Şimdi Ara

Ankara cam filmi ppf kaplama kampanyası (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
38
Favori
21.093
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece arka cam için söküme garantili 2 bin tl garantisiz 300 tl dediler :D . Başka bir yerde 400 tl ya rezistans garantisi vererek yaptırdım. Daha da gitmeyi planlamıyorun
  • 2jz1993 kullanıcısına yanıt
    Yeni cam takacaklardı belki
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Heralde :)
  • Aracım Mercedes CLA, gece paketi var arka camlar renkli. Ön camlar çok açık duruyor, ön iki cama hangi marka tavsiye edersiniz, fiyat ne olur? Aynı zamanda seramik için de fiyat verir misiniz?
    Merhaba bizde garanti kavramı biraz farklı hocam. Özel bir kimyasal gaz kullanarak söküm yapıyoruz. Gazın uygulama başına maliyeti 500 lira. Herhangi bir sorunda arka camı değişiyoruz ki değişim yaptığımız araçlar oldu. Orijinal ortalama arka cam fiyatı 30. 000 lira civarında. Şimdi 300 liraya kimse size garanti veremez. Sorun olsaydı rezistans tamir yoluna gideceklerdi.

Saygı duyuyorum sizde haklısınız. Teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 30 Eylül 2023; 19:40:2 >
  • tst- kullanıcısına yanıt
    Merhaba ilk mesaj fiyatlarımız 5 cam olarak. 2 cam global ceramic 500 liradır
  • madmax50 kullanıcısına yanıt
    Aynı solüsyon ile uygulama yapıldı maalesef
    Solüsyon ile biz tüm filmleri sokuyoruz. Solüsyon sorunlu filmlerde işe yaramıyor. Bu filmlerde wurth pvc sökücü gaz kullanıyoruz. Gazın şişesi 18 dolar
    Benim filmimde sorun yoktu özellikle baktınız hatta :) yine aynı fiyat verildi maalesef. Morar ya da birşey yoktu hatta
  • 699₺ kampanyamızda stok bitti. 20 araçlık yeni stokla 750₺ olarak devam ediyoruz.
  • Merhaba,

LLUMAR Air 80 ön cam için uygulama yapıyor musunuz? Yoksa Amateras Ceramic Air 70 ücreti ne kadar? Dacia Duster araç

• intikam91 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Air80 artık yapmıyoruz gereksiz pahalı. Amateras Air70 fiyatı 1600₺
  • merhaba. Egea Cross için 3M cam filmi maliyeti ne kadar?

Ön cam hariç uygulama olacak.

• mr.isson76 kullanıcısına yanıt
    Merhaba 0312 251 22 51 üzerinden randevu alabilirsiniz efendim. 3m cam filmleri

3M FX 1.100₺
    3M CS 1.800₺ ısı reddi %35

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 19 Ekim 2023; 12:58:53 >

bilgi için teşekkürler. hayırlı işler

• 2-3 ay önce 3m fx serisi cam filmi yaptırdım. Sözde 5 yıl çizilmez garantisi vardı.Bu süre içerisinde içinde uzun ve kısa olacak şekilde çizikler oluştu. Araca göre kronik çizik denilerek geri yollandım. Başka bir yerde tekrar yaptırmayı düşünüyorum.

• geant G kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Hiçbir film için cizilmezlik garantisi vermiyoruz. Kimsede veremez çizilmez film diye bir şey yoktur. Aracınızdaki cam fiilleri sorunlu, bu fiiller değişmedigi sürece yeni film yapilsada tekrar cizilecektir. Bu bilgiyi aktarmıştik size.

Farklı bir uygulama merkezine gidip filmi gösterirseniz yine aynı yanıtı vereceklerdir.
  • kirmizi egea sedan icin park sensor takim ucreti ne kadar acaba? delik acilsn yeri uygun sekilde boyuyor musunuz?
  • lutufi123 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bizde beyaz-gri-siyah sensör mevcut. Maalesef boyama yapmıyoruz boyacınız uygun koda göre boyamalıdır. Park sensörü montaj dahil 1500 liradan başlıyor.
  • Markasız cam filminden uzak durun bu fiyata naylon takarlar dolar 5 lirayken vardı bu fiyatlar 2023de nasıl oluyor
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.