Şimdi Ara

Ankara'da en iyi OtO yıkama? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
523
Cevap
8
Favori
201.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Etlik Antaresin altindaki oto hamam gordugum en kotu oto yikamaci!suratsizliklarini bir kenara koyuyorum,adam arabanin yarisina ellememis bile!tekrar temizlettim,3de biri yine dokunulmamis kaldi!bedava olsa goturmem bi daha.panora hamam tam tersi halbuki.
  • Bu detailing garage evimin arkasındaymış hemen.
    Bu hafta bi uğrayayım bakalım iç dış nasıl iş çıkarıyorlar.
  • şimdi auto profesör denen ....ların yanından geldim bildiğin iç dış yıkama yaptılar, başkent fırsatından 30tl verip almıştım, yazılanlara baksan ooooo adamlar ciladan iç dış motor yıkama korumaya kadar her b.ku yapıyorlar ama iş canlıya gelince sadece iç dış yıkamaya o parayı veriyorsunuz

serwaxda da babamın aracını götürdük 150 tl bayıldık sonuç gene iç dış yıkama gibi, bide üstüne üstük aracın beynine su kaçırıdılar bize sanayi yolu gözüktü beyin değiştirdik 800 tl g..tümüze girdi, adamlara söyledik biz yapmamışızdır amcaaa, kim yaptı o zaman.. bu meslekde herkes şşs..refsiz olmuş çıkmış.
  • Bu tip işlemlerde garantili hizmet veren yerleri tercih edin derim.
  • Bu Detailing garage kaça yıkıyor iç dış? İnternet sitelerine ulaşılamıyor da..
  • quote:

Orijinalden alıntı: thorondor06

Bu Detailing garage kaça yıkıyor iç dış? İnternet sitelerine ulaşılamıyor da..

İç dış 20TL yıkıyorlar.
  • takip
  • arkadaşlar bu yenimahalledeki aydoğanlar sonax nasıldır koltuk koruma falan yaptırmayı düşünüyorum da ben aracımı anadolu bulvarında mavi beyaz petrol var opet orda 100 tl yakıt alana iç-dış yıkıyorlar fena değil arada yıkatıyorum ama ben asıl aynı yerde 1 tl köpük 1tl basınçlı su 1 tl ye de süpürge var kendim götürüyorum 3 tl ye mal oluyor bana birde lastiklerin havasına bakıyorum işlem tamamdır.
  • arkadaslar ankarada 8 yıldır gittigim ve butun arabalarımı alır almaz komple bakıma getirdigim tek yer ORJİNAL 3M ürünleri kullanan ve uygulması mükemmel olan ulus Rüzgarlıda ki 3er otomotiv ankaradaki cogu sıfır arac bayisi ile calısmıs bir firmadır ve işini ciddiye alarak calısan gordugum hakikaten tek yer ankarada.
    ayrıca bütün arkadaslarım ve cevrem de benimle aynı fikirdeler.ankarada cogu yerde yıkama yaptırdım bir kere olsun tamam işte bu diyemedim saolsunlar ancak burda emin olun heryerde 50-100-150 gibi rakamlara ic temizlik yapanlar var burdaki 20 liralık yıkama bile onların kuaförlerinden daha iyi.
    cam filmini hic saymıorum cunku cevremdeki cok insan onceki yaptırdıklarını söktürüp yenisini yaptırmak icin buraya geldiler ayrıca filmler 5 yıl 10 yıl deil ömür boyu cizilmeye karsı garantili.
    kaput filmi konusunda da cam filmindeki durumlar gecerli.
    ben yılda bir burda iç-dış-motor bakımı yaptırırım arabamada gözleri gibi bakarlar.
    arabalarımız bizim icin önemli oldugu icin burda hepimiz fikirlerimizi paylasıoruz, o yuzden en kötü yıkama icin bile olsa bir kere deneyin derim ki bana teşekkür edeceginize eminim .
    Sahibi Berker beyi tanıyıncada şaşıracaksınız böyle yıkamacı olurmu ya diyeceksiniz :)
    baya reklam oldu sanırım site yönetimi kusuruma bakmasın ama ankarada oto yıkamacı ciddi bir ihtiyaç.
    rüzgarlı caddesi agah efendi sokakta CarCareConcept tabelasını göreceksiniz.

