Şimdi Ara

Ankara daki VW Passat Marka x Araç Sahibi Umarım Araban Paramparça Olur (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Haklısınız.Ancak memlekette istendiği gibi olmuyor işler.Ancak esasında avrupa amerika'da da filmlerdeki gibi olmadığını düşünüyorum.

Şikayetçi olsaydınız biraz yorulurdunuz belki ancak o bıçak çeken,kedi gibi oludu karşınızda.Sadece bu yüzden dahi değer bence.En az para cezası alırdı.Hatta sabıkası var ise hapis cezası dahi olabilirdi.
  • geçmiş olsun. bunlara insan denmiyor. tek kelime hayvan.
  • Vay hıyar vay...
  • quote:

Orjinalden alıntı: legion90

geçmiş olsun. bunlara insan denmiyor. tek kelime hayvan.

hayvanlık bunların çok çok üstünde bir mertebedir.
  • ne yazık ki tr'de böle olaylar oluyor....
  • Geçmiş olsun deyim, gazetede felan bazen cıkar trafikte yol verme yüzünden cıkan kavgada diye devam eder. Yani otür adamların kaybedecegi pek fazla birşey olmadıgı için kimseyede saygısı yoktur. Alttan almak iyidir ama altan aldıgın için korkdugunu zannedip daha da üzerine geliyorsa gerekeni yapacaksın o artık temiz bir dayagı haketmiştir dersin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..dEnZeL..

quote:

Orjinalden alıntı: amdfanatic

öküzlerle anladığı dilden konuşmazsan gelir buralarda içini dökersin :)
    adam her yeönden haksız, sen neden alttan alıyorsun ki ? olay çıksa suçlu
    neyse geçmiş olsun...

Harbiden bana denk gelse dalardım

Dün de beni kızılayda kecioren uyanış-hacıkadın seferini yapan belediye otobusu sıkıştırdı bana şerefsiz dedi , yanımda annem vardı.İnsanları ezebilirdim en sol seritten sag seride kadar uzerime kırdı.

Kızılayın gobeginde yakaladım bunu kırdım onune indim arabadan.Agzıma geleni saydım , camlarını yumrukladım sinirimden elim hala şiş.Azıcık adam olsa arabadn inerdi ama adam degil.Yaşı babamdan buyuk diye camdan iceri sallamadım 3-5 yumruk yine de saygım var.

Bana yanında bayan olmasa inerdim diyor bide utanmadan.Ulan öküz madem bayan var neden uzerime araba kırıyosun.Belediyenin otobusuyle kefy yapıyor hanzolar.Onların yuzunden kızlay cekilmez 1hal aldı.

Harbi ayna nedir bilmiyor adamlar gecen dışkapı ssk nın orda aydınlık otobüsü önü bomboş adam duraktan bi cıktı orta yı buldu Allah tan solum boştu kaçabildim kornaya korna fren adam bakmıyo bile yüz yokki

böyle şöföre sinyal yerine elini kullanıyo hanzo

• quote:

Orjinalden alıntı: prokizya

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: amdfanatic

öküzlerle anladığı dilden konuşmazsan gelir buralarda içini dökersin :)
    adam her yeönden haksız, sen neden alttan alıyorsun ki ? olay çıksa suçlu
    neyse geçmiş olsun...

Harbiden bana denk gelse dalardım

Dün de beni kızılayda kecioren uyanış-hacıkadın seferini yapan belediye otobusu sıkıştırdı bana şerefsiz dedi , yanımda annem vardı.İnsanları ezebilirdim en sol seritten sag seride kadar uzerime kırdı.

Kızılayın gobeginde yakaladım bunu kırdım onune indim arabadan.Agzıma geleni saydım , camlarını yumrukladım sinirimden elim hala şiş.Azıcık adam olsa arabadn inerdi ama adam degil.Yaşı babamdan buyuk diye camdan iceri sallamadım 3-5 yumruk yine de saygım var.

Bana yanında bayan olmasa inerdim diyor bide utanmadan.Ulan öküz madem bayan var neden uzerime araba kırıyosun.Belediyenin otobusuyle kefy yapıyor hanzolar.Onların yuzunden kızlay cekilmez 1hal aldı.

Harbi ayna nedir bilmiyor adamlar gecen dışkapı ssk nın orda aydınlık otobüsü önü bomboş adam duraktan bi cıktı orta yı buldu Allah tan solum boştu kaçabildim kornaya korna fren adam bakmıyo bile yüz yokki

böyle şöföre sinyal yerine elini kullanıyo hanzo

ayna nedir bilmiyorlar çok dogru izmirde cok goruyorum sag ayna kapalı !! ve bu sahıs trafıkte fink atıyo ya allah askına sen yaya olarak hıc sagına soluna bakmadan karsıdan karsıya gecebılırmısın geçemessin buda aynı dava aynana bakmadan nasıl şerit değiştiriyosun... ayrıca beledıye otobuslerıne bende kıl kapıyorum çok sıkıştırıyo pislikler buyuk araba var ya altlarına yollar onların....

