Şimdi Ara

Ankara'da Ucuz Lastik Değişimi (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.699
Cevap
113
Favori
178.987
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bağlıca, Yurtiçi Kargo'nun yanında Selçuk Lastik var.

70 TL değişim 60 TL otel olarak bıraktım.

Önce havalı makine ile lastiği sıkıp sonra Tork anahtar ile elle işlemi tamamlıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: serhard

ben de en son euromaster a gittim. 17" lastik için 70 TL aldılar.

https://www.euromaster.com.tr/bilgi/iscilik-fiyatlari

Buradaki fiyatlar daha farklı. Bu euromaster'lar şubeye göre fiyat mı veriyor?

• Fiyatlara bak 4 mevsim lastik farz olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tork tork tork..bildiğimiz havalı tabanca değil mi bu..t anahtarla elle söken mi kaldı..şaşmaz da herhangi bir yol üstü lastikcide 70 tl verdim geçtim..

bana göre iyi işçilik, köpükle sadece iğne degil, jant yanağı kontrolüyle vs olur..araçtan sökülen lastikleri hızlı iş yapacağız diye paldır küldür atmamakla olur...lastiği janttan ayırırken makineyi nazik kullanmakla, hafif hafif bastırmakla , lastiği 8'e çevirmeden nazikçe oturduğu janttan ayırmakla olur..levyeyi nazikçe ve varsa usulüne uygun teknikle sünger vs kullanmakla olur...

hele teker yerine yapıştıysa..araçtan ayrılmıyorsa tekmeleyerek dan dun..işi bilen başka lastikle hafifçe vuruyor, bilmeyen tekmeliyor..

30 yıl önce lastik janttan nasıl ayrılıyorsa hala aynı..

lastik alırken yüz lira ucuz almak için maymuna dönüyoruz araştırmaktan..2,5-3bin para gömdüğümüz lastik, tamircinin elinde hayvan gibi sökülüyor affedersin...fazla getirisi olan bir iş değil belli ki, 30 yılda hiç mi gelişmez teknikler...

tek memnun olduğum yer ise balans olurken...en temiz işçilik orda..

işini iyi yapan lastikçilere ise saygılar sunarım..ama 100 lira isteyenler de affedersin öpüyorlar yani..

• furkan1zek kullanıcısına yanıt

Ankara Balgat euromasterdan riken marka 4 adet lastik aldım. 1560₺ Lastik, çelik sibop ve söküm takım hepsi 1620 tuttu.

internetten alsaydım da bu fiyat olacaktı. Ben işçilikleri ve fiyatından memnun kaldım.

riken michelin fabrikasında üretiliyormuş. 3 gündür kullanıyorum, ses,yakıt ve sürüş konforu açısından fena değil.

• emek 8.cadde opette degistirttim 2 gun sonra lastik 18e indi. sibop ignesi kirilmis.

• su havuzu olan lastikçi, ankarada hemde uygun bir yer nerede bulabilirim. 8-9 yere gittim su havuzu yoktu. Lastiklerde problem var, lastikçilerde sorunun çözümü su havuzlu bir yerde lastiğin kontrol edilmesi gerek diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Okan_mersin

Güneşevler Altınpark civarlarında 80 tl dediler. 50 tl ye aynı bolgede bir ustaya değiştirdim. 35 senedir lastik işi yapıyormuş. Gayet işinin ehli. 9 10 yaşındaki çıraklar yok teker söktürülen. Bizzat usta yapıyor. 50 tl ye 4 lastik değişim + balans . Istersek lastik otel için de 50 tl dedi ama benim kapalı depo olduğu için gerek gormedim. 50 tl ye çıktık oradan. Malazgirt caddesi üzerinde. Gul-cer oto lastikmiş. Baya sohbet de ettik. Yolda kalirsan akün biterse de evim burada , arayabilirsin falan dedi. Afyonlu usta :)

Gül-cer Oto Lastik
    Güneşevler, 126. Sk. No:6, 06140 Altındağ/Ankara
    https://www.google.com/maps/place//data=!4m2!3m1!1s0x14d34d92e435b87b:0xab2883a2429b3d15?utm_source=mstt_1&entry=gps

Kışlıkları taktırdığım yere pazar günü yazlıkları taktırmaya tekrar gittim, hala 50 liradan devam ediyorlar, tekrar memnun kaldım , alıntıladığım iletiden sonra da giden kişiler olmuş, memnun olmuş usta :)

Hala 50 tl ye değişim + balans , bilginize. (Depom olduğu için lastik otel fiyatını sormadım ama ona da yardımcı olur diye tahmin ediyorum)

Alıntıladığım mesajımdaki bilgileri yeniden yazayım, ilgilenen arkadaşlar için

Gül-cer Oto Lastik

Güneşevler, 126. Sk. No:6, 06140 Altındağ/Ankara

Konum linki :

https://www.google.com/maps/place//data=!4m2!3m1!1s0x14d34d92e435b87b:0xab2883a2429b3d15?utm_source=mstt_1&entry=gps

• Elimde 2020 Eylül Üretimi instagram çekilişinden kazandığım Kormoran marka kış lastiği var. Geçen kış 3 ay kullandım ama araç hep garajdaydı. Kışları pek kullanmadığım ve aracımdaki yaz lastikleri eski olduğundan bunları verip yaz lastiği almak istiyorum. Satabileceğim ya da takas yapabileceğim Ankara da bir yer var mı acaba

• Legolas270 kullanıcısına yanıt

Ölçü nedir?

• gelecek hafta lastikleri değiştirteceğim var mı önerebileceğiniz yer?

• Keçiören Salih oto lastik Ufuktepe 60 TL nakit

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • keçiören, fatih caddesi üstü egemen jant lastik, geçen hafta 2. defa gittim 60 tl ye kışlık taktı, balans yaptı.

• isDEvolare kullanıcısına yanıt

Hasan bey, fiyatlar hala aynı mı, gelmeyi düşünüyorum? Ayrıca kışlık lastikte jantı olanlar için, janttan jantta değişim ne kadar? İyi çalışmalar.

• aydoğanlar, şaşmaz.. kurum araçlarının lastiklerini 60 tl'ye değiştirdi.. bireysel araç için de gidip rica edeceğim..

• Kırkkonaklar, 290. sok. no:1

Ankara'da Ucuz Lastik Değişimi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Okan_mersin kullanıcısına yanıt

Şu anda kışlıkları taktiriyorum

Fiyat 60tl

• ankara çayyolunda şen oto lastikte 50tlye değiştirdim.

adama rica ettim, forumdan gidenlere aynı fiyattan yardımcı olacak

edit: Adam sözünü tutmamış, bu yüzden adresini kaldırıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vault -- 14 Kasım 2021; 12:59:3 >
  • vault V kullanıcısına yanıt

Arkadaşlar ben şimdi buraya gittim. Öyle birşey yok , oturdukları siteyle anlaştık diyip 70 tl aldı. Çok da düzgün bi yer gibi gelmedi bana

• trace- kullanıcısına yanıt
    İnternet sitesini ev sitesi mi anlamislar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.