• Cigdem mahallesindeki odc centerin altinda ancar oto yikama var ic dis 17 tl fena yikamiyorlar.Saniyorum ki wurth urunlerini kullaniyolardi suana kadar memnunum ama tavsiyelere acigim

Konu uplanmis olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne yaparsaniz yapın armadanın ordaki noterlerbirliğinin arkasındaki çiçem oto yıkamaya GÖTÜRMEYİN aracanızı, bugun aracımı bıraktığımda ortalama yakıt 9lt/100km iken aldığımda bu oran 20lt/100kmye ulaşmış artık arabayla ne yaptılar bilmiyorum ama bu tarz güvenilmez yerlere aracınızı emanet etmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: wanyun

ne yaparsaniz yapın armadanın ordaki noterlerbirliğinin arkasındaki çiçem oto yıkamaya GÖTÜRMEYİN aracanızı, bugun aracımı bıraktığımda ortalama yakıt 9lt/100km iken aldığımda bu oran 20lt/100kmye ulaşmış artık arabayla ne yaptılar bilmiyorum ama bu tarz güvenilmez yerlere aracınızı emanet etmeyin

yol bilgisayarını sıfırlamışlardır içini temizlerlerken, sizde kısa mesafedeki ortalamayı okuyunca birşey olmuş sanmışsınızdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Du Hast -- 2 Temmuz 2012; 7:49:33 >
  • keçiören in girişindeki şelalenin orada petrol ofisi var, oradaki oto yıkama oldukça iyi özenli çalışıyorlar, 12 tl olması lazım fiyatı. ayrıca manzara da süper
  • Konutkent'de İstasyon oto yıkamada yıkatıyorum ben. İyi temizliyorlar.
  • Merhaba arkadaşlar, bende bugün aracımı kentpark avm deki Oto yikamaya verdim aceleyle çıkmam gerektiği için aracı kontrol etmedim tabi evin önünde araca baktığımda her yerde leke torpido da leke vs .. 15-20 dk tekrar kendim temizlemek zorunda kaldım aracı. Kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ediyorum
  • Ankara Bestekar'daki Meguiars araç yıkama da yapıyor mu? Yapıyorsa, iç dış fiyatı nedir bilen ve daha önce yaptıran var mı? Memnun musunuz vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vectrac

Ankara Bestekar'daki Meguiars araç yıkama da yapıyor mu? Yapıyorsa, iç dış fiyatı nedir bilen ve daha önce yaptıran var mı? Memnun musunuz vs.
    ..........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enoktakenokta -- 27 Kasım 2014; 13:47:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoktakenokta

quote:

Ankara Bestekar'daki Meguiars araç yıkama da yapıyor mu? Yapıyorsa, iç dış fiyatı nedir bilen ve daha önce yaptıran var mı? Memnun musunuz vs.

Yapıyorlar.. Ben aracımı sürekli orada yıkatıyorum; son derece memnunum.. Otomobil için iç-dış yıkama 25-TL..

Sağ ol dostum. Bir şey daha soracağım. Bende daha önce 2004 Vectra vardı ve herhangi bir yerde rahatlıkla yıkatabiliyordum. Basınçlı su, fırça etkilemiyordu. Şu an 2010 Civic var ve boyası çok ince ve su bazlı olduğu için boya atması olabiliyormuş yıkamalarda.

Meguiars'ta fırçayla mı yıkıyorlar, nasıl yıkıyorlar bilgi verebilirsen çok sevinirim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: enoktakenokta

quote:

Yapıyorlar.. Ben aracımı sürekli orada yıkatıyorum; son derece memnunum.. Otomobil için iç-dış yıkama 25-TL..

Sağ ol dostum. Bir şey daha soracağım. Bende daha önce 2004 Vectra vardı ve herhangi bir yerde rahatlıkla yıkatabiliyordum. Basınçlı su, fırça etkilemiyordu. Şu an 2010 Civic var ve boyası çok ince ve su bazlı olduğu için boya atması olabiliyormuş yıkamalarda.

Meguiars'ta fırçayla mı yıkıyorlar, nasıl yıkıyorlar bilgi verebilirsen çok sevinirim.

Özel bir eldiven kullanıyorlar hocam.. Fırça, sünger vs. yok yani.. O nedenle içiniz rahat olsun..

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.