• quote:

Orjinalden alıntı: HCD16

Geçmiş olsun dostum Ya böyle şerefsizleri duydukça sinirim bozuluyor ya.. Daha önce izlediniz mi bilmiyorum ama bir de şuna bakın derim

http://www.youtube.com/watch?v=uaR14ss59j4

Dikkatsizlik sebebiyle ölüme sebebiyet vermek suçu.Ne kadar üzücü,Allah hepimizi korusun inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harmanyurtlu -- 7 Ekim 2006; 8:57:05 >

• yazık yazık bide kendini adamdan sayar ayı allah sabır versin
  • En çok ışıkta beklerken sarı yandığında arkadaki araçların hadi sarı yandı yürü diye kornaya basmalarına uyuz oluyorum. Kardeşim uçacak değilim ya sabredin azcık
  • Hayvan bunlar.. aslında çoğu kaza otobüs-taksi-münibüs üçlüsünden kaynaklanıyor hatta bir arkadaş taksiciler için bir topic açmıştı..

Avrupa da adamlar çözmüş olayı neden uygulamıyoruz bilmiyorum.. adamlar diyorki sen taksici mi olacaksın kardeşim ? ok. çalış bakalım şunları + ezberle şehri sınav yapacağım .. + mülakatlara giriyorlar,eğitim alıyorlar, müşteriye nasıl davranılır , TRAFİK KURALLARI NELERDİR ? , kısacası eğitiliyorlar ve "SERTİFİKA" alıyorlar.. en ufak bir hatasında da hemen puan düşüyorlar ve belli puana gelindiğinde hemen lisansını iptal ediyorlar..

Bizde ise Allah ın hayvanı dağdan gelir gelmez giriyor hemen hemşehrisinin münibüs hattına başlıyor çalışmaya .. be ayı be hayvan dön dağına!!! dön yoksa biz İstanbul lular dağa gideceğiz rahat etmek için...

Kusura bakmayın biraz ağır oldu dil ama dolmuşum çok...

Saygılar,

• dayımın arkadası savcı bigün sohbet etiik 5 sene once basından geçen olayı anlattı olayda soyleydi:

savcı tek yonlu yolda reno 12 siyle yavas yavas gidio ve arkadan münibüs gelio münibüs buna selektor yapıo savcı yol veriyo münibüsçü bunu soladıktan sonra hemen duruyo yolcu indiriyo savcı bunu yolcu inerken geçio münibüs geriden gelerek selektor yakıo kornaya basıyo savcı yine yol veriyo yine hemen onunde yolcu indiriyo savcı onu tekrar geçtik ten sonra tek yonlu yol iyice darlasıyo arkada kalan münibüsçü yine selektör korna devam ediyo savcı yol vercek ama yol dar yol verse bile onunde araba var biraz yol gitikten sonra yol 2şerit oluyo münibüşçü savcıyı sollarken küfür ediyo hareketler yapıo basıo gaza gidio sonra savcıda bu munibüsün plakasını alıyo

ertesi gün savcı polis arkadasını arıyo plakayı veriyo bu münibüsçüyü benim yanıma gonder dio polis anons edio 2 saate kadar bu münibüsü buluyolar yolcuları indirp adlıyeye gonderiyolar tabi münibüsçü unutmus yaptıgı nasıl olsa benim bi şuçum yok die adlıyeye gidio bunu savcının onune çıkarıyolar münibüsçü yalvarıyo savcıya savcıda atın bunu nezarete iyice pişman olsun dio 1 saat sonra münibüsçünün ailesi gelio küçük çocukları falan varmıs savcıda acımıs çıkarmıslar münibüsçüyü gitmişler

o zaman savcı zengin olmasına ragmen reno 12 si vardı ben o zaman liseye gidiodum garajdan zor çıkarıyodum vitesi zor geçodu

• Ortalık bu sığırlarla dolu yaw...

Benimde dün karşıma sokak arasında aniden siyah bi peugeot 306 sedan fırladı, ikimizde sağa kırıp zor kurtardık herif bana bağırıyo "OĞLUM NAAPIYOSUN SEN!" diye, halbuki ben 1. vitesle yokuş çıkıyorum adamsa bayağı bi hızlı geliyodu, "HIZLI GİDEN SENSİN A** K***!!" deyip basıp gittim, demekki ufaktan çarpmış falan olsam herif beni suçlayacak "yavuz hırsız evsahibini bastırır" hesaabı...
    30 yaşın altındayız ya kafadan suçluyuz, poliste ona inanır...
  • Eskiden bende çok gerilirdim trafikte bu magandalar yüzünden! Artık uymuyorum bunlara....Arabama bindiğimde ne hız sınırlarını ihlal ediyorum, nede riskli davranışlar gösterenlere yaklaşıyorum.Kafam rahat rahat sürüyorum arabamı böylelikle...
  • ahh dostum aahhhh Keçiören i cidden anlamıyorum. Kimse ışıkta durmuyor çok ciddi sıkıntılar yaşıyorum. Bir gün delirecem ve atacağım arabadan aşapı kendimi. Ben ne ailemin nede yayaların nede diğer araçlardaki insanların hayatını tehlikeye atmam atamama. Allah bunun hesabını sormazmı bana. Kimse durmuyor ışıkta sanki yolları aydınlatmak için konulmuş. Nefret etmemek ve beddua etmemek için kendimi zor tıututorum şnanamayıroum bu duyarsızlığa ve afedersiniz beyinsizliğe. yani yarım dakika dediğin nedir yaa.

