Şimdi Ara

Ankara'da Oto Ses Sistemi Montaj ve Satış arıyorum (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
12
Favori
67.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba.uzun zamandır arabamda ses sistemi tabiri caizse tesisat var diye geziyodum.arkada 4 pıonner ön kapıda compenant ver yansın.Müzik dinliyoduk bu şekilde.Fakat tesadüf eseri forum aramasında AYDIN ELEKTRONİĞE rastladım ve arayıp randevu aldım.Yanına gittiğimde neşeliydim,elinde bi araba vardı ve dinleme şansı buldum.işte o dakikadan sonra müzik ile tanıştık.Dinlediğim müzik ise benim arabamdaki neydi (gürültü :)
    işini hakkıyla yapan emeğinin karşılığını hakkıyla veren bi esnafla ile tanışmak gerçekten güzel.RABBİM yolunu açık etsin.Bu şekilde dürüst ve sağlam durduğu sürece "KURALLARI HEP LİDERLER BELİRLER"...
    AYDIN ELEKTRONİĞE saygı ve selamlar olsun.
  • Amma Aydin elektronikmis, ihtiyacim olmadigi halde gidip yaptirasim geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Ferhat Bey yoğundur diye Yenimahalle tarafında birkaç tane dükkan gezdim. EN son yine Aydın Elektroniğe gitmek şart oldu:)

Saygılarımla.
  • bende ufak bir sistem kurdurmak istiyorum aklıma takılan kapı döşemelerini falan açarken özensiz davranması yada çizmesinden çok korkuyorum bu konuda giden arkadaşlardan yorum alabilir miyim?
    Döşemeleri falan sökerken özenli mi davranıyorlar ? yada nasıllar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzade0606 -- 7 Mayıs 2014; 20:07:56 >
  • beyzade arkadasim insanlar 2014 model araclarini teslim ediyorlar bende seneler once montajini yaptirdigim aracimin ses sistemini (masallah) sorunsuz bir sekide hala dinlemekteyim. bu isler hoparloru sok takla da bitmiyor hoparlorun arac icindeki lokasyonu lt vb bircok sese etki edicek unsurlari goz onunde bulundurarak isleme basliyorlar

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=678533508860928&set=a.678533332194279.1073741929.178780078836276&type=1&theater

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=672192932828319&set=a.672192756161670.1073741924.178780078836276&type=1&theater

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=647827388598207&set=a.647827235264889.1073741908.178780078836276&type=1&theater

yani kisacasi aracinizi gonul rahatliyigla goturup montajinizi yaptirabilirsiniz

iyi forumlar

• Orijinalden alıntı: erhanomer

beyzade arkadasim insanlar 2014 model araclarini teslim ediyorlar bende seneler once montajini yaptirdigim aracimin ses sistemini (masallah) sorunsuz bir sekide hala dinlemekteyim. bu isler hoparloru sok takla da bitmiyor hoparlorun arac icindeki lokasyonu lt vb bircok sese etki edicek unsurlari goz onunde bulundurarak isleme basliyorlar

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=678533508860928&set=a.678533332194279.1073741929.178780078836276&type=1&theater

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=672192932828319&set=a.672192756161670.1073741924.178780078836276&type=1&theater

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=647827388598207&set=a.647827235264889.1073741908.178780078836276&type=1&theater

yani kisacasi aracinizi gonul rahatliyigla goturup montajinizi yaptirabilirsiniz

iyi forumlar

2. kez göndermiş yanlışlıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzade0606 -- 12 Mayıs 2014; 19:36:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanomer

beyzade arkadasim insanlar 2014 model araclarini teslim ediyorlar bende seneler once montajini yaptirdigim aracimin ses sistemini (masallah) sorunsuz bir sekide hala dinlemekteyim. bu isler hoparloru sok takla da bitmiyor hoparlorun arac icindeki lokasyonu lt vb bircok sese etki edicek unsurlari goz onunde bulundurarak isleme basliyorlar

iyi forumlar

hocam haklısınız aslında benim takıldığım nokta adamlar bilmem kaç liralık sistem döşüyorlar ben sadece aracın standart teyibiyle gelen arka 2 hoparlörü 45w rms 2yollu normal bi hoparlörle değiştirteceğim o kadar. hani küçür bir iş yanaşırlar mı ya da baştan savmak için fazla fiyat çekerler mi korkum o sadece

