Şimdi Ara

Ankara/Çukurambar'da İftar Menüsü DH Özel 30TL (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
16
Favori
20.430
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende geçen hafta iki çocuk ile gittim, saolsunlar 4 kişilik masa ayırmışlar.

Ben ilk girdiğim andan itibaren ortam hoşuma gitti.

Yanındaki ortam malum ramazan olunca her yer tıklım tıklımdı(hiç hoşuma gitmedi) ama burası gayet sakin ve masaların araları yeterince açıktı.

Yemek lezzeti ve fiyat performası gayet iyiydi ama ramazan sonrası daha iyi olacağını düşünüyorum.

Eren bey olsun, diğer garson arkadaşlar olsun çok kibar ve işlerini severek yapan insanlar. Bence mekanın rahat olması, personelin kibar ve yardım sever olması çok önemli.

Bence eren beyler tam olarak esnaf nasıl olması gerekiyor, iyi bir örneği olmuşlar. Başarılarının devamını diliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yemekler özellikle mantı çok lezzetliydi elinize sağlık çok beğendik ailecek ileride tekrar gelmeyi düşünüyoruz.

Çalışanlar çok nazik ve güleryüzlü herkese tavsiye ediyorum

• @Slitheen 20 dakika yürüme mesafesinde

@efilefil yorumunuz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim, saygılar.

@kungfukid beğenmenize çok sevindim, tekrar görüşmek dileğiyle :)

Eğlenceli bir videoyla rezervelere devam

• Dün öğle saatlerinde 4 kişilik rezerve yaptırdık, iftara yarım saat kala mekana gittik , rezerve yapılan masa gayet yeterli ve rahattı, mekanın iç tasarımı beklentimden daha üst seviyede çıktı,
    puanlamalara geçersek,
    tarhana çorbası 9/10
    pide 8/10
    köfte 6/10 (mantıcıda köfte yersek olacağı buydu , aynı anda o kadar kişiye servis yapıldığı için beklentimi karşılayamadı, tabaktaki domates ve biberler pişmemişti bir dahakine mantı seçeneğini deneyeceğim)

Güllaç 8/10 (gayet hafif ve güzeldi)
    Arkadaş baklava almıştı 10/10 dedi bu puanı önceden duysadım ekstra bir tabakda baklava yerdim.

Çay 5/10 (çay benim için önemli olduğu için termosdaki çaydan pek haz almıyorum :) yinede 2 bardak içtim

Yemeklerin Zamanlaması 10/10 ezana bir dakika kala çorbalar sıcak şekilde geldi,eskişehir ezanı okunurken ana yemekler dağıtılıyordu gayet hızlı

Hizmet 8/10 Yeteri kadar garson var ,hepsi güleryüzlü ha birde o su bardağını halen bekliyorum, halen gelmedi :)

Hesap 10/10 söylendiği gibi forumdan olduğumu söyledirm ekstra hiç birşey çıkmadı

Genel olarak hizmet ve yiyeceklerden memnun kaldık ,Eren beyle tanışmasakda forum kardeşliği adına teşekkür ederiz.

• Valla mekan güzel, mantı güzeldi, çorba bol kepçe(kazan gibi kaseleri var), tatlısı eh işte, fiyatı da çukurambar dolaylarında gayet iyi zira Ankaralılar bilir orada bi iftar en az 50tl civarı olur. Et köfte işini pek yapamamışlar ama mantıcıda da mantı yenir zaten ızgara için tavsiye etmem. Mekan kalabalıktı eleman sayısı da yetersiz biraz ama sanırim ramazana özel yoğunluk, heryerde olabiliyor gecikmeler. Valla hoşuma gitti normal zamanda mantı yemek için adresim belli artık. Ama bu forumla ilgilenen şahsın bi yanımıza uğrayıp selam vermesini beklerdim kendini gizliyor galiba

• Bir Razaman'ı daha geride bıraktık.

Bu fırsat dolayısıyla tanıştığım tüm kardeşlerimin, agabeylerimin bayramını kutlarım. Annelerin, babaların ellerinden öperim. Çok güzel insanlarla tanışma fırsatı buldum inanın bu fırsatla.
    Allah sağlıklı, mutlu, huzurlu bayramlar vesile eylesin. Yola çıkacaklar aman dikkat, Allah kazalardan nazarlardan korusun.

Elimizden geldiğince sizlere iyi hizmet için çabaladık, umarım ki başarılı olmuşuzdur. Talepler doğrultusunda en yakın zamanda yine sadece DH'ye özel bir fırsat oluşturma kararı aldık :) Arayı soğutmayacağız.

İyi veya kötü yorum yapan herkese teşekkür ederim, bayramlarını kutlarım.

Ayrıca yönetim ekibine de teşekkür ederim, konunun açılmasına müsaade ettikleri, destek verdikleri için.

Saygılarımla
    Eren Bal-Bal Mantı

Ankara/Çukurambar'da İftar Menüsü DH Özel 30TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -s-laughter -- 24 Haziran 2017; 21:5:43 >

• Arkadasim rezervasyon yaptirmisti 5 kisi 12.gunde gittik.Konusunu gorecegim aklimin ucundan gecmezdi.Mekani begendim.Mantisinin lezzeti guzeldi ve bence doyurucuydu da.Park konusunda da hic sıkıntı yasamadik.Temennim kalitenizi bozmayin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.