Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ankara daki VW Passat Marka x Araç Sahibi Umarım Araban Paramparça Olur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
51
Cevap
0
Favori
900
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Ankara daki VW Passat Marka x Araç Sahibi Umarım Araban Paramparça Olur
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    214 Mesaj
    geçmiş olsun kardeş.
    |
    |

Orjinalden alıntı: HCD16

Geçmiş olsun dostum Ya böyle şerefsizleri duydukça sinirim bozuluyor ya.. Daha önce izlediniz mi bilmiyorum ama bir de şuna bakın derim

http://www.youtube.com/watch?v=uaR14ss59j4

Allah kimseyi böyle kazalarla karşılaştırmasın, yaşatmasın ve sebep oldurmasın. Allah korusun. İzledim az önce ama böyle başım döndü kendimi kaybettim sanki. Ne dehşet verici bir olay. Hayatını kaybedenlere Allah rahmet eylesin.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    gecmis olsun
    |
    |
    KÜLTÜR KÜLTÜR KÜLTÜR KÜLTÜR
    BAŞKA BİŞEY DEMİYORUM KÜLTÜR NE PARA NE DİPLOMA NEDE YANINDAKİ KADINDIR DİPLOMA YAŞAM BİÇİMİDİR SEN SEVİYELİ BİR İNSANIN YAPMASI GEREKENİ YAPMIŞSIN HELAL OLSUN BEDDUA ETME O ZATEN ALLAH'INDAN BULUR MERAK ETME HİÇBİRŞEY KİMSENİN YANINA KALMAZ ÇIKAR ACISI GEÇMİŞ OLSUN
    |
    |
    Yine de bela okumayın.
    |
    |
    Sunay Akın
  • Çavuş
    59 Mesaj
    Geçmiş olsun kardeş. Ya adam kaza yaptırdıpı gibi hiç umrunda değil s... olup gidiyor şerefsiz ya
    |
    |
    Intel P4 3.0 Gigabyte Intel 915/910 8I915ME F4 Western digital 200 GB HDD 1 GB KİNGSTON RAM DDR 400 ATI RADEON X600 PCI EXPRES 16X SOUND BLASTER AUDİGY 24 BİT SAMSUNG SYNC MASTER 793DF LOGİTECH X230 2+1 TOYOTA COROLLA 1.6 100 HP
  • Çavuş
    85 Mesaj
    Böyle durumlarda ben hep git kendin gibi birinden bul derim. Adamın anlayacağı dilden konuş diyen arkadaşlara bir sözüm var. Arkadaşlar herkes o dili bilmeyebilir. Kimi insan karşısındaki kim olursa olsun incitemez. Allah onun hamuruna koymamıştır bunu. Benartık toplumda böyle tiplerin varlığını kabullendim (yani görgüsüzlerin, hanzoların, maganda olup farkında olmayanların, magandalığı eğlence olarak görenlerin). Nasılki ağacın altında ayağını kaldırıp işeyen köpekleri kabullendiğimiz gibi onlarıda kabul edelim. Benzetmemden dolayı köpeklerden özür dilerim. Arakadaşım sanada geçmiş olsun.
    |
    |
    geçmiş olsun
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: muzzy_10

KÜLTÜR KÜLTÜR KÜLTÜR KÜLTÜR
    BAŞKA BİŞEY DEMİYORUM KÜLTÜR NE PARA NE DİPLOMA NEDE YANINDAKİ KADINDIR DİPLOMA YAŞAM BİÇİMİDİR SEN SEVİYELİ BİR İNSANIN YAPMASI GEREKENİ YAPMIŞSIN HELAL OLSUN BEDDUA ETME O ZATEN ALLAH'INDAN BULUR MERAK ETME HİÇBİRŞEY KİMSENİN YANINA KALMAZ ÇIKAR ACISI GEÇMİŞ OLSUN

Ne kadar eklesem az duygularımın tercümanı olmuşsun arkadaşım

Kültür Kültür Kültür... Bunun başka çözümü kurtuluşu yok. Kırmızı ışık magandaları hız magandaları trafikte seni beni çoluğu çocuğu düşünmeyen abuk sabuk işler yapan kişilerin düzelmesi için köklü bir yontulma durumu gerekiyor bence. kırmızıda duruyorum diye bu akşam kona üstüne korna basan şahısa camdan elimi çıkarıp ne var diye bağırdım. Kafasını başka yöne çevirdi hemen. Benim yaptığımda doğru değil ama insan artık celalleniyor dayanamıyor. Sonra eşime mahçup hissettim kendimi normalde böyle davranışlar yapmam. Olumlu ve sakinimdir ama demekki bir kırılma noktası varmış... Bundan sonra kulaklarıma pamuk gözlerime maske takacağım ( Mecazi anlamda)...
    |
    |

• Yüzbaşı
    722 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: TUNERBOY

quote:

Orjinalden alıntı: HCD16

Geçmiş olsun dostum Ya böyle şerefsizleri duydukça sinirim bozuluyor ya.. Daha önce izlediniz mi bilmiyorum ama bir de şuna bakın derim

http://www.youtube.com/watch?v=uaR14ss59j4

gelde kafayı yeme ulannn ..........siz madem dal......ma gibi çıkıyorsun kaza yaptırıyorsun bari in yardımcı ol bir de gaza kökleyip kaçıyor inanın ordda ben tanık olsam o olaya arbayla kovalar yakaladığım yerde ağzını burnun dağıtırdımm

o adamı yakalayınca ağzını burnunu dağıtsakta fayda etmez o şerefsiz şimdi gezerken kim bilir kaç tane insanın ölmesine neden oldu
    böylesini dövmek değil başka bişey yapmak lazımda oruç oruç ağzımı bozmayım
    |
    |

• Yarbay
    11007 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: etit

Bu Sabah İşe giderken Emekli SAndığı ile Milli SAvunma Bakanlığı arasındaki kavşakta yayalara yeşil araçlara kırmızı yanarken VW Passat marka bir araç neredeyse yaya geçidinde beni eziyordu.Araç sahibi 45-50 yaşlarında tiksinç bıyıklı bir maganda utanmadan bana çıkıştı arabadan inip yanındaki iğrenç kadına hava olsun diye üzerime yürüdü.Nazikçe anlatmama beyefendi hanımefendi diye hitap etmeme rağmen iğrenç laflar etti.Ağzını burnunu kırmama tek engel ramazan ve oruçlu olmamdı.Bana dokunsaydı inanın dövecektim şahsı.
    ALLAH TAN TEMENNİM ve DUAM: Umarım araban hurda olur,senin de ağzın burnun dağılır mikrop.İnşallah kırmızı ışıkta geçip kendini oto sahibi=kral zanneden şöforlerin hepsi de kaza yaparlar.

ne güzel sabır eden tarafta kalmışsın geçmiş olsun ... Temennin ve duan yerine ulaşmıştır bende dua ederim sana inşallah sabır eden ve kazanan tarafta olursun sıkma canını herşey gönlünce ve istediğin gibi olsun
    |
    |

• Binbaşı
    1774 Mesaj
    böle kendini bilmeyen ama bi şekilde parayı bulmuş sonradan görme insanlar çok var bunlara tek tek beddua edemeyizzz ama bu yayalara yaptıklarının bedelini elbet bi gün ödeyecekler
    |
    |

DH HYUNDAİ ERA TAKIMI
    2008 HYUNDAI ERA 1.4 SELECT KUM BEJİ
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
google reklamları
üniversite
son dakika
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,535
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.