• arkadaşlar aydın elektronikten bin tl civarına bi sistem kurduran varmı aranızda varsa hangi parçaları kullandıklarını yazabilirmisiniz
  • Herkese iyi forumlar ,
    Ben aydın elektronik te 5bin tl civarinda ses sistemi yaptırmış biri olarak yorum yapmak istedim herkes bi şeyler yazmış bizde yazalım .
    Öncelikle verdiğim paranın her kuruşuna dediğini ses sistemini her açtığımda anlıyorum , ferhat ustama bunun için binlerce teşekkür ediyorum.
    Aracım 26 plaka astra j , Aydın elektronik face sayfasinda yapım resimleri mevcut. Yapılan uygulama şu şekilde :
    Kapı içleri macustic dışı focal 2 kat yalıtım.
    2 takım focal ps165 compenant
    Jbl gto804 subwoofer (küçük ama tam bir canavar, benimki yüzde 10 da çalışıyor ve titretiyor, boyutuna aldanmayın :))
    Audison sr5 amplifikatör
    Audison Bitten equlaizer

Kullanilan malzemeler bunlar ve gelelim asıl olaya , asıl olay bu malzemeleri adam gibi montaj edip bu sistemden mükemmel sesi alabilmekte , işte bu noktada Ferhat ustam devreye giriyor. Kendisi bu konularda kendini çok iyi geliştirmiş muhabbeti çok sağlam ve tertemiz işçiliği ile tam bir profesyonel.

Ben kendi aldığım polisaj makinesi ile aracının pasta cilasini bile 6 ayda bir kendi elleriyle yapan ve arabasına çok titiz birisi olarak diyorumki , 2 gün boyunca yapılan işlemde içimde hiç bi sıkıntı yaşamadım. İşçiliği çok temiz ve kaliteli. Gerçekten benim gibi arabasına titiz kişilerin gönül rahatlığı ile arabalarını teslim edebilecekleri bi yer.

Ellerine sağlık Ferhat ustam. Bu işlerde bir numarasın!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Buradaki tavsiyelerin bolluğundan da etkilendiim,

Bendekiyle aynı araca sahip olan bir arkadaşımın da aracına burada tesisat yaptırmış ve mutlu mesut kullanmış olmasından da etkilendiim,

netice itibariyle bizim de yolumuz FERHAT AYDIN (AYDIN ELEKTRONİK) ile kesişti.

daha ilk gidişimde, (başka araçla gitmiştim), hemen masanın üstüne tesisatı kurdu ve istediğim ses kalitesinin ne olduğunu belirlemeye çalıştık
    (hiç üşenmeden 2-3 set komponent değiştrdi valla)

(bu sırada, hafiften de, sizde kulak varmı yok mu diye de test etmiyor değil yani )

her soruma (saçma olsun, olmasın) üşenmeden, geçiştirmeden cevap verdi.

İkinci gidişimde, (bu sefer sevdiğim şarkılardan oluşan 1-2 cd hazırladım) yine masanın üstüne tesisatı bağladık ve getirdiğim cd'lerin tesisat üzerinde nasıl dinlenebileceğini gördük.

işte bu noktada, artık seçimleri yaptık (ekmek-köfte teorisi)
    kısacası, ben kaç köftem olduğunu söyledim..o da ekmeğin büyüklüğünü belirledi desem yalan olmaz

netice itibariyle,

önler Focal IS 165, arkalar Focal ISC 130
    Pioneer GM-A6604 4 kanal 760W Amfi
    30cm JBL Subwoofer
    Ana ünite olarak da Pioneer DEH-X3650ui 'i tercih etmek suretiyle
    unutmadan, neredeyse başparmağım kadar kalın kablolar kullandı kendisi
    Tüm kapılara Macoustic Extreme ses izolasyonunu da yaptırmak suretiyle , bir günlük işlem sonucunda teslim aldım

Şunu söyleyeyim,
    dedikleri kadarını değil, DAHADA FAZLASInı gördüm Ferhat AYDIN'dan

En önemlisi, satış peşinde olmadığını, müşteriyi kazanmayı (dikkat müşteri kazanma demedim) amaçladığını kendi tecrübemle şahit oldum.

