Şimdi Ara

Ankara/Çukurambar'da İftar Menüsü DH Özel 30TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
16
Favori
20.430
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @ercan_wrc içiniz rahat olsun Ercan Bey, para kazanma gayesi müşteriyi memnun etme gayesini geçen bir yer değil restoranımız :). Ama haklısınız, çoğu mekan dediğinizi yapıyor... Öte yandan kar/zarar analizini yapamayan, iyi ve kötü senaryo olasılıklarını yanlış yapan bir çok işletme dediğiniz gibi eksik eleman çalıştırıyor, bu da otomatik olarak servise yansıyor. Veyahutta işletmenin bir ekibi yok, rezervasyonuna göre ekibi arttıramıyor, veya azaltamıyor. Ancak bu konuda da içiniz rahat olsun, hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti bizim için en önemli noktada yer aldığı için yeterli sayıda personel çalıştırıyoruz.
    Diğer bir konu içilmeyen, yenilmeyen ürünü adisyona yazmak. Bu zaten hakka girmektir, böyle bir şey hiçbir yerde söz konusu olmamalı. Eğer bu bir art niyetle yapılıyorsa bu durum apaçık hırsızlıktır.
    Ankarada'ki restoranlara çok kızmışsınız siz, sizleri ağırlamak isterim, hala keyifle yemek yenebilecek yerler var Ankara'da :)
    Saygılarımla

• İlerleyen zamanlarda ailem ve ayarlayabilirsek arkadaşlarla ortalama 20 kişi civarı gelmeyi düşünüyoruz.
    Rezerve için numaranızı mı arıyoruz.
  • Çukurambar'da böyle güzel bir mekan için oldukça iyi fiyat.

Yorumlara bakılırsa herkes memnun ayrılıyor.

En yakın zamanda ailem ile geleceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ment

İlerleyen zamanlarda ailem ve ayarlayabilirsek arkadaşlarla ortalama 20 kişi civarı gelmeyi düşünüyoruz.
    Rezerve için numaranızı mı arıyoruz.

merhaba evet rezervasyon numaralarımız;

312 286 86 46
    312 286 86 56
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amet6

Çukurambar'da böyle güzel bir mekan için oldukça iyi fiyat.

Yorumlara bakılırsa herkes memnun ayrılıyor.

En yakın zamanda ailem ile geleceğim

çok teşekkürler,

görüşmek dileğiyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: -s-laughter

@ercan_wrc içiniz rahat olsun Ercan Bey, para kazanma gayesi müşteriyi memnun etme gayesini geçen bir yer değil restoranımız :). Ama haklısınız, çoğu mekan dediğinizi yapıyor... Öte yandan kar/zarar analizini yapamayan, iyi ve kötü senaryo olasılıklarını yanlış yapan bir çok işletme dediğiniz gibi eksik eleman çalıştırıyor, bu da otomatik olarak servise yansıyor. Veyahutta işletmenin bir ekibi yok, rezervasyonuna göre ekibi arttıramıyor, veya azaltamıyor. Ancak bu konuda da içiniz rahat olsun, hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti bizim için en önemli noktada yer aldığı için yeterli sayıda personel çalıştırıyoruz.
    Diğer bir konu içilmeyen, yenilmeyen ürünü adisyona yazmak. Bu zaten hakka girmektir, böyle bir şey hiçbir yerde söz konusu olmamalı. Eğer bu bir art niyetle yapılıyorsa bu durum apaçık hırsızlıktır.
    Ankarada'ki restoranlara çok kızmışsınız siz, sizleri ağırlamak isterim, hala keyifle yemek yenebilecek yerler var Ankara'da :)
    Saygılarımla

Elbette ben zaten sizi tenzih ederek söyledim, dediğim gibi gelenler memnun kalmış zaten, belki ramazanın son günleri yoğunluk azalıyor genelde o zamanlar veya ramazandan sonra gelmek isterim, en azından sizi tanımak restorantı bir görmek için. Adisyona meşrubat yazmak sıkıtısı ile ben çok karşılaştım, helede kalabalık grupsan bittin, hatta 2 gün ara ile ard arda aynı lokantaya gittim ikisinde de aynı şeyi yaptılar bende adisyon ve fişimi istedim masanında fotosunu çektim maliyeye şikayet edecektim garson çok yalvardı vazgeçtim. Sonuçta biliyorum garsonlar içtiği, kırdığı döktüğü meşrubatların açıklarını kapatıyorlar.

Neyse size hayırlı işler dilerim, dediğim gibi birgün geleceğim inş. kolay gelsin.