Allah hepimizin yardımcısı olsun ve bu kazma kişilerin bir an evvel akıllarını başlarına almaları için onlarada yardım etsin...
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: etit

Bu Sabah İşe giderken Emekli SAndığı ile Milli SAvunma Bakanlığı arasındaki kavşakta yayalara yeşil araçlara kırmızı yanarken VW Passat marka bir araç neredeyse yaya geçidinde beni eziyordu.Araç sahibi 45-50 yaşlarında tiksinç bıyıklı bir maganda utanmadan bana çıkıştı arabadan inip yanındaki iğrenç kadına hava olsun diye üzerime yürüdü.Nazikçe anlatmama beyefendi hanımefendi diye hitap etmeme rağmen iğrenç laflar etti.Ağzını burnunu kırmama tek engel ramazan ve oruçlu olmamdı.Bana dokunsaydı inanın dövecektim şahsı.
    ALLAH TAN TEMENNİM ve DUAM: Umarım araban hurda olur,senin de ağzın burnun dağılır mikrop.İnşallah kırmızı ışıkta geçip kendini oto sahibi=kral zanneden şöforlerin hepsi de kaza yaparlar.

Gecmiş olsun dostum.

Ben keciorende kırmızıda durunca millet arkamdan kornaya basıyor yürü diye.Kırmızının anlamını bilmeyen cok yani.

Boşver sen yine de beddua etme.Oyle insanlar bulur zaten belasını.

• Valla bi kere ben sarıda döndüm, sanırım taksimin salak ışıklarında sorun var, ben dönerken yayalara yeşil yanıyordu, yanmaması lazımdı neyse 45-50 yaşlarında saçı kırlaşmış biri bana bağırdı görmüyonmu yeşili filan laflar söledi, ben ağzıma ne geldiyse söledim valla...

Bazen yargısız infaz yapıyorlar, insan gibi sölese tamam bazende bu oluyor
  • Oruç, diyet yapmak değildir.

Arkadaşım sen kesinlikle doğru olanı yapmışsın. Nefsine yenik düşmemişsin.

Güzel ahlakın için sana teşekkür ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: harikulâde

Oruç, diyet yapmak değildir.

Arkadaşım sen kesinlikle doğru olanı yapmışsın. Nefsine yenik düşmemişsin.

Güzel ahlakın için sana teşekkür ederim.

+111111
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Asi

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: etit

Bu Sabah İşe giderken Emekli SAndığı ile Milli SAvunma Bakanlığı arasındaki kavşakta yayalara yeşil araçlara kırmızı yanarken VW Passat marka bir araç neredeyse yaya geçidinde beni eziyordu.Araç sahibi 45-50 yaşlarında tiksinç bıyıklı bir maganda utanmadan bana çıkıştı arabadan inip yanındaki iğrenç kadına hava olsun diye üzerime yürüdü.Nazikçe anlatmama beyefendi hanımefendi diye hitap etmeme rağmen iğrenç laflar etti.Ağzını burnunu kırmama tek engel ramazan ve oruçlu olmamdı.Bana dokunsaydı inanın dövecektim şahsı.
    ALLAH TAN TEMENNİM ve DUAM: Umarım araban hurda olur,senin de ağzın burnun dağılır mikrop.İnşallah kırmızı ışıkta geçip kendini oto sahibi=kral zanneden şöforlerin hepsi de kaza yaparlar.

Gecmiş olsun dostum.

Ben keciorende kırmızıda durunca millet arkamdan kornaya basıyor yürü diye.Kırmızının anlamını bilmeyen cok yani.
    Boşver sen yine de beddua etme.Oyle insanlar bulur zaten belasını.

trafikte en sinir olduğum şey kırmızı yanıyo.arkadan malın biri elini kornadan çekmiyo..yok yani mantığını anlıyamadım
    2 saniye beklemeye dayanamayanlar var..
    ayrıca arkadaşım sanada geçmiş olsun

ben öyle yapan ipnelere(yani yeşil yandıktan sonra geçen 0,00001 saniye sonraki zaman diliminde) korna çaldıklarında hareket etmiş olsam dahi frene basıp bekliyorum 3 saniye kadar sonra tekrar hızlanıyorum. yanımdan geçincede yontulmamış ağaç gibi mal mal bakıyolar.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.