Bu işlerden birazcık anlayan birisi, zaten resimlerden de herşeyi görecektir, kendisinin GERÇEK USTA mı KASAP mı olduğunu

Ellerine, emeğine, sabrına sağlık Ferhat AYDIN

Montaj Resimleri :https://www.facebook.com/media/set/?set=a.725632597484352.1073741958.178780078836276&type=1

Sol Ön ve Sol Arka Takılmışken ki Video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unik06 -- 12 Ağustos 2014; 23:17:11 >

• unik06 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Yaklaşık bir sistem için ben de uğramayı düşünüyorum. (Ana ünite hariç) Bütçeyi öngörmek bakımından ne kadara mal oldu söyleyebilir misiniz?
    PM de gönderebilirsiniz.

Teşekkürler.
  • Arkadaşlar buradaki tavsiye üzerine Aydın elektroniğe gittim Ferhat beyle görüştüm. Öncelikle yorumların abartı olduğunu dükkanı gördüğümde anladım çünkü montaj dükkanın önünde yapılıyor ve dükkan çok küçük. Daha sonra yaptığımız sohbette aracıma uygun ses sistemini tartıştık. Ferhat beyin çokta bilgi sahibi olmadığını düşünüyorum. Çünkü hep hazır sistemlerden bahsediyor focal takarız en iyi anfiyi takarız tabiki en iyi parçalarla en iyi ses alınır ancak herkes bütçesi focal e uygun değil. Bana alternatif sunamadı. Sonuçta araçta ilk defa müzik dinlemiyorum 5 senedir focalsiz bir sistemim vardı çokta memnundum. Ayrıca işçiliğini öğrendiğimde dudağım uçukladı 1 anfi 2 yol speakers ve subwoofer yarım günlük montaj için ortalama 1000 tl işçilik istedi şok geçirdim açıkcası zaten uygun olmayan sokak ortasındaki bir montaj ve çokta bilgi sahibi olmayan birisi kendi görüşüm. 5 senedir gittiğim yenimahalledeki ergaziye gittim. Aracıma orijinal gps montajı için Aydın elektronik 250 tl isterken ergazide 120 tl ye taktırdım. Çokta temiz iş oldu zaten göz önünde dükkanları montaja uygun genişlikte. Aydın elektronik işçiliğini bilmiyorum ama bu o kadarda zor bir iş değil üniversitesini okumuyorsun ne biliyim bir ameliyat gibi riskli değil. Youtube deki montajlarıda izlediğinizde aşağı yukarı hepsi aynı neden 2 katı para ödeyim? Ayrıca kesinlikle pazarlık yapmıyor aydın elektronik işçiliğime laf söyletmem gibi bir duruma da girdi anlamsız bir şekilde. Benim tavsiyem bu montaj işi öyle abartı bir durum değil uçuk rakamlarla yapılacak bir iş hiç değil ama tabiki iyi bir yere yaptırmak lazım Yenimahalledeki ergaziyi tavsiye ederim. Fazla para vermeye gerek yok. Sorunsuz bir şekilde navigasyon cihazı takıldı. İnşallah haftaya ses sistemimi de oraya yaptıracağım.

Aracım 2011 BMW 3.20D E90 kasa

• SaLoVoLa kullanıcısına yanıt

siz konuşurken arkası dönük filtre takan bendim. Şimdi A5 imi yaptırıyorum daha öncede e60 530d yukardaki beyaz BMW yi yaptırmıştım Ferhat kardeşime.

bir servis var birde usta var biliyorsunuzdur arabanızda var. gidersin balata değiştirirsin birine diğerinede motor söktürürsün beyin proglamlatırsın. Şu Ankarada BMW leri Audileri v.s. klastaki araçları Aydın Elektronik gibi yapacak dükkan yok. Nerdenmi biliyorum senede bir araba değiştiriyorum sonrada yaptırıyorum.

Ayrıca Montajlar Dükkanın içinde yapılıyor benim sadece sub işim vardı ondan girmemiştim bügün.