• Hocam carsamba ifar için eşimle gelmeyi dusunuyorum, sigara içilebilen masalarınız var mıdır? Sigara önemli :D:D
  • Evet var hocam, sigara içilen yerden rezerveyi yapın demeniz yeterli :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cuma gidecem inşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerli arkadaşlar cumartesi günü ailemle Bal Mantı'da iftarımızı yapmak nasip oldu. Öncelikle mekanın son derece huzurlu olduğunu söylemeliyim. Çalışanların eğitim düzeyi oldukça yüksek, diksiyonları son derece düzgün, sırf böyle kaliteli çalışanlar için bile takdiri hak ediyor. Nice mekanlar mutfağında ve servisinde daha Türkçe'yi konuşamayan kişiler çalıştırıyor sırf ucuz işçilik diye. Bal Mantı'da serviste yer alan gencecik arkadaşlardan, mutfaktaki hanım teyzeye kadar inanın hepsi pırıl pırıldı. @ercan_wrc arkadaşıma katılıyorum, dip dibe masalarda ne yediğimizi bile anlamıyoruz, rahatsızlık duyuyoruz. Burada öyle bir durum yok. Masalar birbirinden gayret makul aralarla yerleştirilmiş. Sadece duvar dibine bitişik nizam sedir konmuş, ama orada da masalar arası yeterli mesafe var. Zaten mekan sahibi, iki kişilik grupları bu 4 kişilik masalara alarak akıllıca bu durumu yönetiyor. Tebrikler.. Yine @ercan_wrc dile getirdiği içilmedigi halde hesaba eklenen şeyler konusunda birseyler söylemek isterim. Bırakın icmedigimiz birseyi hesaba eklemeyi, ekstradan istediğimiz ayranı bile hesaba yazmamışlardı, biz hatırlattık ve öyle ödedik.

@xtr3ams arkadaşın yorumuna istinaden şunu söylemek isterim. Dışarıda sadece çorba için en az 5 tl, gerçek kıymadan yapılmış doyurucu bir tabak mantı için en az 18 lira ödemek gerekir. 1 porsiyon tatlı için de 10 lirayı gözden çıkarmanız lazım. (Kaldı ki mekanın özel tatlısı benim gözümde 15 lira bile edebilecek kalitedeydi). Kutu içeceği marketten alsan 2 lira ödenir. Daha sarma, börek ve iftariyeligi bile saymadan 35 oldu bak. Yukarıda bir arkadaş yazmış zaten "hayrına yapılır" ancak bu fiyata diye. Gerçekten öyle.

Gelin böyle temiz mekanlara arkadaşlarinizla, akrabanızla.. İyi işler ve iyi insanlar bu desteği hak ediyor. Sadece Ramazanda değil sonrasında da tekrar uğrayacağım, bu sefer yanımda en az 5 arkadasimla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkaninkilici -- 5 Haziran 2017; 16:30:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Mekanınız çok hoş, ama daha önemlisi "hizmet" .O da sizde fazlasıyla var gözüküyor.

Memleketime yolum düşerse uğrayacağım bende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilakis "ki" ayrı yazılacak ki arkadaşta doğru yazmış ama sizin uyarınızla yanlışa dönmüş. Sizi düzeltmek te bana düşsün. İlgi bir eki olan -ki bitişik yazılır, bağlaç olan ki ayrı yazılır.
    1. nsz Bir şeyin olmasını istemek, beklemek
    "Umarım ki siz de mayıs hakkındaki bu sevgimi benimle paylaşırsınız." - B. Felek

http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts&kelime=UMMAK

• kuzeydenguneye K kullanıcısına yanıt
    Hocam bu konularda biraz benim de takıntım var, sanırım lise yıllarındaki Türkçe ve edebiyat derslerinin etkisi. Sizin mesajınızdaki "sizi düzeltmek te..." derken "de" şeklinde yazılmalıydı. Bağlaç olan da / de hiçbir zaman ta / te şeklinde yazılmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Flexi_ F kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: Mezarcı.Baba

Cuma gidecem inşallah

Cumaya bekliyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkaninkilici

Değerli arkadaşlar cumartesi günü ailemle Bal Mantı'da iftarımızı yapmak nasip oldu. Öncelikle mekanın son derece huzurlu olduğunu söylemeliyim. Çalışanların eğitim düzeyi oldukça yüksek, diksiyonları son derece düzgün, sırf böyle kaliteli çalışanlar için bile takdiri hak ediyor. Nice mekanlar mutfağında ve servisinde daha Türkçe'yi konuşamayan kişiler çalıştırıyor sırf ucuz işçilik diye. Bal Mantı'da serviste yer alan gencecik arkadaşlardan, mutfaktaki hanım teyzeye kadar inanın hepsi pırıl pırıldı. @ercan_wrc arkadaşıma katılıyorum, dip dibe masalarda ne yediğimizi bile anlamıyoruz, rahatsızlık duyuyoruz. Burada öyle bir durum yok. Masalar birbirinden gayret makul aralarla yerleştirilmiş. Sadece duvar dibine bitişik nizam sedir konmuş, ama orada da masalar arası yeterli mesafe var. Zaten mekan sahibi, iki kişilik grupları bu 4 kişilik masalara alarak akıllıca bu durumu yönetiyor. Tebrikler.. Yine @ercan_wrc dile getirdiği içilmedigi halde hesaba eklenen şeyler konusunda birseyler söylemek isterim. Bırakın icmedigimiz birseyi hesaba eklemeyi, ekstradan istediğimiz ayranı bile hesaba yazmamışlardı, biz hatırlattık ve öyle ödedik.

