Şimdi Ara

Ankara'da Direksiyon Eğitimi için Boş Alan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
10.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar eşimin biraz pratik yapmaya ihtiyacı var. Bu sebeple trafiğe kapalı yol veya boş alan arıyorum.
    Atatürk Kültür Merkezi'nde ki hipodromda izin vermediler, Forum Ankara AVM nin karşısında boş bir alan vardı daha önce, şu an burası çamur deryasına dönmüş ve arabaın girmesi pek mümkün görünmüyor.
    Bana bu tür alan tavsiye ederseniz çok memnun olurum.

• Konuyu takipteyim
  • Hipodrom sadece fuar günleri açık oluyor. Herkes park ettiği için açıyorlar. O günlere denk getirip deneyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat006

Arkadaşlar eşimin biraz pratik yapmaya ihtiyacı var. Bu sebeple trafiğe kapalı yol veya boş alan arıyorum.
    Atatürk Kültür Merkezi'nde ki hipodromda izin vermediler, Forum Ankara AVM nin karşısında boş bir alan vardı daha önce, şu an burası çamur deryasına dönmüş ve arabaın girmesi pek mümkün görünmüyor.
    Bana bu tür alan tavsiye ederseniz çok memnun olurum.

Forum avm nin karşısı öğrenmek için ideal bir türlü asfalt atamadılar ben orada öğrenmiştim taş topraktan bayağı hırpalanmıştı araç içim acıdı ben de antaresin etrafında pratik yaptım .Antares etrafı öğle saatlerinde çok çok rahat tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JuzDirty -- 11 Aralık 2014; 21:18:36 >
  • akm-ovacık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam batıkente yakınmısınız bildirici marketin yukarısında pazar alanı boş yıllardır orada insanlar çalışıyorlar. Kafanıza yatarsa detaylı adres verebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MB-CLS

Hocam batıkente yakınmısınız bildirici marketin yukarısında pazar alanı boş yıllardır orada insanlar çalışıyorlar. Kafanıza yatarsa detaylı adres verebilirim

Yakın sayılırım hocam yenimahalledeyim 10dk lık yok. Tam nerede hocam google mapsa ne yazmam gerek.
    Tarif etseniz bile karıştırabilirim. Yıllardır tam şekillendiremedim batıkenti kafamda :)
  • Murat006 kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi batıkent polis karakoluna gidiyorsunuz. Oranın önünden 50metre aşagı gittikten sonra bildirici market ve cami var. Oranın tam çaprazında zaten görürsünüz
  • Sanrım burası değilmi? Gayet güzel bir alana benziyor. Hafta sonları pazar kurulmuyordur umarım :)
    https://www.google.com/maps/place/Batikent+Polis+Merkezi+Amirligi/@39.9532963,32.7245514,232m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x14d3482581641151:0x88b5485fa37cd3db

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat006 -- 12 Aralık 2014; 11:27:28 >
    evet hocam o yer
  • Dediğiniz yere dün gittik hocam. Güzel geniş bir alan. Ayrica batikentin caddeleri ve sokak aralarida gayet geniş ve rahatmiş. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    rica ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.