50 iken migrosta 21.50
  • Nisan başı pastırmacı ve yanındaki nevgrossa gittim. 12 Nisanda da city grossa gitme fırsatım oldu.

Citygrossta fiyatlar çok cazip değil artık. Ürünlerin piyasa fiyatlarını iyi takip ederek alışveriş yapmak lazım.

Pastırmacının fiyatları daha uygun diyebilirim.Özellikle alacak listemdeki ürünlerin en ucuzlarını orada buldum. Nevgrossu pek beğenmedim, fakat çok detaylı inceleyemedim mağazayı o yüzden cümlem yanlış anlaşılmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf07. -- 23 Nisan 2017; 10:30:55 >
  • Bugün grosslara gitme fırsatım oldu. Superfresh ton balıklarının fiyatları piyasaya göre baya iyiydi (Pastırmacı gross).

Superton eko 3*80 4,95
    Superton eko 2*160 6,75

Ayrıca, Finish quantum 72'li 24,99

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf07. -- 25 Nisan 2017; 16:21:14 >

• Nevgross u tercih ediyorum çoğunlukla. Mesela Nutella uzun zamandır 11.90 dan satılıyor. Mahalle marketlerinde ise 15 lira ve üstü. En son yüzey temizleyici aynı marka aynı boyut a 101 fiyatından 2,.5 Tl daha ucuza NEvgrossten almıştım. Aylık alışverişler için tercih edilebilir.
  • Eryaman a yeni açılan AnkaGross a giden var mı, nasıl fiyatlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

Eryaman a yeni açılan AnkaGross a giden var mı, nasıl fiyatlar?

gittim. bana ucuz gelmedi. rize daha uygun.
  • Pastırmacı,nev ve rizenin yanyana olduğu muhite gidip listeye göre üçü gezilip en uygunları alınabilir. Pastırmacı ve rize biraz daha uygun gibi geldi.

Citygross fiyatları son zamanlarda arttırdı. Arada nokta atış ürünleri mevcut yine de.
  • yusuf07. Y kullanıcısına yanıt
    Bu iş için zaman lazım ama :)
    tam emekli işi.
  • Uzun yıllardır Gimat'ta toptancılardan alış veriş yaparım.

Gözümü kapalı diğerlerinden ucuzdur diyerek alış veriş yaptığım tek yer : City Gross .

A101 ve Bim in arada daha ucuza verdiği oluyor ama açıkçası o kadar kafa yormaya gerek yok.

Girin City Gross a daha ucuza alamazsınız başka yerden zaten. Benim tavsiyem bu yönde. Selamlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BennyGood

Bu iş için zaman lazım ama :)
    tam emekli işi.

%100 Katılıyorum hocam. Vakit olsa bile hem yorucu oluyor hem de sıkılıyorum bir süre sonra. Dün öğle arası gittim, baya yoruldum
  • Gimsa nasıl ?

• quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

Uzun yıllardır Gimat'ta toptancılardan alış veriş yaparım.

Gözümü kapalı diğerlerinden ucuzdur diyerek alış veriş yaptığım tek yer : City Gross .

A101 ve Bim in arada daha ucuza verdiği oluyor ama açıkçası o kadar kafa yormaya gerek yok.

Girin City Gross a daha ucuza alamazsınız başka yerden zaten. Benim tavsiyem bu yönde. Selamlar...

eskiden öyleydi hocam. rizegross pastırmacı da çok farkl ıfiyatlar oluyor. birinde ucuz olan öbüründe pahalı. city de eskisi gibi eğil fiyat olarak yine ucuz şeyler var ama herşey değil

• tano kullanıcısına yanıt
    Ama hocam diğer marketlerle (yunus, makromarket) kıyaslandığında hemen hemen her üründe 1 TL den fazla indirim var. Toplamda da iyi bir indrim oluyor aslında.
  • Rizegross

Dardanel ton 800gr= 14.90tl

Kristal 5lt ayçiçek yağı= 27,90tl

Biryağ 5lt ayçiçek yağı= 27,90tl

Torku 5kg toz şeker= 16,95tl

Emekçioğlu iyotlu tuz 3kg= 1,50tl

Royal 1kg kaşar= 13,90tl

• Nev gross yoğurt fiyatları

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.