@xtr3ams arkadaşın yorumuna istinaden şunu söylemek isterim. Dışarıda sadece çorba için en az 5 tl, gerçek kıymadan yapılmış doyurucu bir tabak mantı için en az 18 lira ödemek gerekir. 1 porsiyon tatlı için de 10 lirayı gözden çıkarmanız lazım. (Kaldı ki mekanın özel tatlısı benim gözümde 15 lira bile edebilecek kalitedeydi). Kutu içeceği marketten alsan 2 lira ödenir. Daha sarma, börek ve iftariyeligi bile saymadan 35 oldu bak. Yukarıda bir arkadaş yazmış zaten "hayrına yapılır" ancak bu fiyata diye. Gerçekten öyle.

Gelin böyle temiz mekanlara arkadaşlarinizla, akrabanızla.. İyi işler ve iyi insanlar bu desteği hak ediyor. Sadece Ramazanda değil sonrasında da tekrar uğrayacağım, bu sefer yanımda en az 5 arkadasimla...

gözlem yeteneğinize hayran kaldım :)
    -profesyonel garson çalıştırmıyoruz kesinlikle. 25 yaş sınırımız var, empati yeteneği gençlerin çok daha yüksek, öte yandan çok daha temiz hepsi.
    -mutfaktaki hanım teyzeler de aynı dediğiniz şekilde :)
    -yine dediğiniz gibi masaların birbirine mesafesi gerekli uzunlukta. Neticesinde hizmet alıyorsunuz, mesele sadece karın doyurmak değil ki , keyifle oturmak, sohbet etmek, rahat hissetmek, bunların hepsi çok önemli. Çoğu mekanı ben anlayamıyorum, denildiği gibi dip dibe masalar, zayıf servis. Bugün tamamen doluyduk, ve gelen bir çok telefonla rezervasyonu dolu olduğumuzu söyleyerek geri çevirdik. Oysa ki biz bilmiyor muyuz masa atmayı, ciroyu daha yüksek yapmayı. Ama önemli olan bu değil bizim gözümüzde, önemli olan aldığımız ücretin karşılığını hakkıyla verebilmek, müşteriyi memnun etmek, iyi ürün iyi hizmet sunmak.
    -@ercan_wrc 'ye de söylediğim gibi, adisyona fazla girdi yapmak önce günahtır, hırsızlıktır. Eksik adisyona ekleme yaptığınız için teşekkür ederiz :) (böyle durumlarda iyi insanlar iyi ki var derim içimden)
    -@xtr3ams arkadaşımızın bahsettiği problem aslında bir ülke problemi, etin kilosunun 40 TL olduğu, yumurtanın bir günde %100 zamlandığı ve asgari ücretin 1400 TL olduğu bir ülkede fiyatlar ne yazık ki yüksek oluyor, sadece yemek fiyatları değil ki , araba, elektronik, hizmet vs her bir şey... Ancak bu fena piyasada iyi bir fiyat politikası izlediğimizi düşünüyorum.
    -Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için, vakit ayırıp bu yorumu bıraktığınız için. İnşallah ramazan sonrası da bir fırsat oluştururz :)

Saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: Flexi_

Hocam bu konularda biraz benim de takıntım var, sanırım lise yıllarındaki Türkçe ve edebiyat derslerinin etkisi. Sizin mesajınızdaki "sizi düzeltmek te..." derken "de" şeklinde yazılmalıydı. Bağlaç olan da / de hiçbir zaman ta / te şeklinde yazılmaz.

yolunuz düşerse bekliyorum hocam :)
  • Ankara'ya geldiğimde ben de uğrayacağım
  • Bu kadar yorum gelmiş gidenlerde memnun çıkmış, Tanımadığım bir yere gitmektense sizin restoranınızı yarın kız arkadaşımla denemeyi düşünüyorum. Hayırlı işleriniz olsun, müşteriyle ilgili, tatlı dilli kısacası esnaflığı bilen sayısı az. İlgili tavırlarınızdan dolayı tebrik ederim.
  • Allah izin verirse Ramazan bitmeden eşim ve oğlumla ben de geleceğim..

Her şeyden önce dürüst ve samimi açıklamalarınız...
    Çukurambar restorantlarına göre mütevazi tutumunuz..
    Fiyat-performans tutarlılığınız..
    Ferah mekanınız..

İnşallah böyle devam edersiniz.. yoksa seneye hmmm bu işte tatlı para varmış, şuraları masayla dolduriiim, talıyı gimat'tan dayarım, suyu da 5 tl yaptım mı..yaşamkent'ten bir daire daha alırım... derseniz, güzel temennilerimizi geri alırız haaa:))) :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.