Şimdi Ara

Ankara'da en iyi OtO yıkama? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
524
Cevap
8
Favori
201.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RageX

Ben de bugün detailing garage'a verdim arabayı. Bakalım nasıl olacak.

Emre ile Mert güzel iş çıkarıyor. Daha öncede yazılmış, gerçekten kendi araçları gibi detaylıca temizliyorlar. Kısmetse bende haftaya iç kuaför+pasta-cila+boya korumaya vereceğim kendilerine.
  • Detailling garage bu iste bir numara
  • 2 senedir Anıttepe Sonax'ı tercih ediyorum gayet memnunum.
  • Detailing Garage'da tanıdığı olan varmı.. Referans olabilecek biri?

Boya Koruma + Motor Koruma iç-dış düşünüyorum?
  • bugün grupanya koduyla birlik mahallesindeki "mavi yeşil" oto yıkmaya gittim. Buharlı yıkama yapıyolarmış. İşim olduğundan bakmadım doğrusu ; Sahibi Kaan bey zaten gerek diksiyonundan gerekse tipinden gayet düzgün işini bilen biri olduğu intibasını yarattı bende. İşlem 2 saat sürdü ve 19 lira verdim sonuçtan çok memnun kaldım . Yeri biraz sapa ama düşünenler gönül ferahlığı ile değerlendirebilir
  • sakın çayyolunda arcadium avm garajındaki zibidilere götürmeyin. sahibinin de umrunda değil, çalışanlarının da. adamlar oto elektrikçi mi yoksa yıkamacı mı belli değil. 2 saatte hazır dediler, 3 saat sonra gittim benim araca dokunmamışlar. virane bir depoları var, patronu ve işçileri tavla oynayıp alkol alıyorlar. neyse, arabanın içi fena değil, dışı çamurlu. yarım saatte hallederiz dediler, leş gibi bira kokuyorlar tabi, iş çıktı bir saatte. kusura bakma falan filan, kısa geçeyim, sabah bir baktım içinin tozu olduğu gibi duruyor. 2 senedir gitmiyordum oraya, son gittiğimde de içini temizlememişlerdi, ayrıca elemanı yanımda başka bir müşteriye az bahşiş verdi diye okkalı bir küfür sallamıştı.
    oraya inanımıyorum, o işçilikle adamlar hafta sonları full çekiyor.
  • Anıttepe Sonax çok güzel yıkıyor.
  • arkadaşlar batıkent ve çevresinde oturanlar için yıldız sanayi sitesinin ilerisindeki opetin içinde otogogo var 12 tl ye içdış yıkıyolar ve çok temiz araba çıkarıyolar buharlı yıkamalarıda var öneririm
  • ben çankaya yıldızda OTOMAKS diye bir yıkamaya arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim, gayet memnun kaldım. denemek isterseniz turan güneş bulvarı üzerindeki denizbankın arkasındaki binada.
  • Konya yolunda metropolitan otelinin garajinda park car care, Okan beye giderim surekli.Boya korumamida oraya yaptirmistim,yikamalarda oraya,gayet memnunum yolunuz duserse deneyip gormenizi isterim.
  • sincan bölgesi için deneyimlerim;

ayaş yolu üzeri Luk-oil petrol - sıradan bir oto yıkama
    ayaş yolu harikalar karşısı - güvengaz veya mogaz - sıradan, fırça istemezseniz surat yaparlar
    ayaş yolu başer yanı petrol ofisi - suyu müthiş kireçli, yarım saat sonra aracınızda beyaz lekeler oluşuyor
    ayaş yolu-sincan kavşağı Total - başarılı, özellikle de sefer veya sezer diye bir çocuk var, bir de arada bir gelen beyaz yüzlü zannedersem onur du adı (muhasebecide çalışıyor-ek iş için geliyor) kendi aracını yıkasa bu kadar özenmez sanırım.. fırça istemiyorsanız söylemeniz gerekir.
    ayaş yolu shell, hariklar karşısı (cantekin petrol) - siz söyleseniz de söylemeseniz de fırça ve sünger kullanmazlar, çok başarılı bulmuşumdur herzaman.

bunların tamamı 8-12 TL arasında fiyatları...
  • Bu arada detaylı iç temizlik konusunda FAST CARE oto mini onarım bünyesinde Meguiar's ürünleriyle yardımcı olabilirim dileyen arkadaşlara.
  • arkadaşlar biz sizi yıkamacıya yok bilmem hamama kaplıcaya falan göndermiyoruz biz size geliyoruz.car men mobil oto yıkama iç dış motor koltuk tavan hepsini yıkıyoruz pırıl pırıl yapıyoruz para sizde duruyo begenirseniz parayı veriyorsunuz bahşiş te verebiliyorsunuz isterseniz baktın hoşuna gitmedi olmadı kardeş bak buralarda hatan var diyorsunuz hemen düzeltip eninde sonunda parayı alıyoruzhem gidip benzinde yakmıyorsunuz sizin için oldukça karlı
  • Reserve olsun faydalı yerler yazılmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: hulusi

Detailing Garage'da tanıdığı olan varmı.. Referans olabilecek biri?

Ben tanıyorum sahiplerini. Emre yada Mert'e Asil'in arkadaşıyım derseniz gerekli ilgiyi ve kolaylığı gösterirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: asilx

quote:

Orijinalden alıntı: hulusi

Detailing Garage'da tanıdığı olan varmı.. Referans olabilecek biri?

Ben tanıyorum sahiplerini. Emre yada Mert'e Asil'in arkadaşıyım derseniz gerekli ilgiyi ve kolaylığı gösterirler

Yıkama için vaktim bol olduğunda arada ugruyordum detailling garage a. En son 2-3 hafta önce bir cumartesi gittiğimde kapalıydı. Kapanmış olabilir mi? Değilse bu haftasonu ugrayacagim yine. Kendi arabaları gibi özen gösteriyorlar, çok memnundum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople
    Yıkama için vaktim bol olduğunda arada ugruyordum detailling garage a. En son 2-3 hafta önce bir cumartesi gittiğimde kapalıydı. Kapanmış olabilir mi? Değilse bu haftasonu ugrayacagim yine. Kendi arabaları gibi özen gösteriyorlar, çok memnundum.

Hayır kapanmadılar muhtemelen bir özel iş sebebiyle ayrılmaları gerekmiştir. Daha 1-2 gün önce oradaydım
  • ok. teşekkürler bilgi için.
  • Mesajım bulunsun takipteyim.
  • full benzin istasyonlarında benzin alınca 1 tl ye köpüklü dış yıkama yapıyorlar...ancak banada iç yıkama lazım ankarada ?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.