Bilgi sahibi olmayan birisi demişsiniz neyle kıyaslama yaptınız çok merak ediyorum Ferhat kardeşimiz İstanbulda farklı seminerlere toplantılara eğitimlere katılmış işinde Ankarada en uzman kişilerden birisidir. hatta benim görüşüm tektir diğerleri bırakın seminerleri eğitimleri hayatlarında işlemcinin canlı görüntüsünü görmemişlerdir.

Teyip taktırmak için zaten yanlış dükkana gitmişsiniz,
    Şaşmazda Pioner Mehmet var öyle bir yapardıki aklınız şaşardı 10 dakkada incecik oyuncak telefon kablosu gibi kablolarla silikonla yerine oturtur bırakır. yada daha yüzlerce böyle dükkan.
    Yapılıcak işe göre verilen bir hizmet vardır. Nasılki Amerikada ki ve Türkiyedeki bir sıhhi tesisatcı veya Türkiyedeki tesisatcıyla Kredi Kartı programcısı arasındaki uçurum gibi. birisi saatlerce çalışır 100 lira alır diğeri iki tuşa basar 1000 dolar kazanır.
    Herkezin işçiliği kendine, beğenmeyene zaten zorla da hizmet verilmiyor ben 1200 tl ilk gittiğimde ödedim işçilik son kuruşuna kadar hakketti. 6000 tl lik tesisat takarken 70 bin liralık heryeri elektronik bir araca öyle 200 300 hesabı yapılmaz zaten ben aracımı sevdiğim için Ferhatı buldum yaptığı ses sistemi o araç için mükemmeldi.Ben aracımı sattım satarken tüm tesisat söküldü tek tek orjinalleri geri yerine takıldı hiç bir eksik olmadan araçtamamen orjinal bir şekilde yeni sahiplerine devredildi. sökülen parçalarda çok güzel rakamlardan satıldı çünkü takarken veya çıkartırken en ufak bir çizik bile olmadı parçalarda. buda bir sanattır sanatın karşılığınıda sanatçı biçer,

Ferhat kardeşim bügün kendi deneyimine güvenerek (okadar BMW yaptıki Ankarada. ve çevre şehirlerde) sizin aracınıza en uygun ve en düzgün sistemi tavsiye etti zaten eğer başka birşey takarsanız paranıza yazık olur. nerdenmi biliyorum ? yaşadım hepsini.

Şimdi siz kalkmışsınız oraya gitme başka yere git niye ? pazarlık yapmıyo . cok pahalı , dükkanı küçük . bence yaptığınız yorum yanlış olmuş.
    gittim pahalı geldi başka yere gittim demeniz daha doğru olurdu burda sanki bir kusur işlemiş gibi yazmışsınız.
    Bende bu nedenle konuya katıldım yoksa akraba değiliz ortak değiliz bende bir müşterisiyim. ama yaptığınız yorum bence yanlış olmuş.

şimdiden geçmiş oldun kalın sağlıcakla.

• simdi siz dukkani satin mi almaya gittiniz is yaptirmaya mi yoksa nasil gormek istiyorsaniz oylemi baktiniz olaya ki yorumunuz apacik bunlari ifa etmekte sokak ortasinda is yapiyor derken ? bu resimler sizin icin ne ifade ediyor merak ediyorum acikcasi

https://www.facebook.com/178780078836276/photos/a.710418689005743.1073741947.178780078836276/710421902338755/?type=3&theater

https://www.facebook.com/178780078836276/photos/a.721082691272676.1073741953.178780078836276/721082771272668/?type=3&theater

https://www.facebook.com/178780078836276/photos/a.718857474828531.1073741951.178780078836276/718858054828473/?type=3&theater aracin isi uzundur iceri alir isi 5 10 dk bi istir disarda calisma sartlari uygunsa disarda da montaj yapilabilir ben bunda ters bi hareket goremedim

deyinmek istedigim diger bi konu madem 5 yildir gittiginiz bir montajciniz var ve burdan memnunsunuz neden AYDIN ELEKTRONIge gitme ihtiyaci hissettiniz
    gidip memnun kaldiginiz yerden montajinizi tamamlatsaydiniz burda olaylari anlamak istediginiz gibi anlayip insanlara kendi bilginiz kadar sacma sapan fikirler beyan etmeseydiniz.
    gelelim asil konuya siz gozlerinizle konuya hakim olup olmadigini nasil tesbit edebildiniz muzik dinlemeyi sizin alginiz su sekilde ornek vermekte 5 liralik bir hoparlorle 100 liralik veya x y fiyatindaki bi hoparlorun ayni isi yaptigi kanaatinda ikiside ses uretiyor ama siz cok iyi bildiginiz icin uretici firmalari SALAK yerine koyuyor onlarin bunun farkinda olmadigini o kadar muhendis arge labaratuarindaki milyon dolarlik cihazlarin bir hoparlor icin alinmis yuzlerce test sonucunun sizin icin bisey ifade etmedigini ap acik hissettiriyorsunuz.bu con net anlasilmaktao zaman imzanizda yazdiginiz BMW 320 aracinizi satip ANADOL BULAMAZSANIZ dogan yada sahin alicaksiniz NIYEMI cunku ikiside sizi gitmek istediginiz yere goturur.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanomer -- 7 Eylül 2014; 17:42:22 >
  • Merhaba arkadaslar yazdiklariniz uzerine bende fikirlerimi sizinde paylasmak istedim.Bahsi gecen iki firmaylada gorusme sansim oldu oncelik sirasi AYDIN ELEKTRONIK´ti aracim icin yurtdisindan edindigim bilgiler ve kendi aracimla ilgili uygulamalari kafamda canlandirdiktan sonra aydin elektronige gittim
    2014 model BMW F 30 kasa aracimin ses sistemini update etmek icin kendisiyle konusurken bana verdigi ornekler arasinda focal audison helix brax mosconi gladen vb markalarin disinda plug&play ornekleri de vardi.... burda konu bahsi gecen markalar hi-fi sektorunde gercekten oncu firmalari olmasi beni acikcasi baya etkiledi. evimde bulunan mcintosh ses sisteminin ozelliklerinden bahsettigimde sozumu kesip kuruldugu gunden beri dunyanin en iyi markasi demesi bunun uzerine bana faz kaybindan bahsetmesi hoparlorlerin lokasyonu karekteri hakkinda konusmasi beni tam anlamiyla konuya ne kadar hakim oldugunu konusunda ikna etmeye yetti.Ordan ayrildiktan sonra ERGAZI ELEKTRONIK e ugradim bir kac ar-ge calismasi yapalim dedigimde alpine jbl vb markalardan bahsetmesi sonucunda ayni reaksiyonu alamiyacagimi anladim.Aracimin koltuk altindaki sublari AYDIN ELEKTRONIK yenileyip daha kaliteli bi urun sunarken diger firma ERGAZI ELEKTRONIK arkaya subwoofer koymaktan bahsetti.bunun sonucunda cok fazla kalmadan hemen kalktim.iki firma arasinda ki KALIN CIZGIYI sizinle paylastim tabikide taktir sizlerin

ARACIMI 2 SAAT ONCE AYDIN ELEKTRONIK FERHAT beye teslim ettim projemiz yapim asamasinda bittikten sonra sizlerle fotograflarini paylasmaktan keyf alacagim

saygilar iyi forumlar

• 2007 den beri araçlarıma ses sistemi yapıyorum. Bir çoğunu kendim yaptım. Youtube den nerelerden açıldığına bakıp yapabilirsiniz. çocuk işi 2 vida sıkıp 2 kablo bağlamak hiçte zor değil. Farklı olarak bu arkadaş 1000 tl alıp ne yapacak bana? Focal marka hoparlör tamam malzeme kalitesi var bir ar-ge çalışması var dediğiniz kişinin değerini neyle ölçeceğim bir diplomasi var mı? Yok! İş geçmişi ne nerelerde çalışmış kimler tarafından eğitilmiş yok. Bana 1000 tl işçilik isteyen birini savunmayın hırsızlıktan başka bişey değil.

Nereden mi bildim bilgisinin az olduğunu BMW koltuk altındaki subwooferı koltukları sökmeden iptal edilebildiğini bilmiyor. Bu kadr basit birşeyi bile sırf işçiliğim yüksek çünkü koltuğunu sökeceğim dediğinden anladım.

İnsanları lütfen yanlış yönlendirmeyelim focal bayisi almakla bu işler olmuyor memnun kalanlar işçilikten değil focalin kalitesinden memnunlar bana 6000 tl para versen ben de sana inanamayacağın bir ses dinletirim. Önemli olan 1000-1500 tl 200-300 tl işçilikle tatmin edici ses alabilmektdir. Bunu yapmakta zor değildir. 2 component set 1 anfi subwoofer bağlamanın neyi işçilik yaa bana bir anlatın? Eğer ben palio clio bir araçla gitseydim 200-300 tl olacaktı işçilik emin olun.

Ben sırf aracım BMW hani lüks diye belki montajı karmaşıktır diye gittim. Halbuki çok daha kolaymış. ERGAZİ de montaj yapılırken seyrettim hiç bir zorluğunu da görmedim. Yeni üyelik açıp 1 mesaj atıpta reklam yapmanında lüzümü yok. Buradaki insanları saf yerine koymayın...

• Arkadaşlar merhaba.

2008 model Hondo Civic HB aracıma dün ( bayramın son günü :) ) AYDIN ELEKTRONİK'e giderek almış olduğum parçalar ve AVIC F940 BT model multimedyamı monte ettirdim.

Ferhat Bey temiz çalışıyor arabanın hiçbir yerine en ufak bir sıyrık veya çizik gelmedi.

Ayrıca hızlı bir şekilde de oyalamadan bitirdi işini.

Resimlerihttps://tr-tr.facebook.com/pages/Aydin-Elektronik-Car-Hi-Fi/178780078836276 adresinden görebilirsiniz.

NOT : Kendisi yoğun olduğu için ürünlerim elime ulaştıktan 2 hafta sonra takabildik. Şunu demek istiyorum iki hafta bekledim başka bir yer de bulabilirdim. Fakat iyiki de beklemişim arkadaşlar.

Kasaplara gitmeyin :)

• Merhaba. 1984 yılından beri o araba bu araba derken set taktırmadığım araç kalmadı diyebilirim. Pioneer'ın en eski efsane serileri KX73, TS-205, GM120, CD-9 vb. ile başladım, herhalde bir servet harcamışımdır bu işe. Montaj işin en önemli noktası. Nur içinde yatsın yıllarca kahrımı TUFAN ELEKTRONİK, Tufan Göçmen çekti. Bu işin ilk düayenidir Ankara'da. Ondan sonra da yıllarca aynı dükkanı devralan Paşa ile Kerim. Onlar da dükkanı kapatınca bu yıl Aydın Elektronik Ferhat'ı buldum eşe dosta sora sora. Oğlan işin tam uzmanı. BMW F-15 kasa aracımı ve ABD'den zar zor getirttiğim çok özel cihazları gözü kapalı kendisine teslim ettim. İşçiliğine çok derken bence biraz detaya inmeden fiyat almışsınız. Bana da aynı işçilik ücreti çıktı, pazarlıkla 900'e bitti ama kullandığı tüm kablolardan, ses yalıtımına, sigorta kutularına herşey özel. Nereden bakarsanız fiyatın yarısı bu malzemeler, sistem takıldıktan sonra araştırdım.

Daha da önemlisi teslim ettiğiniz araç garanti süresinde bir de tuzlu bir modelse Ferhat'tan başkası yok Ankara'da. Oğlan terzi gibi milim milim çalışıyor resmen. Tek kötü tarafı sizi dinlemeden kendi bildiğini okuyor bu da bence işe çok hakim olmasından. Teşekkürler Ferhat usta.

• Bu işi ankarada ERGAZİ ELEKTRONİK üstüne yapan tanımıyorum fiyatlar öyle uçuk kaçıkta değil 20 yıllık firma bkz :https://www.facebook.com/ergazielektronik06?fref=ts

hepsi en az 15 yıldır bu işi yapıyor çekirdekten yetişme,

mevzu burda çok para değil,az paralara güzel ve temiz işçilik kaliteli ses güler yüz ilgi alaka

yoksa aynı fiyatlara aynı cihazları onlarda getirebilir,çok paralara bu işleri herkes yapar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extrem_06 -- 9 Kasım 2014; 11:33:30 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.